اخبار بازیگران

نظر نرگس محمدی در مورد چادر

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو

عکس های نرگس محمدی با چادر را در این مطلب میبینید.نرگس محمدی در واکنش به ماجرای نپوشیدن چادر در جشن عید غدیر شهرستان زرین دشت استان فارس و جنجالی که در پی آن به وقوع پیوست توضیحاتی داد.

نرگس محمدی با چادر در ستایش

 

نرگس محمدی با چادر گل گلی

نرگس محمدی با چادر

نرگس محمدی در مراسم جشن عید غدیر خم در شهرستان زرین دشت استان فارس به روی سن نرفت و با قهر این مراسم را ترک کرد که در پی آن تماشاگران و حاضرین در سالن اقدام به پرتاب صندلی کردند.

نرگس محمدی بازیگری که با ایفای نقش «ستایش» در تلویزیون شناخته می شود، با اعلام اینکه کنسل شدن مراسم جشن عید غدیردر شهرستان زرین دشت استان فارس به او مربوط نمی شود، گفت:مسئولان وظیفه شان است که به مردمشان احترام بگذارند؛ آنها ضمن اینکه به همه ما بی احترامی کردند، به مردم شهرشان هم بی احترامی کردند.نرگس محمدی با چادر سر سفره عقد

 

  بیشتر بخوانید: عکس بازیگران چادری ایران را ببینید.
نرگس محمدی

نرگس محمدی با چادر روی سن نرفت

سایت های محلی ماجرا را اینطور روایت کردند: «ابتدای مراسم امام جمعه زرین دشت سخنرانی داشت که در پایان سخنان خود اعلام می کند که خانم نرگس محمدی امشب با چادر و حجاب برتر روی صحنه خواهد آمد اما پس از اطلاع نرگس محمدی از این سخنان، او می گوید که حجابش کامل است و با چادر روی سن نخواهد رفت.

نرگس محمدی با چادر گل گلی

اصرار بیش از حد برگزار کنندگان هم تاثیری در تصمیم او نمی گذارد و این مسئله باعث قهر این بازیگر از سالن می شود. جمعیت زیاد حاضر در سالن که با وعده حضور نرگس محمدی بلیت تهیه کرده بودند وقتی که متوجه می شوند قرار نیست او به روی سن بیاید شروع به اعتراض می کنند که در این بین اعتراضات بالا می گیرد و باعث زد و خورد و آسیب به وسایل سالن می شود

نرگس محمدی با چادر و روسری سفید

نرگس محمدی در گفتگویی درباره این شایعات حرف زده است. گویا همه چیز به اختلاف دو نفر از مقامات بلندپایه شهر ارتباط داشته که باعث می شود مجوز برگزاری مراسم صادر نشود.

نرگس محمدی در 3 ماه گذشته مشکلات زیادی داشته. در جام جهانی 2014 برزیل هم که او همراه کاروان هنرمندان برای حمایت از تیم ملی به آمریکای جنوبی سفر کرده بود، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه او در برزیل با سام درخشانی ازدواج کرده است.

یکی دو روز طول کشید تا خبر تکذیب شود اما آنقدر خبر در سایت های گوناگون بازنشر شد که هنوز هم وقتی در گوگل نام نرگس محمدی را جستجو می کنید، خبر ازدواج او با سام درخشانی دیده می شود

نرگس محمدی با چادر قجری

حواشی نرگس محمدی با چادر

خانم محمدی، آن روز چه اتفاقی در سالن افتاد؟

ببینید، من در سالن نبودم. عرف این برنامه های مناسبتی اینطور است که مقامات زمان زیادی را سخنرانی می کنند و بعد در پایان مراسم بازیگران را روی استیج دعوت می کنند. من در هتل مانده بودم تا با من تماس بگیرند و به سالن بروم.

اما در اخباری که منتشر شده، نوشته اند شما در سالن نشسته بودید و به خاطر حرف های امام جمعه حاجی آباد قهر کردید.

نه؛ باور کنید من در سالن نبودم. از کل مراسم فیلمبرداری شده و هیچ تصویری وجود ندارد که من در سالن باشم. گفتم که من در هتل بودم و منتظر بودم تا با من تماس بگیرند و به سالن بروم. یک روز پیش از آن هم در داراب مراسم مشابهی بود که من کل مراسم را در سالن نبودم و انتهای مراسم روی استیج رفتم.

پس این ماجرایی که امام جمعه درخواست کرده شما با چادر روی سن بروید و شما قهر کردید، صحت ندارد؟

نه، واقعیت ندارد. اصلا چه دلیلی دارد که من بخواهم با چادر جایی بروم؟ من همیشه حجابم را رعایت می کنم و اگر هم نقش چادری در سریال ستایش بازی کردم، به این معنا نیست که هر جایی بروم با چادر باشم.

چیزی که شما تعریف می کنید با خبری که سایت های محلی منتشر کردند، زمین تا آسمان فرق دارد. اصل ماجرا چه بود؟

ببینید من هم دیدم که در این سایت ها چه نوشته اند. جالب اینجاست که سایت های معتبر هم به استناد از آنها همین خبر را نوشتند اما اصل ماجرا چیز دیگری بود.نرگس محمدی با چادر در حرم امام رضا

مراسم به علت اختلافات مقامات بلندپایه شهر تا آخرین لحظه مجوز نگرفته بود. آنها امیدوار بوند که مجوز مراسم دقیقه نود صادر شود که انگار صادر نمی شود. برای همین هم مردم که به سالن آمده بودند، متوجه می شوند مراسم کنسل شده و برای همین عصبانی می شوند. آن فیلمی هم که می بینید مردم صندلی ها را می شکنند، بعد از لغو کل مراسم است.

نرگس محمدی با چادر

پس ماجرا هیچ ارتباطی با چادر سر کردن شما ندارد؟

مطمئن باشید که هیچ ارتباطی ندارد. حالا فرض کنید که این خبر درست بوده و من چادر سرم نکردم؛ در این حالت چرا مردم اینقدر عصبانی شده اند؟

نرگس محمدی با چادر و سمانه پاکدل

خبر را طوری تنظیم کرده اند که انگار مردم از اینکه روی سن نرفته اید، ناراحت شده اند.

آن خبر را خواندم. در متن خبر نوشته اند که من در سالن بودم. اگر مردم من را در سالن دیده اند که دلیلی نداشته اینقدر عصبانی شوندنرگس محمدی با چادر در ستایش.

قبول دارید که ماجرا کمی پیچیده است؟

دقیقا. اصلا برای خود من هم که به آنجا سفر کرده بودم عجیب است که خبرنگاران محلی اینطور نوشته اند.

خودتان تصور می کنید چرا این خبر را علیه شما تنظیم کرده اند؟ چه نفعی برایشان دارد؟

احتمالا بعد از اینکه مراسم کنسل شده، برای اینکه خودشان را بی گناه نشان دهند، این خبر را به رسانه ها داده اند تا مردم حاجی آباد فکر کنند من مقصر بوده ام در حالی که من هیچ تقصیری ندارم و کل برنامه مجوز نداشته.

نرگس محمدی با چادر و مهدی سلوکی

برای خودتان جالب نیست که چرا این شایعات همیشه درباره شما به وجود می آید؟ چند ماه پیش هم در زمان جام جهانی 2014 برزیل شایعه کرده بودند شما با سام درخشانی ازدواج کردید.

آره، ما خودمان آنجا نشسته بودیم، وقتی خبر را شنیدیم کلی خندیدیم.

نرگس محمدی با چادر و لاله اسکندری

هیچ وقت نفهمیدید آن شایعه ازدواج شما با سام درخشانی از کجا شروع شد؟

نه؛ دنبالش را نگرفتم

نرگس محمدی با چادر و روسری قرمز

 

حضور نرگس محمدی با چادر روی صحنه

او با اشاره به گفته های امام جمعه زرین دشت که مطرح کرده بود، در پایان برنامه نرگس محمدی با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهد آمد، گفت:دقیقا همین طور بود؛ امام جمعه زرین دشت از من خواست تا با چادر به روی صحنه بروم، در حالی که من چادری نبودم اما حجاب مناسب خود را داشتم.

نرگس محمدی با چادر و مقنعه طوسی

محمدی اظهار کرد:قرار نیست هر کسی که نقش یک زن چادری را ایفا می کند، خودش نیز چادری باشد. اگر این گونه باشد از این به بعد اگر نقش قاتلی را بازی کنم، پس باید قاتل باشم.
وی درباره اعتراض های مردم در این مراسم و رفتارهای فیزیکی که در آن جا به بر هم خوردن مراسم منتهی شده بود، مطرح کرد:من در آنجا بودم؛ مردم به خاطر این اتفاقات کاملا حق داشتند، به خاطر اینکه هزینه کرده بودند.

نرگس محمدی با چادر در مشهد

گفتنی است جمعیت زیاد حاضر در سالن که با وعده حضور نرگس محمدی بلیط تهیه کرده بودند وقتی که متوجه می شوند قرار نیست وی به روی سن بیاید شروع به اعتراض می کنند که در این بین اعتراضات به اغتشاش ، زد و خورد و آسیب رساندن به وسایل سالن می شود.

نرگس محمدی با چادر و روسری قرمز

نرگس محمدی با چادر قجری

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا