اخبار بازیگران

عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو

شما در این مطلب شاهد عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب و بیوگرافی این هنرمند خوب کشورمان هستید.

عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب با چادر

عکس آفرین عبیسی بعد از انقلاب و بیوگرافی او

همسر مرحومش ایرج صادق پور فیلم بردار و تهیه کننده سینما بوده است .ایرج صادق پور متول 1319 تهیه کننده، فیلم بردار، تدوین گر و عکاس بود وی همسر صغری عبیسی و برادر منوچهر صادق پور (سینماگر) بوده است او 1/11/1369دار فانی رو وداع گفت.
عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب با همسرش
این زوج هنرمند صاحب سه فرزند بنام های محمدامین – هادی و لیلی هستند.
در سینمای قبل از انقلاب تنها در چهار فیلم بنام های پل – کاکو – طوقی و لیلی و مجنون بازی کرد که بازی او در فیلم طوقی یکی از بازیهای ماندگارش می باشد.
فعالیتش را از سال 1349با بازی در فیلم لیلی و مجنون آغاز کرد و با فیلم سینمایی «طوقی» علی حاتمی برای مردم چهره آشنایی شد که تا امروز توانسته در این حرفه ماندگار باشد.
عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب با لباس عروس
آفرین عبیسی در سال 1378 با بازی در فیلم شهرت به کارگردانی ایرج قادری پس از 28 سال دوری از دنیای بازیگری به سینما بازگشت. در همان سال نقش کوتاهی در فیلم کودک و سرباز ساخته رضا میرکریمی ایفا کرد. اما بازی بسیار زیبایش در فیلم نیمه پنهان بار دیگر توانایی های او را به اثبات رساند و نشان داد که حضور بازیگران توانای سینمای قبل از انقلاب در سینمای فعلی اینچنین به نتایج مثبت ختم خواهد شد.
عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب
درباره کم کاری اش در تلویزون می گوید:من نه تنها در تلویزیون کم کارم بلکه در سینما هم خیلی کار نمیکنم. باید قصه را بخوانم آن را دوست داشته باشم و با آن ارتباط برقرار کنم در مرحله بعد ببینم که چه کسی قرار است آن فیلم را بسازد، تهیه کننده آن چه کسی است اگر آن مسائلی که برای من مهم بود در عوامل و فیلم نامه دیدم قبول می کنم که در آن فیلم بازی کنم. در ضمن من اصلاً بلد نیستم که پشت سر هم کار کنم. من باید هم کار کنم و هم استراحت کنم.
عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب با روسری زرد
فیلم نامه های متعددی به دست بنده می رسد چه در سینما و چه در تلویزیون کار های بسیاری پیشنهاد می شود و من سعی می کنم که گلچین کنم و آن هایی را که در مرحله اول قصه خوبی را دارند کار کنم. یک چیز برایم بسیار مهم است و آن هم این است که من آن مجموعه ای که قرار است ساخته شود را دوست داشته باشم. من نمی گویم که اگر کاری را قبول نکردم فیلم نامه مشکل داشته است اصلاً اگر ایراد داشته باشد بقیه که قبول نمی کنند که در آن بازی کنند بنده ایراد دارم که نمی توانم هر فیلم نامه ای را دوست داشته باشم.
عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب با کلاه

عکس آفرین عبیسی و فعالیت های او قبل و بعد از انقلاب

آفرین عبیسی متولد 22 اسنفد 1330 در لاهیجان بازیگر است .صغری عبیسی با نام هنری آفرین مشهور است، وی از جمله بازیگرانی است که قبل از انقلاب فعالیت داشته، و پس از انقلاب با گذشت 28 سال دوباره توانست بازیگری رو ادامه دهد.
عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب
عبیسی فعالیتش را از سال49 با بازی در فیلم «لیلی و مجنون» آغاز کرد و با فیلم سینمایی «طوقی» علی حاتمی برای مردم چهره آشنایی شد که تا امروز توانسته در این حرفه ماندگار باشد. آفرین عبیسی بسیار کم کار است و قصه فیلمنامه برای او از هر چیز دیگری مهم تر است. بازیگر «تنهایی لیلا» که سینما را با فیلم هایی چون «چهارشنبه 19 اردیبهشت»، «خانه ای کنار ابرها»، «عصر روز دهم»، «تقاطع»، «بید مجنون»، «قدمگاه» و…. تجربه کرده است.
عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب

 عکس آفرین عبیسی قبل از انقلاب و صحبت های او از زبان خودش

قسمتی از زندگینامه آفرین عبیسی از زبان خودش

من جزو نسل گذشته هستم اما ارتباط من با جوان ها بسیار خوب است و در کنار هم فعالیت می کنیم. سر هر کاری که بودم روابط بسیار خوبی با جوان ها داشتم. این بستگی به خود افراد دارد احترام یک بحث دو طرفه است شما وقتی که احترام می گذارید احترام هم می بینید. عبیسی می گوید:گویا روی پیشانی ما مهر زده اند که هرکسی که کار اولش است به دنبال ما بیاید. بسیاری از کار اولی ها از من برای بازی در کارشان دعوت می کنند .کار کردن با کارگردان های فیلم اولی را دوست دارم چراکه در کار با این افراد احساس می کنم مسایلی را دوباره تجربه می کنم.
عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب با موهای کوتاه
آفرین عبیسی می گوید:جوان بودن کارگردان مهم نیست مهم تر از همه قصه فیلم نامه است و خیلی به این مسائل که ببینم کدام بازیگر مطرح درآن فیلم قرار است بازی کند کاری ندارم اگر قبول کردم در فیلمی بازی کنم در مرحله بعد دوستی با سایر عوامل که آشنا نیستیم به وجود می آید. اصلاً ما مجبوریم که با هم کنار بیاییم تا در کنار هم کار تولید کنیم و این گونه است که می توانیم چیز های بسیار زیادی از هم یاد بگیریم. تا وقت داریم باید از کنار هم بودن مان استفاده کنیم.
عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب با لباس عروس
  بیشتر بخوانید: عکس بازیگران زمان شاه به همراه زندگینامه آن ها

فیلم شناسی آفرین عبیسی

  1. 24 سپتامبر 1394 مریم ابراهیم وند
  2. تنهایی لیلا 1394 محمد حسین لطیفی
  3. چهارشنبه 19 اردیبهشت 1393 وحید جلیلوند
  4. خانه ای کنار ابرها 1392 سید جلال دهقانی اشکذری
  5. عصر روز دهم 1387 مجتبی راعی
  6. تقاطع 1384 ابوالحسن داودی
  7. بید مجنون 1383 مجید مجیدی
  8. رستگاری در هشت و بیست دقیقه 1383 سیروس الوند
  9. شکلات 1382 افشین شرکت
  10. قدمگاه 1382 محمدمهدی عسگرپور
  11. ملاقات با طوطی 1382 علیرضا داودنژاد
  12. مهمان مامان 1382 داریوش مهرجویی
  13. دختر ایرونی 1381 محمدحسین لطیفی
  14. واکنش پنجم 1381 تهمینه میلانی
  15. کاغذ بی خط 1380 ناصر تقوایی
  16. نان و عشق و موتور 1000 1380 ابوالحسن داودی
  17. نیمهٔ پنهان 1380 تهمینه میلانی
  18. شهرت 1379 ایرج قادری
  19. همسر دلخواه من 1379 افشین شرکت
  20. کودک و سرباز 1378 رضا میرکریمی
  21. پل 1350 خسرو پرویزی
  22. کاکو 1350 شاپور قریب
  23. طوقی 1349 علی حاتمی
 • لیلی و مجنون 1349 سیامک یاسمی

عکس آفرین عبیسی قبل و بعد از انقلاب با لباس زرد و قرمز

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا