اخبار بازیگران

زندگی خصوصی هومن برق نورد بازیگر چپ دست ایران

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو

در این مطلب قسمتی از زندگینامه هومن برق نورد بازیگر چپ دست سینمای ایران را به همراه عکس هایش میخوانید.

بیوگرافی هومن برق نورد بازیگر چپ دست

هومن برق نورد متولد پنجم دی ماه 1348 است و دارای دیپلم برق می باشد.هومن برق نورد از جمله افرادی است که رؤیای بازیگری اش خیلی زود به حقیقت تبدیل شد. برق نورد در ابتدای سالهای جوانی اش با تئاتر و بازیگری آشنا شد و خیلی زود به جمع بازیگران تئاتر پیوست.

اولین کار تئاتری اش را در سال 1367 انجام داد و آقای جعفری او را به این عرصه وارد کرد. او با تلاش مداومش حدود بیست سال صحنه های تئاتر کشور را در نوردید تا آنکه با مجموعه بیداری به کارگردانی بهرام عظیمپور راهی تلویزیون شد. او با بازی در سریال ساختمان پزشکان به شهرت رسید و محبوبیتش با بازی در سریال دودکش بیشتر شد.

هومن برق نورد بازیگر چپ دست با کت مشکی

هومن برق نورد در سال 1392 در سریال مناسبتی ماه رمضان دودکش به همراه بهنام تشکر ایفای نقش کرد که مخاطبان زیادی را به خود جلب نمود.

هومن برق‌نورد تا بحال هیچ کلاس بازی نرفته است و بصورت تجربی کار خود را آغاز کرده ، او الگوی بازیگری خود را خسرو شکیبایی معرفی میکنید.

هومن برق‌نورد سالهاست ازدواج کرده و متاهل می باشد.

این زوج صاحب فرزندی نیستند.

هومن برق نورد بازیگر چپ دست و همسرش

  بیشتر بخوانید: با بازیگران ایرانی چپ دست بیشتر آشنا شوید.

دوستان صمیمی هومن برق نورد بازیگر چپ دست

دوستان صمیمی

من هیچ وقت آدم رفیق بازی نبودم و الان هم نیستم و درحال حاضر یک دوست دارم که با او رفت و آمد می کنم. اون هم بهنام تشکر هست. بقیه همه دوستانی هستند که همکارند و در طول روز آنها را می بینم. از اول هم اهل رفیق و رفیق بازی نبودم، بیشتر اهل خانواده بودم تا اهل رفیق بازی، یعنی اگربه مهمانی دوستانه ای دعوت می شدم قطعا آن را رد می کردم. از مهمانی خانوادگی بیشتر لذت می بردم.

هومن برق نورد بازیگر چپ دست در جوانی

غذای مورد علاقه

به هر غذایی علاقه دارم بشرطی که در آن تکه های گوشت نباشد شدیدا از گوشت متنفرم و عاشق میرزا قاسمی، قرمه سبزی و خورشت قیمه هستم و باید بگویم شدیدا از غذاهایی که توسط آبزیان درست شده باشد بیزارم

نظم در زندگی

من بی نظم ترین فرد روی زمینم؛ از لحاظ زمانبندی، وقت و خواب. اگر کار نداشته باشم تا وقتی هوا روشن می شود بیدارم. از آن طرف ۲ بعدازظهر از خواب بیدار می شوم، صبحانه مفصل می خورم و ساعت ۱۱،۱۰ شب شام می خورم و دوباره تا صبح بیدارم.

آرزوی زندگی

من در همین سن هم عاشق اسباب بازی هستم و بیشتر اوقات فراغتم در منزل را صرف بازی با آنها می کنم آرزویم این است اگر عمری بود و پیر شدم یک فروشگاه اسباب بازی فروشی بزنم و آنجا با خیال راحت بازی کنم و از دیدن بچه ها لذت ببرم.

هومن برق نورد بازیگر چپ دست با لباس سورمه ای

اوقات فراغت

در اوقات فراغتم یا به سفر می روم یا در خانه می مانم و پلی استیشن بازی می کنم. با همین کارها خستگی ام را رفع می کنم. البته کارتون هم می بینم و از کارتون هیچ وقت نمی گذرم. من «تام و جری» و «همینه ها» را و همچنین عروسک هایشان را دوست دارم.

هومن برق نورد بازیگر چپ دست با عینک آفتابی

رژیم غذایی

اصلا به خودم نمی رسم، رژیم می گیرم اما نه به آن معنا که به خودم بگویم باید ۲۰کیلوگرم لاغر شوم؛ روزی ۲ساعت پیاده روی کنم، باشگاه بروم، رژیم بگیرم و چربی نخورم، من نمی توانم با برنامه زندگی کنم. زندگی ام درعین بی برنامگی برنامه خودش را دارد و خودم می دانم می خواهم چکار کنم.

 

کارنامه ی هنری هومن برق نورد بازیگر چپ دست

آثار هومن برق‌نورد:

تئاتر :

مرغابی وحشی

خلایق هر چی لایق (کارگردان)

بیژن و منیژه

موسیو ابراهیم، گل‌های قرآن

آوازخوان طاس

گلن گری گلن راس

هامون بازها

آدامس خوانی (بازیگر)

ترانه‌های قدیمی: پیکان جوانان

هومن برق نورد بازیگر چپ دست در جوانی

بازيگر :

۱ –  خون شد (۱۳۹۸)

۲ –  به وقت خماري (۱۳۹۷)

۳ –  تيغ و ترمه (۱۳۹۷)

۴ –  خداحافظ دختر شيرازي (۱۳۹۷)

۵ –  زنداني ها (۱۳۹۷)

۶ –  سرو زير آب (۱۳۹۶)

۷ –  لونه زنبور (۱۳۹۶)

۸ –  بن‌بست وثوق (۱۳۹۵)

۹ –  راه رفتن روي سيم (۱۳۹۵)

۱۰ –  نرگس مست (۱۳۹۵)

هومن برق نورد بازیگر چپ دست با شال گردن سبز

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا