اخبار بازیگران

مصاحبه امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی زوج عاشق سینمای ایران

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی از زوج های هنری مشهور سینما هستند که سال 1392 زندگی مشترکشان را آغاز کردند. ماجرای آشنایی این زوج هنرمند مربوط به همبازی شدنشان در یک تله فیلم بود که در نهایت به افزایش ارتباط و ازدواجشان ختم شد.

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی با شال سفید

  بیشتر بخوانید: کدام بازیگران مرد ایرانی با همسرانشان همکار هستند؟
امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی

بیوگرافی امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی

امین زندگانی با ورود به دانشکده هنر پا به عرصه بازیگری گذاشت و بازی در تلویزیون را از سال 74 با سریال وکلای جوان آغاز کرد و با ایفای نقش در سریال هایی چون معصومیت از دست رفته، مختارنامه ، تا صبح ، همه چیز آنجاست ، پرستاران و … بیش از پیش در میان مردم شناخته شد.

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی با شال مشکی

الیکا عبدالرزاقی همسر امین زندگانی بازیگری را در آموزشگاه استاد سمندریان آموخت و اولین بار سال 77 با سریال گم شده به دنیا یتلویزیون راه یافت و از جمله سریال های او میتوان به دختران، خانه مهر ، باغ مظفر ، گنج مظفر ، مرد هزارچهره ، قهوه تلخ ، بمب خنده ، ساخت ایران ، ویلای من ، شوخی کردم ، درحاشیه و … اشاره کرد.

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی با شال رنگی

حضور امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی در دورهمی

مهران مدیری در برنامه «دورهمی» با یک زوج هنرمند گفتگو کرد.

در ابتدا مدیری گفت: الیکا خانم به شدت نسبت به کرونا ترسو هستند؛ قبل از اینکه وارد لوکیشن شوند، سه ماشین آب پاش بزرگ جلو آمدند و همه ما را شستند و ضدعفونی کردند. حتی بین راه مانتو خریدند و چه مانتوی چروکی هم خریدند! (خنده). امین جان چه کار می‌کنی با چنین خلقیاتی؟!

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی با شال سفید

عبدالرزاقی در واکنش به صحبت‌های مدیری اظهار کرد: من وقتی سر کار می‌روم و مثلاً یکی از عوامل آنفلوآنزا گرفته، به خانه که می‌رسم برای امین تعریف می‌کنم و جالب است که امین دو هفته مریض می‌شود! (خنده) به خاطر این تاثیرگذاری هاست که من مواظب هستم. زندگانی هم گفت: البته قبل از ازدواج اینجوری نبودم؛ بعد از ازدواج این طور شدم (خنده)

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی با مانتو بنفش

علاقمندی های عجیب الیکا عبدالرزاقی به خواب

در ادامه مدیری از علاقه عبدالرزاقی به خواب صحبت کرد و گفت: این قدر به خواب علاقه دارد که به خاطرش سر جلسه کنکور حاضر نشد و گرفت خوابید!

زندگانی نیز درباره این موضوع گفت: اوایل که ازدواج کرده بودیم، الیکا صبح می‌خوابید و عصر بیدار می‌شد. من ۱۲ شب می‌خوابیدم و ۶ صبح بیدار می‌شدم. با خودمان گفتیم پس چرا با هم زندگی می‌کنیم وقتی اصلاً همدیگر را نمی‌بینیم (خنده). اما به مرور این تضاد کم شد و به جایی رسید که هر دو طرف کمی ساعت خواب و بیداری مان را کنترل کردیم.

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی با شال مشکی

عبد الرزاقی هم گفت: اوایل تو رودربایسی بیدار می‌شدم. زشت بود آخه (خنده) و البته صبح‌های خیلی بد اخلاقی داشتم. اما به مرور خوب شدم.

زندگانی همچنین درباره خواب همسرش گفت: من تا حالا ندیده بودم یک بازیگر پنج و نیم صبح آفیش باشد و اول گریه کند و بعد سر کار برود!

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی با شال کرم

حضور امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی در خندوانه

توضیحات امین زندگانی درباره رقصش در روز‌های کرونایی

مدیری در ادامه، درباره حواشی رقص (حرکات موزون) کرونایی زندگانی سوال کرد و او پاسخ داد: باید از یک منظر دیگر به آن نگاه کنیم؛ هدف من روحیه دادن به خط مقدم مبارزه با کرونا یعنی مدافعان سلامت بود. بگذارید مثالی بزنم؛ سال ۶۱ که خرمشهر آزاد شد، تمام مردم ایران شادی کردند و همین حرکات موزون داشتند و کسی در آن لحظات فکر نکرد ما بالغ بر ۳۰ هزار شهید و مجروح دادیم تا خرمشهر آزاد شود. من هم وقتی خواستم این کار را انجام دهم، اولویتم شاد کردن و روحیه دادن به مدافعان سلامت بود و به این فکر نکردم که برخی خانواده‌ها عزیزی را در بستر بیماری دارند.

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی با شال آبی

در بخش دیگر گفتگو، عبدالرزاقی درباره ترس خود از زلزله و فوت پدرش صحبت کرد و گفت: من از زلزله می‌ترسم؛ چرا که در زمان زلزله رودبار ما رشت زندگی می‌کردیم و شب زلزله به خاطر رفت و آمد‌هایی که داشتیم، قلب پدرم گرفت و متاسفانه او را از دست دادیم.

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی لب دریا

بازیگر سریال «سرباز» درباره حواشی مصاحبه خود پیرامون این مجموعه اظهار کرد: برخی می‌گفتند سریال کند است و ریتم خوبی ندارد؛ من هم گفتم ما شانس خوبی داشتیم که سریال در ماه رمضان پخش شد تا دیده شود. منتهی عزیزان رسانه‌ای شیطنت کردند و تیتر زدند که «وقتی کارمان را می‌کوبند، یعنی دیده می‌شود».

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی با شال سفید

فیلم حضور امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی در دورهمی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا