اخبار بازیگران

ماجرای آشنایی پژمان بازغی و همسرش چیست؟

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو
پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر 18 اسفند 1396 مهمان برنامه شدند و ماجرای جالب آشنایی و ازدواجش را در برنامه دورهمی تعریف کردند.

پژمان بازغی و همسرش

 

پژمان بازغی و همسرش

پژمان بازغی بازیگر کشورمان به همراه همسرش مستانه مهاجر مهمان برنامه دورهمی شد و از اتفاقات زندگی مشترک و زندگی هنری شان در این برنامه صحبت کردند.

پژمان بازغی که یکبار دیگر مهمان برنامه دورهمی شده بود ، اینبار با همسرش در این برنامه حضور پیدا کرد و به گفتگو با مهران مدیری نشست. مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی این روزها به عنوان تهیه کننده فیلم سینمایی اسرافیل را روی صحنه دارد و همین بهانه ای شد تا با حضور در برنامه دورهمی درباره فیلمش صحبت کند.پژمان بازغی و همسرش با لباس مشکی

  بیشتر بخوانید: کدام بازیگران مرد ایرانی با همسرانشان همکار هستند؟

پژمان بازغی و همسرش در کنار مهران مدیری

ماجرای قدرت طلبی خانم مهاجر باعث شد تا مجری دورهمی درباره قدرت طلبی در زندگی از او سوال کند که گفت :من در زندگی هم قدرت طلب هستم اما از نوع خوبش ، چون پژمان اغلب اوقات نیست تقریبا مدیریت زندگی با من است .

در این بخش از گفتگو ماجرای سخت بودن حرفه بازیگری مطرح شد و پژمان بازغی از سختی های این حرفه گفت و قصد داشت که مهران مدیری را متقاعد کند که بازیگری یکی از سخت ترین شغل های دنیا است.

مهران مدیری درباره اختلاف نظر آقای بازیگر و همسرش پرسید که خانم مهاجر گفت:اختلاف نظرها گاهی باعث مشاجره شغلی میشود اما مشاجره خانوادگی اصلا. من و پژمان مساله کار و زندگی را به خوبی از هم تفکیک کرده ایم و حتی سر صحنه اسرافیل واقعا من فقط خانم مهاجر بودم و پژمان فقط آقای بازغی ، حتی دستمزد هم برای این کار مانند بقیه درنظر گرفتیم.

مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی درباره ماجرای عاشق شدن و ازدواجش گفت :من اصلا پژمان بازغی را دوست نداشتم و به نظرم اصلا بازیگر خوبی نبود و وقتی او را میدیدم اصلا حس خوبی نداشتم. در یک جشنواره هم من و هم پژمان فیلم داشتیم و هر دو در آنجا حضور داشتیم .پژمان بازغی و همسرش با لباس مشکی

وقتی من مشغول صحبت با دوستم بودم پژمان برای صدا زدن آن دوست مشترک نزد ما آمد و دوستم ما را به هم معرفی کرد و به پژمان گفت خانم مهاجر تدوین گر است و پژمان به شوخی گفت :تدوین تیزر میکنید و این خیلی برای من گران تمام شد و با خودم گفتم پس حس بدم به این بازیگر بیخود نبوده و گفتم مگر فیلم تو دست من نیوفتد آقای بازغی . اما پایان این ماجرا خوش بود و ما سال 84 با هم ازدواج کردیم و دخترمان نفس 10 سالش است

مصاحبه ی پژمان بازغی و همسرش در دورهمی

مهران مدیری صحبت با پژمان بازغی و همسرش را با طرح سوالات حرفه ای آغاز کرد و پرسید :کدام موفق تر هستید و کدام در این حرفه قدیمی ترید که مستانه مهاجر گفت :به نظرم هر دوی ما موفق هستیم و هرکدام در مسیر خودمان ولی پژمان چندماهی کارش را زودتر از من آغاز کرده است .

پژمان کارش را از سال 71 در مرکز گیلان آغاز کرد و من از سال 72 به وارد این حرفه شدم و در این بین پژمان بازغی به هم سن بودن با همسرش اشاره کرد و گفت من متولد مرداد 1353 هستم و همسرم اردیبهشت 53 و در واقع دو ماه از من بزرگتر است.پژمان بازغی و همسرش و دخترش

مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی درباره نحوه ورودش به دنیای تدوین گفت :من هنر را دوست داشتم اما خیلی اتفاقی وارد این حرفه شدم و توسط یکی از اقوام معرفی شدم اما در دانشگاه تدوین خواندم و از ابتدا تصمیم داشتم که کارگردان شوم اما فعلا که تا مرحله تهیه کنندگی پیش رفته ام. من روحیه قدرت طلبی دارم و دوست دارم همیشه تاثیرگذار باشم ، برای همین موضوع تهیه کنندگی را انتخاب کردم.

شوخی هایی با پژمان بازغی و همسرش

شوخی مهران مدیری با پژمان بازغی باعث شد تا او درخواستش را به نحو دیگری مطرح کند و از مهران مدیری برای حضور در فینال کودک شو و برای تقدیم جایزه صحبت کند و در پایان مستانه مهاجر جایزه شید را که برای فیلم اسرافیل گرفته بود به موزه برنامه دورهمی تقدیم کرد و در پایان برنامه نفس دختر پژمان بازغی و همسرش با دسته گل و هدیه روی صحنه آمد و روز مادر را به مادرش تبریک گفت.

پژمان بازغی و همسرش و دخترش

فیلم پژمان بازغی و همسرش در تلویزیون

دوستان پژمان بازغی و همسرش

مجری دورهمی از پژمان بازغی و همسرش خواست نقط ضعف یکدیگر را بگویند که پژمان بازغی گفت :نقطه ضعف مستانه این است که زیاد کار میکند و من دوست دارم حالا که دخترمان در اوایل سن بلوغ است بیشتر کنار او باشد و مستانه مهاجر عصابنی شدن زیاد همسرش در ترافیک را مهم ترین نقطه ضعف او دانست .

در بخشی از این گفتگو مهران مدیری به مثلث سام درخشانی ، کامبیز دیرباز و پژمان بازغی اشاره کرد و درباره این دوستی پرسید که آقای بازیگر گفت :بله من و سام و کامبیز از سال 75 با هم دوست هستیم و این دوستی هنوز هم ادامه دارد اما شاید زندگی متاهلی آن را کمی کمرنگ تر کرده باشد ما همچنان پابرجاست.

در ادامه صحبت های پژمان بازغی و همسرش در برنامه دورهمی ، مهران مدیری درباره کارهای خیر آقای بازیگر و همسرش صحبت کرد و مستانه مهاجر در تکمیل این صحبت گفت :ما به یک خیریه برای بچه های معلول کمک میکردیم و در حال حاضر از پولی که از فروش بلیت فیلم اسرافیل به دست می آوریم به دنبال آزاد کردن زندانی های غیرعمد خانم هستیم و تابحال سه مادر زا آزاد کرده ایم و امیدواریم که بتوانیم در این کار خیر بیشتر و بهتر پیش برویم.

پژمان بازغی و همسرش و دخترش

دعوت پژمان بازغی از مهران مدیری

پژمان بازغی در بخش های پایانی این گفتگو به برنامه کودک شو که با اجرای خودش در شبکه نسیم درحال پخش است اشاره کرد و از مهران مدیری درخواست کرد که به برنامه آنها بیاید . این درخواست با تعجب و خنده مهران مدیری همراه بود و گفت :این برنامه برای کودکان است و کودک های من الان از خود من هم بزرگتر شده اند .

پژمان بازغی و همسرش و دخترش

تصاویر پژمان بازغی و همسرش و دخترش

 

پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر

پژمان بازغی و همسرش و دخترشپژمان بازغی و همسرش و دخترش

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا