افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو
اخبار بازیگرانبازیگران ایرانیبازیگران زنبیوگرافی بازیگران

نیکی مظفری دُردانه ی مجید مظفری را بیشتر بشناسید

در این بخش بیوگرافی نیکی مظفری بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. بیوگرافی نیکی مظفری از بازیگران زن خوب و توانمند کشورمان به همراه اطلاعاتی از زندگی شخصی و هنری او با عکس های شخصی او و پدرش را میبینیم.امروز از 0 تا 100 با بیوگرافی نیکی مظفری آشنا میشویم. در ادامه با بازیگرآنلاین همراه باشید.

نیکی مظفری چند سال سن دارد؟

نیکی مظفری زاده 28 شهریور 1366 است و 34 سال سن دارد.

نیکی مظفری مجرد است یا متاهل؟

نیکی مظفری در حال حاضر مجرد است.

تحصیلات نیکی مظفری چقدر است؟

تحصیلات نیکی مظفری کاردانی معماری از لندن است.

نیکی مظفری فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد؟

نیکی مظفری از سال 1373 تا کنون فعالیت میکند.

خلاصه بیوگرافی نیکی مظفری

نام اصلینیکی مظفری
تاریخ تولد28 شهریور 1366
تحصیلاتکاردانی معماری از لندن
پیشهبازیگر
سالهای فعالیت1373 تاکنون
وضعیت تاهلمجرد
قد170 سانتیمتر

بیوگرافی نیکی مظفری

بیوگرافی نیکی مظفری

در بیوگرافی نیکی مظفری آمده است: متولد 28 شهریور 1366 در تهران، بازیگر است. وی دارای مدرک کاردانی معماري از لندن است!

نیکی مظفری در دبیرستان تجربی خوانده و تصمیم داشته که داروساز شود ولی سر از معماري و آن هم در لندن درآورده است و دارای مدرک کاردانی معماري است.

به لطفا پدر بازیگرش از همون دوران نوجوانی به این رشته علاقمند شد در پایان دوره راهنمایی به کلاس های زنده یاد حمید سمندریان رفت و مدت دو سال فنون بازیگری را فرا گرفت.

قد نیکی مظفری

در بیوگرافی نیکی مظفری بهتر است بدانید قد او 170 سانتیمتر است.

استایل نیکی مظفری

ماجرای انتخاب اسم نیکی مظفری

مادرم اسم نیکی را برایم انتخاب کرد

البته پدرم دوست داشت نام من را شهربانو بگذارد و مادر هم ابتدا اسم دُردانه را برایم انتخاب کرده بود. خدا را شکر که دُردانه نشدم( می خندد). به نظرم این نام مخصوصا براي زمانیکه سن و سال کمی بالا باشد اصلاً مناسب نیست.

نیکی مظفری و پدرش

بیوگرافی خانواده نیکی مظفری

در بیوگرافی نیکی مظفری آمده است او تنها فرزند مجید مظفری بازیگر شناخته شده ایرانی می باشد.

در بیوگرافی نیکی مظفری گفتنی است جلال مقامی گوینده و دوبلور مشهور ایرانی هم دایی مادرش است.

نیکی مظفری و جلال مقامی
نیکی مظفری و جلال مقامی

روز تولد نیکی شدیداً نگران بودم

روزی که قرار بود نیکی به دنیا بیاید من از ساعت 10 شب مادر خدابیامرزش را به بیمارستان رساندم و بسیار هیجان زده و دلواپس بودم. دکتر قدری دیر رسید و این مسئله مرا نگران و عصبانی کرده بود تا جایی که دکتر از در دیگری وارد اتاق زایمان شد تا روبرو نشویم، ولی هنگامی که نیکی به دنیا آمد و فهمیدم حال همسر و دخترم خوب است شادمانی جای نگرانی را گرفت و از دکتر هم بابت عصبانیتم معذرت خواهی کردم.

نیکی نوزاد درشت، زیبا و قد بلندي بود. هنگامی که براي بار اول نیکی را از پشت پنجره اتاق نوزادان به من نشان دادند چند نوزاد ديگر هم در آن اتاق بود و من یکی از نوزادان را به پرستار نشان دادم و به شوخي گفتم« من اون یکی رو می خوام»

فوت مادر نیکی مظفری

در بیوگرافی نیکی مظفری آمده است :در اوایل دهه 80 وقتی 18 ساله بود مادرش بدلیل بیماری فوت کرد

نیکی مظفری در دورهمی درباره خوشتیپی پدرش گفت که :

یکی از دلایلی که پدرم تا این سن خوش تیپ و جوان است (با خنده) وجود من است که هم مادر و هم دختر خوبی برای بابا بودم و این می‌تواند راز خوب ماندن بابا باشد.

حالا بیش از 12 سال است که در کنار پدرش زندگی می کند، می گوید از مادرم یاد گرفتم چگونه حرمت پدرم را نگه دارم ضمن اینکه با پدرم هم بسیار صمیمی بودم و وقتی مادرم را از دست دادم، پدرم برای هم پدر بود و هم مادر  …

یکی یکدانه ام را لوس نکرده ام

مجید مظفری: نیکی تک فرزند، است ولی هیچوقت نه من و نه مادرش وی را لوس بار نیاوردیم. نیکی درکنار کودک های خویشاوندان و با فرزندان برادرها و خواهرم بزرگ شد و در کودکی هم تنهایی را حس نکرد. اما گاهی در نوجوانی ارزو میکرد که کاش خواهر یا برادر داشت ولی خب قسمت این بود که ما همین یک فرزند را داشته باشیم.

نیکی مظفری و پدرش

دوست دارم پدرم زن بگیرد

دوست دارم برای پدرم زن بگیرم و به همه فرزندانی که پدر و مادران شان تنها هستند این موضوع را پیشنهاد می کنم

ما بچه ها نباید خیلی خودخواهانه با این قضیه برخورد کنیم. من از سال اولی که مادرم فوت کرد همیشه دوست داشتم پدرم ازدواج کند. چون هر انسانی نیاز به یک هم صحبت و همراه دارد

نیکی مظفری و مجید مظفری

ازدواج و وضعیت تاهل نیکی مظفری

بیشترین جستجوها در بیوگرافی نیکی مظفری درباره همسر ایشان است که شما عزیزان میخواهید بدانید همسر ایشان کیست.

نیکی مظفری هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

مجید مظفری : شخصیت آدم ها برای من مهم است. یعنی در ازدواج نیکی من بیشتر به شخصیت طرف توجه می کنم چون اگر او از شخصیت خوب و با ثباتی برخوردار نباشد ، از لحاظ اقتصادی و درآمدزایی هم دچار مشکل خواهدشد. منظورم این است که شخصیت خوب سرچشمه مهمی از زندگی است و دارایی و… را نیز همراه خودش دارد.

علایق و حقایقی درباره نیکی مظفری

در ادامه بیوگرافی نیکی مظفری مروری میکنیم بر علایق و حقایقی درباره ی او.با ما همراه باشید.

آشپزی نیکی مظفری

پدر برای من هم پدر است و هم مادر، دست پخت بسیار خوبی هم دارد. مخصوصاً وقتی که من غذایی را هوس می کنم، حتماً برایم درست می کند اما من اصولاً نمی گذارم پدرم زیاد کار کند چون من کار خانه را بسیار دوست دارم

عروسک بازی نکردم

من در دوره کودکی، هرگز عروسک بازی نکردم و در بیشتر مواقع به اتفاق پدرم به محل تصویربرداری می رفتم و از همان دوره آرام آرام با پشت صحنه و دوربین آشنا شدم

ترس نیکی مظفری از پرواز

مجید مظفری: هنگامی که نیکی کوچک بود از پرواز و تکان های هواپیما می ترسید. در یکی از سفرهای خارجی مان به شرایط بد آب و هوایی بر خوردیم. هواپیما هم بسیار فرسوده بود و منظم تکان های شدید می خورد. نیکی هم ترسیده بود و بیقراری میکرد . درنهایت با چاره اندیشی مهماندار مجبور شدیم به نیکی قرص خواب بدهیم تا از ترس و نگرانی اش کم کنیم. فکر می کنم آن هواپیما اگر یک ساعت ديگر پرواز میکرد حتماً همه پیچ و مهره هایش باز ميشد ( می خندد).

نیکی مظفری: من هم به مرحمت آن قرص پس از سفر از خواب بیدار شدم. من ترس از پرواز داشتم و خيلي تلاش کردم بر ترسم غلبه کنم که درنهایت موفق هم شدم.

نیکی مظفری از استقلال تا رفقا

عاشق سفر هستم ، صمیمی ترین دوستم خداوند، بعد پدرم و سپس شقایق فراهانی و تینا پاکروان هستن به شدت استقلالی هستم و بازیکن مورد علاقه ام فرهاد مجیدی است

کافه بام لند نیکی مظفری و پدرش

نیکی مظفری و پدرش هم به تازگی یک کافه با نام آمفی کافه در بام لند افتتاح کرده اند.

شروع فعالیت هنری نیکی مظفری

در دوران کودکی در چند نقش از جمله مجموعه تلویزیونی بچه ها قصه ها و فیلم ضلع ششم در سال 73 ایفای نقش کرد سپس در دوران دبیرستانی با تئاتری به کارگرادنی آقای هادی مرزبان اولین تجربه حرفه ای اش را آغاز کرد.

بازگشت نیکی مظفری و فعالیت ها

نیکی مظفری در رشته طراحی لباس هم فعالیت می کند و دانشجوی طراحی لباس است و بعد از بازگشت از لندن به ایران، مدت هشت سال به عنوان مدیر تولید، جانشین تهیه کننده، طراح صحنه، طراح گریم و … در فیلمسازی پدرش فعالیت می کند.

گفتگوی خواندنی با نیکی مظفری

در پایان برای آشنایی بیشتر با بیوگرافی نیکی مظفری می‌توانید مصاحبه‌ای کوتاه با ایشان را بخوانید.

ورود نیکی مظفری به دنیای بازیگری

نیکی مظفری: از کودکی خیلی به بازیگری علاقه داشتم و در نوجوانی به این نتیجه رسیدم که باید خیلی درست و اصولی وارد این کار شوم. به همین علت از تئاتر شروع کردم. اولین‌کار تئاترم با آقای هادی مرزبان بود که باعث افتخارم است. الان هم سر تمرین یک تئاتر به کارگردانی آقای حسین پاکدل هستم که تجربه‌ای لذت‌بخش است و نکات بسیاری را از ایشان آموخته‌ام.
مجید مظفری: در ابتدا موافق ورود نیکی به دنیای بازیگری نبودم. در برهه‌ای از زمان به‌خصوص در دهه ۸۰ بسیاری از دانشجویان تئاتر و بازیگری به‌خاطر رانت‌بازی در دنیای سینما و عدم داشتن ارتباط بیکار بودند؛ ضمن این‌که در آن برهه یک‌سری صحبت‌هایی علیه بازیگران در رسانه‌ها پیچید که حاصل حرف‌های بی‌پشتوانه عده‌ای بود که متاسفانه خودشان از دنیای سینما بودند. حرف‌هایی که در شان خانواده سینما نبود و هیچ‌کس هم دوست ندارد درباره خانواده‌اش چنین حرف‌هایی گفته شود.

من همیشه نگران این مسائل بودم و دوست داشتم این شایعات از سینما دور شود که خوشبختانه با ورود گروه جدید مدیریتی در سینما مانند آقای ایوبی و وزیر محترم آقای جنتی این اتفاق افتاد. مشوق و راهنمای نیکی در کار بازیگری بوده و هستم، اما پارتی او محسوب نمی‌شوم و تا به حال نشده از کارگردانی بخواهم از نیکی در کارش استفاده کند.

تا چندی پیش مجید مظفری به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای و نامدار در بین مردم شناخته می‌شد، اما چندسالی است که نام مجید و نیکی مظفری در هر جمع هنری با هم شنیده می‌شود. این خواست شمابوده است؟

ما همیشه در کنار هم بوده‌ایم. وقتی من به‌صورت رسمی در سینما شروع به کار کردم ارتباط ما بیشتر هم شد. در واقع مدتی است که همیشه کنار هم هستیم و در جشن و مراسم‌ها با هم دیده می‌شویم. دلیل اصلی با هم بودن این است که من از فضا‌های هنری و حرفه‌ای دور نباشم. خوشبختانه همیشه به‌عنوان نیکی مظفری و نه دختر مجید مظفری، دعوت به کار شدم، اما افتخار می‌کنم همواره در کنار کسی بوده ام که حدود ۵۰ سال فعالیت هنری حرفه‌ای دارد.

چه اندازه از این وابستگی پس از نبودن مادر خانواده ایجادشد؟

ما در کل خانواده‌ای کم جمعیت و همیشه طرفدار هنر و در کنار هم بودیم. از رفتن مادرم ۱۱ سال می‌گذرد و این شرایط باعث می‌شود که ناخودآگاه این احساس وابستگی و صمیمیت بیشتر شود. از وقتی مادرم نیست، با هم بودن ما پررنگ‌تر شده و بیشتر به‌چشم می‌آید. بیوگرافی نیکی مظفری

آیا پیش از رفتن مادر هم این وابستگی و رفاقت را داشتید؟

هیچ کس جای کسی را نمی گیرد من هر لحظه دلتنگ مادرم هستم اما همیشه به عنوان دختر مجید مظفری از طرف پدر حمایت شدم و او سعی کرده است جای مادرم را برایم پر کند.

بدون تعارف به عنوان دو هنرمند از یک خانواده سه نفری، چقدر از آرامش و فضای هنرمندانه خود را مدیون مادر خانواده هستید؟

دختر: مادرم خیلی صبر داشت…

پدر: نیکی درست می گوید… او خیلی صبر داشت چون زندگی در کنار بازیگران بسیار سخت است. در واقع بازیگران به خاطر شرایط کاری همیشه در سفر هستند و این برای اعضای خانواده خیلی سخت است. در این شرایط مادر خانواده نقش اصلی را دارد چرا که از هنر زاویه ای باید زندگی را مدیریت کند. همسر من این صبر و مدیریت را داشت.

ایشان دیدگاه بسیار روشنی به گرفتاری های کار هنری داشتند و من از این زاویه خیلی در کارم راحت بودم چون او هم مدیر زندگی بود و هم مشاور خوبی برای فعالیت های هنری من. همیشه درباره کارهایی که پیشنهاد می شد نظر می دادند و در انتخاب ها مشاوره می دادند. یک بار فیلم سینمایی بسیار حرفه ای و از طرف دیگر یک کلیپ از مسعود آب پرور به من پیشنهاد شده بود. سر غذا درباره این دو کار با همسرم صحبت کردم و بامشاوره او به این نتیجه رسیدم که کلیپ را در مقابل فیلم انتخاب کنم. تصور کنید که یک سوپراستار در سال 72 در یک کلیپ بازی کند! و خوشبختانه خیلی کار خوبی شد.

دختر: مادرم همیشه می گفتند که به سمت علاقه ام بروم. من عاشق داروسازی بودم و در دبیرستان رشته تجربی خواندم اما همیشه می گفتم که من بازیگر می شوم. مادرم می گفت: «به نظر من در هنرستان موفق خواهی شد» و مثل همیشه درست می گفت. برای همین در حال حاضر فوق دیپلم رشته معماری هستم و می خواهم ادامه بدهم. به کلاس های استاد سمندریان رفتم و به صورت کارگاهی بازیگری را تجربه کردم و در تئاتر و سینما به سمت علاقه ام رفتم.

از وقتی ایشان از دنیا رفته اند، چه کمبودی در زندگی شما پدیدار شده است؟

پدر: یک کاستی بزرگ و احساس بی هویتی سراغ ما آمد اما من و نیکی دوباره چرخ زندگی و نظام زندگی را با قدرت حرکت بخشیدیم.

دختر: فکر کردن و حرف زدن و تکرار این خاطره های تلخ که در طلایی ترین دوران زندگی ام بود، برای من سخت. نمی خواهم با این بحران بیش از این درگیر باشم. من همیشه دلتنگم و این به عنوان یک قصه ماندگار در ذهنم می ماند و سعی می کنم خودم را در این قصه پیدا کنم و پخته تر شوم.

پدر: چند سال اول خیلی سخت بود و فقط تحمل کردیم… به چیزهای خوب فکر می کردیم تا دوباره بسازیم و زندگی جدیدی را شروع کنیم.

سال های گذشته چگونه گذشت که بدون ستون خانواده خود، هنوز در شما عشق و امید و رفاقت موج می زند؟

پدر: کارهایی که پیشتر توسط همسرم انجام می شد، حالا دیگر خودمان انجام می دهیم. درواقع از ریز تا درشت کارها با تعامل انجام می شود و این ماجرا عشق و رفاقت را زیاد و آدم ها را به یکدیگر نزدیک می کند. البته بیشتر آشپزی و کارهای خانه با من است.

دختر: (به مجید مظفری) خیلی بدجنسی… ما همیشه و در هر شرایطی با هم هستیم. بیوگرافی نیکی مظفری

حدود ده سال پیش یک دوره کم کاری سراغ آقای مظفری آمد و نیکی مظفری هم هنوز وارد این عرصه نشده بود. آیا این ماجراها به واسطه نبودن همسرتان بود یا دلیل دیگری داشت؟

پدر: فوت همسرم باعث شد که من حواسم را بیشتر به زندگی جمع کنم. درواقع با این اتفاق یک سونامی وارد خانه ما شد که من باید مدیریتش می کردم. البته در آن دوره سناریوهای خوبی هم به من پیشنهاد نمی شد، بنابراین پس از مدتی کم کاری به سمت تلویزیون رفتم و در جایگاه تهیه کننده و بازیگر کار کردم.

پس از مدتی به دلیل اتفاق های بد زندگی از جمله نبودن همسرم دچار افسردگی و بیماری روحی شدم تا جایی که چند ماه در خانه با اکسیژن زندگی می کردم. یک روز آقای ایوبی، معاونت سینمایی ارشاد بدون حاشیه و حضور رسانه ای به منزل ما آمدند و دلجویی کردند. یک بار هم آقای فرجی مدیر شبکه یک به دیدار من آمدند و من که نیازمند توجه بودم با دیدن این دوستان، روحیه ام تغییر کرد. بزرگداشتی برایم گرفتند و از من خواستند که دوباره شروع کنم. من دوباره پس از مدتی کم کاری و گوشه نشینی شروع کردم و در حال حاضر یک سناریو و چند تئاتر برای برنامه ریزی پیش رو دارم.

در دوران کم کاری، مشکل اقتصادی نتوانست رابطه و آرامش خانواده را برهم بزند؟

دختر: بحث اقتصادی و آرامش دو مقوله جدا از یکدیگر است. زندگی در اثر مشکل اقتصادی سخت می شود و به هر شکلی آدم را اذیت می کند اما این نمی تواند دلیلی بر نداشتن آرامش باشد.

پدر: اتفاق های زندگی ام باعث شده برخی از داشته هایم را بفروشم اما دلیلی وجود ندارد که من در خانواده شاد نباشم. درست است که مشکل اقتصادی، افسردگی به بار می آورد اما من نباید کمبود و ناراحتی خودم را به خانواده بیاورم. مشکل مالی در هر دوره ای وجود دارد.

فراموش نمی کنم سال ها پیش، یک شب که ما در خانه مهمان داشتیم، دوستان خوبم علی حاتمی، خسرو شکیبایی، داوود رشیدی، عباس جوانمرد و هرمز هدایت هم بودند. وقتی کنار هم می نشستیم همیشه درباره کار و گذشته صحبت می کردیم. آن شب به آقای جوانمرد گفتم که می خواهم برای یک کاری که در گذشته کردم از شما حلالیت بخواهم.

ایشان یک سریالی می ساختند با عنوان «مردی از دنیا». یک روز سر فیلم برداری صحنه ای داشتیم که آجودان می آمد و دنبالم می کرد و من با پولی که دستم بود درون لجن می افتادم. وقتی بیرون می آمدم پول های قمار دستم بود و پلیس من را می گرفت. آن روز «هادی اسلامی» گفت که «این چه وضعیتی است». گفتم چرا؟ گفت: «مارسل مارسو در تالار وحدت برنامه دارد. ما باید شب به آنجا می رفتیم» گفتم خوب برویم. گفت: «پول نداریم.

30 یا 40 تومان هزینه اش می شود» این حرف ها گذشت و موقع فیلم برداری، من افتادم درون لجن اما پول ها دستم نبود. گفتند: «پول ها چه شد؟» گفتم نمی دانم. شاید در لجن گیر کرد. دوباره پول جمع کردند و صحنه تکرار شد و من افتادم با پول ها بیرون آمدم و تمام شد. آمدیم لباس بپوشیم، به هادی اسلامی گفتم برویم. گفت: «کجا؟» گفتم: «برویم وحدت. پول های پلان اول گم ندش، موقع بازی گذشتم در جیبم.»

سر این ماجرا، آن شب در مهمانی، از مرحوم جوانمرد حلالیت خواستم و قضیه وقتی جالب شد که همه دوستان گفتند: «ما هم از این ماجراها داشته ایم.» پس مشکل اقتصادی مال امروز و دیروز نیست اما باید زندگی کرد. بیوگرافی نیکی مظفری

نیکی مظفری به عنوان شاهد این خانواده سه نفری، چه اندازه زندگی پدر و مادر خود را خوشبخت می بیند؟

دختر: وقتی دو نفر تصمیم می گیرند که با هم یک مسیری را طی کنند و با تشکیل زندگی دنبال یک هدفی می روند، داشتن آن هدف به نظر من خوشبختی است. به خاطر همین هر وقت این دو را در کنار هم می دیدم بیش از اینکه پدر و مادرم را ببینم، از آنها رفاقت می دیدم. این تصویر در ذهن من نقش بست و تصویر ایده آلی از زندگی شد که ممکن است هر کسی نتواند آن را داشته باشد. شاید این تصویر ایده آل مرا در آینده دچار مشکل کند.

در برخی از زندگی های هنری اختلاف شدید تا جدایی پیش می رود و تصویر بدی در جامعه ایجاد می کند. زندگی هنرمند نامداری همچون مجید مظفری با چالش های زن و شوهری رو به رو نبوده است؟

دختر: هر کسی در زندگی اش با این چالش ها ممکن است رو به رو شود و ربطی به حرفه او ندارد. من طبیعی ترین حالت ممکن زندگی را در رفتار پدر و مادرم دیدم.

در نسل آقای مظفری، تک فرزندی رایج نبود. چه شد که تنها یادگاری این ازدوج، فقط نیکی مظفری شد؟

پدر: البته اگر می دانستم که بچه های من مثل نیکی می شوند، یک زمین فوتبال از بچه درست می کردم. واقعیت این است که ما برای بچه دار شدن تلاش کردیم و یک دوقلو هم داشت شکل می گرفت که با بیمار شدن همسرم در نطفه خاموش شدند و پس از آن دیگر نشد…

آقای مظفری در سال 65 با رسم و آیین سنتی ویژه ای ازدواج کردند که این رسم ها برای نسل امروز بی معنی است. در ازدواج نیکی چقدر از رسم ها و گاه سخت گیری های ایرانی وجود خواهدداشت؟

پدر: شخصیت آدم ها برای من مهم است. یعنی در ازدواج نیکی من بیشتر به شخصیت طرف توجه می کنم چون اگر او از شخصیت خوب و با ثباتی برخوردار نباشد، از لحاظ اقتصادی و درآمدزایی هم دچار مشکل خواهدشد. منظورم این است که شخصیت خوب سرچشمه مهمی از زندگی است و دارایی و… را نیز همراه خودش دارد.

وقتی نیکی به خانه بخت برود، تکلیف تنهایی و وابستگی ها چه می شود؟ قرار نیست آقای مظفری هم از تنهایی درآید؟

پدر: من بهتر می دانم که اول نیکی ازدواج کند، بعد من هم فکری می کنم، رفتن دختر به خانه بخت از واقعیت های زندگی است و نگرانی ها و دلتنگی ها و دلخوشی های خاص خودش را اهم دارد.

خیلی ها فکر می کنند اگر پدرشان مجید مظفری باشد، باید خیلی زود وارد بازی بشوند اما گویا نیکی از رانت پدر بهره نبرده و سال ها تلاش کرده است؟

پدر: نیکی در دانشگاه وارد رشته حقوق شده بود و ترک کرده بود و سراغ یک رشته دیگری رفته و دوباره رها کرده بود و در ادامه وارد هنرستان شد و رشته اش را دامه داد. از طرفی می خواست به صورت حرفه ای وارد بازیگری شود. من همیشه تاکید داشتم که مطالعه کند و خودش مسیر خود را بسازد و این ماجراها باعث شد که با طراحی صحنه و لباس شروع کند تا با فضای حرفه ای آشنا شود. بیوگرافی نیکی مظفری

دو سال هم در کلاس های استاد سمندریان شرکت کرد. من همیشه سعی کردم به نیکی بگویم که خودش باید مسیرش را طی کند و در زمینه بازیگری فقط به او مشورت داده ام. دوست دارم همیشه بگویند نیکی مظفری، نه دختر مجید مظفری چون من حتی او را در کارهای خودم بازی ندادم تا خودش به صورت حرفه ای وارد این کار شود.

دختر: چند سال پیش خیلی به پدرم اصرار می کردم و خیلی شب ها به خاطر این خواسته ام ناراحت می شدم و اشک می ریختم اما وقتی برای اولین بار در جشنواره، فیلم خودم را روی پرده سینما دیدم تازه به حرف پدرم رسیدم و متوجه شدم که لطف بزرگی در حق من کردند. ایشان فقط به من می گفتند که مطالعه و تلاش کن. من هم گفته های ایشان را گوش کردم و به جرات می توانم بگویم که امروز بیشتر وقت های خالی ام را مطالعه می کنم و عاشق کتاب و کارم هستم.

پدر: در جامعه ما خیلی نگاه های سطحی نسبت به این حرفه وجود دارد اما واقعیت این است که بازیگری مثل هر حرفه دیگر و حتی بیشتر از آنها به شناخت و جهان بینی نیاز دارد.

و…

دختر: زندگی سرشار از تجربه است و با همه ماجراهای خوب و بد، هر اتفاقی دارای پیامی است. من همیشه به گذشته باز می گردم و از آنها درس می گیرم و سعی می کنم در زندگی ام این درس ها را پس بدهم.

پدر: همچنان برخی برخوردهای جامعه ما به هنر، بدبینانه است و ما هر لحظه باید منتظر اتفاقی باشیم که امنیت شغلی و کاری هنرمند را به خطر می اندازد. اگر من می دانستم این دیدگاه در هنر وجود خواهدداشت، بی شک بازیگری را به عنوان شغل دوم انتخاب میکنند

آیا لباس‌های خودتان و پدرتان را برای شرکت در جشنواره‌ها، خودتان طراحی می‌کنید؟

بله ، معمولا برای شرکت همزمان در جایی با هم حرف می‌زنیم و نظر هم را می‌پرسیم. در مورد لباس‌هایی که خودم می‌پوشم هم اکثرا انتخاب و طراحی خودم هست. ممکن است لباسی که تن من می‌بینید طراحی و دوخت من نباشد، اما سلیقه من در انتخاب و خرید و ست کردن است. بخش مهم لباس پوشیدن هم همین است.

خوش لباس‌ترین هنرپیشه ایران به نظر شما چه کسی است؟

به هر حال من با توجه به علاقه‌مندی و فعالیتم در زمینه طراحی لباس، در لباس‌هایی که همکارانم می‌پوشند دقیق‌ترم. خوشحالم که می‌بینم همکاران و دوستانم چقدر آگاهانه لباس‌هایشان را انتخاب می‌کنند و این خیلی برایم خوشایند است. خیلی وقت‌ها هم پیش آمده که من همکاران و هنرمندان عزیز را دیده‌ام که لباس پوشیدن‌شان خیلی چشمگیرتر بود. خودم به شخصه از سادگی و فرم و استایل خانم لیلا حاتمی خیلی خوشم می‌آید و همیشه به عنوان یک بانوی ایرانی و یک خانم بازیگر تحسین‌شان کرده‌ام. بیوگرافی نیکی مظفری

از آقایان چه کسی خوش تیپ‌تر است؟ البته به جز مجید مظفری…

پدرم و باز هم پدرم (خنده) در آقایان بازیگر هم هستند کسانی که بسیار هوشمندانه لباس می‌پوشند و ماشاءالله خوش‌تیپ هستند، اما شما فکر کنید که مجید مظفری پدرتان باشد و بخواهید اسم کس دیگری را بیاورید. (خنده)

لیست آثار هنری نیکی مظفری

در ادامه بیوگرافی نیکی مظفری باید بگوییم در لیستی جداگانه می‌توانید فهرست آثاری که او در آنها به هنرنمایی پرداخته است را مشاهده کنید.

سریال های نیکی مظفری

مجموعه تلویزیونی بچه ها قصه ها

سریال ضلع ششم – ( مسعود فروتن – ۱۳۷۲ )

سریال غریب آشنا ( مهدی صباغ زاده – ۱۳۹۲ )

سریال بچه های نسبتا بد ( سیروس مقدم – ۱۳۹۲ )

سریال کوتاه اینترنتی دومینو ( سید محمد صادق لواسانی – ۱۳۹8 )

سریال سلام آقای مدیر ( علیرضا توانا – ۱۳۹8)

سریال پایتخت 6 ( سیروس مقدم – ۱۳۹۹ )

نیکی مظفری در سلام آقای مدیر
نیکی مظفری در سلام آقای مدیر
نیکی مظفری در پایتخت 6
نیکی مظفری در پایتخت 6
نیکی مظفری در بچه های نسبتا بد
نیکی مظفری در بچه های نسبتا بد

فیلم های سینمایی نیکی مظفری

چرکنویس ( علی جناب – ۱۳۹۲)

نقطه کور ( مهدی گلستانه – ۱۳۹۴ )

فیلم اجیر ( محسن خان جهانی – ۱۳۸۵ )

سایه های هجوم ( احمد امینی – ۱۳۷۱)

فیلم کوتاه اینجا شهر من بود ( تینا پاکروان – ۱۳۹۴)

نیک مظفری در سریال چرک نویس
نیک مظفری در فیلم چرک نویس
نیک مظفری در فیلم نقطه کور
نیک مظفری در فیلم نقطه کور

تله فیلم های نیکی مظفری

فیلم تلویزیونی « و کسی در راه است » به کارگردانی محسن خانجانی

تئاتر های نیکی مظفری

نمایشنامه های «شب روی سنگفرش های خیس» – ( هادی مرزبان – ۱۳۹۱ )

«رویاهای رام نشده» – ( ایوب آقاخانی – ۱۳۹۱)

تئاتر شانه های خسته

نمایش یک صبح ناگهان ( حسین پاکدل )

نمایش رم …. rem

نمایش اتاق ۴۹۸ – ( مهدی سالح پور – ۱۳۹۴ )

صفحه اینستاگرام نیکی مظفری

نیکی مظفری ، از سلبریتی های فعال در اینستاگرام بوده و ظرف چند سال اخیر 216 پست به اشتراک گذاشته که بررسی اینستاگرامش، در واقع مروری است بر بیوگرافی نیکی مظفری و فعالیت هنری ایشان در عرصه سینما و تلویزیون. لذا برای آشنایی با سبک زندگی دیجیتالی نیکی مظفری و پشت صحنه فیلم ها و سریال هایی که ایشان در آن نقش آفرینی کرده است و بیوگرافی نیکی مظفری ، به اینستاگرامش مراجعه کنید. آدرس اینستاگرام نیکی مظفری @nikimozaffari میباشد و 337 هزار دنبال کننده دارد.

صفحه اینستاگرام نیکی مظفری

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

بازیگر ۳۶۰

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر ۳۶۰ دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا