اخبار بازیگران

چهره های مختلف لیلا اوتادی با چادر

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو

گفتگو با اوتادی را در ادامه می‌خوانید و عکس های لیلا اوتادی با چادر را میبینید:لیلا اوتادی با چادر در گاندو

لیلا اوتادی با چادر

*معمولا بازیگران سینما تمایل کمتری به حضور در تلویزیون دارند. چه شد بازی در «زخم» را قبول کردید؟

– هر بازیگر می‌تواند تعدادی مخاطب جدید در تلویزیون داشته باشد. تعداد مخاطبان تلویزیون بیشتر است و حتی تا 95 درصد از مردم را شامل می‌شود. تعداد کمی از مردم هستند که فرصت دنبال کردن سریال‌های تلویزیون را ندارند اما سینما در مخاطبان و نوع کار با تلویزیون تفاوت دارد. خود من همیشه دوست دارم هر دو مدیوم را داشته باشم.

لیلا اوتادی با چادر و شال آبی

آخرین کارم هم سریال «اشک‌ها و لبخندها» حسن فتحی در شبکه یک بود و بعد از آن فیلمنامه‌ای که نظرم را جلب کند و شرایط حضور من در آن فراهم باشد وجود نداشت. چند سالی می‌شود که مدام سینمایی کار می‌کنم و احتمالا سه چهار ماهی که مشغول بازی در سریال «زخم» هستم، برخی از فیلم‌هایم اکران ‌شوند.لیلا اوتادی با چادر در حرم امام رضا

ایفای نقش لیلا اوتادی با چادر

*این نیاز را احساس کردید که با ما به ازاهای واقعی کاراکترتان آشنا شوید و اطلاعاتی را برای ایفای نقش از آنها بگیرید؟

– این کار را انجام دادم به این خاطر که برای هفته نیروی انتظامی سال 92 تله‌فیلم «سیب ترش» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده را داشتم و آنجا هم تقریبا نقشم همین بود؛ خودم اسمش را گذاشته‌ام دکتر پلیس. یعنی افرادی که هم دکتر روانشناس هستند و در این زمینه تخصص دارند و هم به آنها فضایی داده شده تا بتوانند رودر رو با مسائل و مشکلاتی که گریبانگیر مردم است، آشنا شوند و آنها را حل کنند. بنابراین این پس زمینه به من برای ایفای این نقش کمک کرد.

لیلا اوتادی با چادر و لباس پلیس

*پس فکر می‌کنم در این زمینه صاحب رکورد هستید. چون چندان در سریال‌های تلویزیونی به این شغل پرداخته نشده است.

– بله خودم هم فکر می‌کنم من اولین کسی هستم که این کار را انجام دادم و برای اولین بار است که درباره یک مشاور زن در پلیس با قوت پرداخته می‌شود. از کار قبلی‌ام هم راضی بودم و بازتاب‌هایی خوبی از آن فیلم در میان مردم داشتم. امیدوارم درباره «زخم» هم همین اتفاق بیفتد.

لیلا اوتادی با چادر و سارا خوئینی ها

*پخش هرشبی سریال معمولا باعث بیشتر دیده شدن آن می‌شود. این موضوع چقدر حساسیت‌های کار شما را بالا برده است؟

– بله. به خصوص از این حیث که پس از چند سال به تلویزیون می‌آیم برایم خیلی مهم است که کارم خوب و به نحو احسن باشد.لیلا اوتادی با چادر طرحدار

*استفاده از چادر و پوشیدن لباس پلیس چه حسی دارد؟

– من تقریبا در هر سریال تلویزیونی که بازی کردم به جز «اشک‌ها و لبخندها» حسن فتحی چادری بودم. در «مهر و ماه» و «آخرین گناه» هم چادر سرم می‌کردم و اتفاقا اینطوری خیلی راحت تر است، چون دیگر نگران حجابم نیستم و حواسم به بازی‌ام متمرکز است.لیلا اوتادی با چادر و لباس پلیس

*یکی از نکات آثار آب پرور مثل دوگانه «هوش سیاه» جذابیت نقش‌های منفی است. به شکلی که شخصیت منفی که کیکاووس یاکیده آن را بازی می‌کرد، اتفاقا برای مخاطبان جذابیت دارد. در این کار هم خبری از ضدقهرمان هست؟

– نه به آن صورت. ما اینجا «بدمن» نداریم. بیشتر به زخم‌های اجتماعی پرداخته می‌شود و اینکه نیروی انتظامی چطور می‌تواند مردم را در مواجهه با آنها یاری کند.لیلا اوتادی با چادر و شال قرمز

*پس کار وارد صحنه‌های اکشن که نمی‌شود؟

– خیلی کم. شاید برخی صحنه‌ها که من در حال تحقیق هستم یا افرادی را نجات می‌دهم، کمی اکشن داشته باشیم اما در کل نمی‌توان گفت «زخم» یک سریال اکشن است.

لیلا اوتادی با چادر و لباس پلیس

*با توجه به پخش سریال در هفته دفاع مقدس‌، فرصت کافی برای انجام کار با دقت و بدون شتاب وجود دارد؟

– ما چند ماه وقت برای 13 قسمت داریم که مناسب است. خوشحالم که با این گروه حرفه‌ای کار می‌کنم و امیدوارم همکاری خوبی با تهیه‌کننده و کارگردان و دیگر عوامل داشته باشم و سریال طبق خواسته نیروی انتظامی از آب دربیاید.

لیلا اوتادی با چادر

*مشارکتی بودن کار، باعث نمی‌شود برخی موارد از سوی نیروی انتظامی به گروه تحمیل شود؟

– معمولا نه. اتفاقا آنها خیلی باز برخورد می‌کنند و دوست دارند چهره دیگرشان به مردم نشان داده شود و مردم واقعیت نیروی انتظامی را ببینند.لیلا اوتادی با چادر گلدار

*شما جزو گروهی که برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی به برزیل می‌روند، هستید؟

– خیر من نمی‌روم. یعنی پیشنهاد این سفر به من شد اما خودم تصمیم گرفتم نروم.

لیلا اوتادی با چادر و لباس پلیس

برای دیدن عکس های بیشتر از این بازیگر به صفحه اینستاگرام لیلا اوتادی سر بزنید.

حضور لیلا اوتادی با چادر در تلویزیون

*شما فیلمنامه «زخم» را کامل خوانده‌اید؟

– حدودا از یک سال پیش، فیلمنامه را در اختیارم گذاشتند و قرار بود در سریال بازی کنم. اما رحمانی نویسنده و آب‌پرور به عنوان کارگردان بازنویسی‌هایی روی متن داشتند. بنابراین من از همه موضوعات خبر دارم و ممکن است تنها برخی جزئیات تغییر کند.

لیلا اوتادی با چادر و شال سفید

*اصولا خانم‌ها به ویژه در تلویزیون آن هم وقتی کار به پلیس مربوط می‌شود، محدودیت‌های بیشتری نسبت به آقایان دارند. برخورد اولیه شما با شخصیت‌ «الهام پویا» وقتی فیلمنامه را خواندید چه بود؟

– شاید اصلا نتوان از کلمه محدودیت استفاده کرد. برخی نکات جزو شرایط کشورمان است که ما ملزم و موظف به رعایتش هستیم و برخی وقت‌ها باعث می‌شود بازیگر از امکاناتی که برای بازی در اختیار دارد نهایت استفاده را داشته باشد، بنابراین بهترین بازی را ارائه دهد. درباره فیلمنامه هم باید بگویم کاملا با اثر قوی روبرو هستیم.

لیلا اوتادی با چادر گل گلی

مشاور محور این داستان است. مشاور کلانتری132 غرب هم الهام پویا است. بنابراین فرصتی ایجاد شده تا مشاوره‌هایی که در کلانتری‌ها در اختیار مردم گذاشته می‌شود، معرفی شوند و هم به برخی مشکلات و معضلات اجتماعی که تا به حال در تلویزیون نمایش داده نشده‌اند، با همکاری نیروی انتظامی پرداخته می‌شود.

  بیشتر بخوانید: عکس بازیگران چادری ایران را ببینید.

لیلا اوتادی با چادر و مقنعه طوسی

*بعضا می‌بینیم روی شخصیت‌هایی چون پلیس در سریال‌های این چنینی، حساسیت وجود دارد و گاهی نویسنده‌ها شخصیت‌های کاملا مثبتی خلق می‌کنند که ممکن است مخاطبان با آنها ارتباط برقرار نکنند و حتی این شخصیت‌ها دافعه داشته باشند. در «زخم» پرداختن به شخصیت شما چگونه است؟

– اتفاقا طی صحبت‌هایی که در جلسات با آقایان آب پرور و علی اکبری داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که باید مشخصات و تیک‌هایی در بازی لحاظ شود تا از یکنواختی احتمالی جلوگیری کنیم و بتوانیم با کمک و همفکری هم به بهترین شکل کار را جلو ببریم.لیلا اوتادی با چادر مشکی و مقنعه طوسی

*با توجه به خلاصه داستانی که از سریال منتشر شده است به نظر می‌رسد آغاز داستان با مخالفت پدر شخصیت اصلی با شغلش آغاز می‌شود، پس سریال به مسائل خانوادگی الهام پویا هم می‌پردازد و صرفا به محیط کاری او محدود نمی‌شود؟

– بله. همایون ارشادی نقش پدر مرا بازی می کنند. آقای پویا معضلات و مشکلاتی در زندگی‌اش داشته و همسرش را نیز از دست داده است. بنابراین این مسائل اجتماعی در پس زمینه زندگی شخصیتی که بازی می‌کنم هم وجود دارد و درگیر این داستان است.

لیلا اوتادی با لباس پلیس - لیلا اوتادی با چادر

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا