اخبار دیگران

الگو گرفتن خانم ها، از سبک روسری بستن بازیگران

برای نمایش چهره زیباتر به یک روسری مناسب نیاز دارید. قطعاً شما در جایگاه یک خانم شیک پوش از ایده‌های جذاب و هیجانی در انواع روش‌های بستن روسری می‌دانید. اما قبل از هر چیز به یک مدل روسری مناسب و زیبا نیاز دارید. برای همین است که به فکر خرید روسری با الگویی ایده‌آل هستید.

روسری پوشش چندان گران ‌قیمتی نیست. اما هر بانو علاقه دارد تا از تعداد زیاد آنها داشته باشد. چرا که با حضور انواع روسری در رنگ ‌بندی ‌های متنوع با طرح و نقش ‌های متفاوت می ‌تواند هنرنمایی متفاوت و جذابی در هر استایل خود خلق نماید. اینجاست که هر بانو علاقه دارد تا از روسری ‌های زیاد با طرح و نقش ‌های متنوع آنهم در رنگ ‌بندی ‌های جذاب برخوردار باشد. بانوان برای حضور در مجالس و مهمانی ها نیاز به یک روسری جذاب در جنس های مختلف دارند و یا محیط های عمومی و کار نیاز به یک روسری که ایستایی و راحتی را برای بانوان به ارمغان بیاورد دارند.

شاید خرید روسری یک اتفاق ساده باشد و بارها و بارها آن را به روش‌ها و ایده‌های گوناگون تجربه کرده باشید. اما آیا تا به حال به این خرید ساده از منظر حرفه‌ای شده نگاه کرده‌اید؟ گاها با تماشای یک فیلم و دیدن مدل بستن روسری خانم بازیگر علاقمند به سبک بستن او می شوید. اما برای اجرای آن ایده چه کار باید کرد؟ مثلاً می‌توانید به چند نکته کلیدی در هنگام خرید روسری اشاره کنید؟ در این مقاله همراه ما با تجارب گروه لیموشاپ هستید تا دستی بر آتش مهارت شما در هنگام خرید روسری بگذاریم و با مطرح کردن چند نکته ساده به ایده‌هایی جذاب‌تر از انتخاب روسری دست پیدا کنیم.

مهارت خرید روسری با چند نکته ساده

تجربه نشان داده است که باید برای خرید روسری ایده داشته باشید. بدون داشتن ایده و یا هدف در تکمیل یک استایل زنانه خاص قطعاً نمی‌توانید مدل روسری مناسبی را تهیه کنید. همه خانم‌ها از چندین مدل روسری در کمد لباس‌هایشان دارند. اما قطعاً وقتی به یک استایل خاص و متفاوت فکر می‌کنند، ایده خرید روسری در آنها شکل می‌گیرد. سبک لباس پوشیدن بازیگران چه در فیلم‌ها و یا زندگی خصوصی آنها همیشه یک پای ایده گرفتن خانم ها می باشد. اما این ایده باید هدفمند باشد. گاهی رسیدن به یک استایل خاص مانند سبک لباس پوشیدن یک بازیگر محبوب هدف نهایی شما است و گاهی معیارها مانند قیمت روسری تا جنس پارچه در کانون توجه قرار می‌گیرد. لکن قطعاً خرید موفق به هماهنگی میان تمام ویژگی‌های روسری مناسب بستگی دارد. توجه به ایده های جدید در سبک و استایل های سینمایی همیشه جذاب است، اما همه ماجرا نیست. برای خرید روسری مناسب باید فراتر از تماشای استایل بازیگران به مهارت های آنها در انتخاب این استیل شیک و هنرمندانه فکر کنید.

  • نکته اول جنس پارچه روسری چیست؟ در هنگام خرید روسری قطعاً علاقه دارید تا از یک مدل با طرح و نقش زیبا و در عین حال رنگبندی ایده‌آل تهیه کنید. توجه به نقش و نگار اهمیت زیادی دارد. اما قطعاً جنس پارچه اصلی‌ترین نکته است که باید دقیق و موشکافانه آن را بررسی کنید. جنس پارچه معرفی گونه‌های متفاوت از روسری است. روسری نخی، ابریشمی، ساتن، حریر و حتی بافت از گونه‌های متفاوت با جنس پارچه‌های متنوع هستند. جنس پارچه معرف تمام عیاری از قیمت روسری است. قطعاً هر اندازه پارچه از جنس گرانبهاتری باشد، قیمت روسری نیز افزایش پیدا می‌کند. روسری نخی متداولترین گونه روسری است. اگر به دنبال تهیه یک روسری مناسب ایام عادی برای حضور در فضاهای عادی هستید، خرید روسری نخی بهترین انتخاب است. در عین حال این مدل روسری‌ها کاملا سبک و خنک مناسب ایام تابستان می‌باشند. در آن سوی میدان، گونه روسری‌های ابریشمی و یا حریر قرار دارند که از پارچه‌های گرانبهای ابریشمی تهیه می‌شوند و قطعاً بالاترین قیمت روسری را دارند. این‌ گونه‌های زیبا و لاکچری مناسب استفاده به عنوان روسری مجلسی هستند.

  • نکته دوم کاربرد روسری اهمیت دارد: خیلی مهم است که روسری را برای استفاده در چه مکانی و در عین حال برای تکمیل چه نوع استایل زنانه می‌خواهید. در هنگام خرید روسری باید به کاربردی بودن آن نیز توجه کنید. خانم‌ها گاها در هنگام خرید روسری به دنبال مدل‌هایی ساده و عادی مناسب ایام تکراری برای حضور در فضاهای معمولی می‌گردند. قطعاً تهیه یک روسری نخی و یا مدل‌های ابریشمی ساده نیازهای آنها را مرتفع می‌کند. البته در این میان علاقه دارند تا یک مدل روسری که با انواع لباس‌ها ست بشود را تهیه کنند. اگر به دنبال یک روسری همه کاره برای روزهای عادی هستید، بهتر است خرید روسری نخی و یا ابریشمی با رنگ‌های خنثی را تجربه کنید. زیرا روسری با رنگ خنثی یک ایده مناسب در تکمیل استایل‌های کژوال است. اما برای حضور در مجالس و مهمانی‌ها باید به سمت تهیه انواع روسری مجلسی حرکت کنید. قطعا نوع مجلس تا سبک لباس پوشیدن شما در انتخاب نوع تا طرح روسری مجلسی تاثیر می‌گذارد. از طرفی برای استایل‌های متفاوت مانند ایده‌های اسپرت و یا فانتزی شده باید به دنبال مدل روسری‌های جذاب و هیجانی با طرح‌های نوآور و خلاقانه باشید.

  • نکته سوم روسری با قواره مناسب تهیه کنید: قواره روسری از ویژگی‌های اصلی در هنگام خرید روسری است. قواره روسری معیاری ساده برای معرفی اندازه‌های روسری می‌باشد. با استفاده از قواره به سادگی در یک نگاه می‌توانید از ابعاد آن اطلاع داشته باشید و در مورد کاربرد و روش بستن آن تصمیم‌گیری کنید. در بررسی قواره روسری دو ایده مورد توجه قرار می‌گیرد. اول آنکه روسری باید اندازه کافی برای پوشش گردی صورت شما را داشته باشد. اگر صورت کشیده‌ای دارید و یا حجم موی شما زیاد است، بهتر است به استفاده از روسری قواره بزرگ فکر کنید. اما خانم‌ها با صورت گرد و یا حجم موی کم می‌توانند از روسری قواره کوچک استفاده کنند. ایده دوم مربوط به روش بستن روسری است. برای نحوه بستن روسری انواع روش‌های جذاب و زیبا ابداع شده است. اما قطعاً هر کدام از این روش‌های بستن روسری مدل با قواره مناسب می‌خواهند. لذا اگر یک نوع بستن خاص در استایل زنانه را دنبال می‌کنید، لازم است تا روسری با قواره مناسب آن را تهیه کرده باشید.
  • نکته چهارم با فصل‌ها حرکت کنید: خرید روسری فصل از ایده‌های جذاب در دنیای متنوع زنانه است. خانم‌های شیک پوش به استفاده از کالکشن‌های فصلی علاقه دارند. قطعاً هماهنگی از اصول ایجاد کالکشن‌های فصلی می‌باشد و برای این هماهنگ شدن باید خرید روسری مناسب فصل را جدی بگیرید. اما در سمت دیگر ماجرا روسری مناسب فصل چیزی فراتر از تکمیل یک استایل زنانه است. روسری فصل مناسب هوای هر فصل تهیه شده است. شما برای روزهای گرم تابستانی باید از روسری خنک مانند روسری نخی استفاده کنید و در روزهای سرد سال به فکر مدل روسری‌های پشمی و گرم کننده باشید.

سخن آخر:

خرید روسری یک مهارت تمام عیار در دنیای جذاب زنانه است. هر خانمی به ترتیبی این مهارت را دارد. اما قطعاً خانم‌های هوشمند علاقه دارند تا همیشه به مهارت‌های خود بیافزایند. بعضی از خانم ها به سادگی در دنیای شخصی خودشان می مانند و بعضی دیگر به الگو گرفتن از دنیای مد و سبک لباس پوشیدن بازیگران علاقه دارند. اما هرچه هست آنها در هنگام خرید روسری به نکات بسیار مانند قیمت روسری، جنس پارچه تا طرح و نقش آن توجه می‌کنند.

برگرفته از سایت لیموشاپ (https://limooshop.com)

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا