اخبار دیگران

بازیگران حرفه ای طراحی پست و طراحی استوری خود را چگونه انجام می دهند؟! کدوم پست بازیگران رو دوست دارید؟

به گزارش وب سایت بازیگرآنلاین در سال های اخیر، اینستاگرام در میان پر طرفدارترین اپلیکیشن های اجتماعی جای گرفته است. این صفحات برای کسب و کارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. به همین خاطر طراحی پست اینستاگرام و انواع استوری های مورد استفاده در این فضا  بسیار مهم ارزیابی می شود. در این زمینه آموزش هایی را برای شما در نظر گرفتیم که بی شک در روند کاری شما در این پیج ها تاثیر گذار خواهند بود. اگر قصد پیشرفت و ترقی در این بسترهای آنلاین و اجتماعی را دارید، بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید و سپس به سراغ سایر مراحل بروید.

لازمه طراحی پست اینستاگرام، در نظر گرفتن چند عامل مهم و اساسی است که در ادامه با آن ها آشنا می شوید. اما پیش تر، به لزوم استفاده از یک سیستم مناسب برای طراحی پست اینستاگرام در رایان طرح اشاره می کنیم که بی شک در این زمینه به شما کمک می کند.

چرا باید پست اینستاگرام شیک داشته باشیم

 

چرا باید طراحی پست اینستاگرام را شیک انجام دهیم؟

طراحی پست اینستاگرام، سبب آراستگی ظاهری صفحات اجتماعی شما می شود. شما می توانید، از این طراحی های شیک و مناسب، برای جلب نظر مخاطبین خود نیز استفاده کنید و به این ترتیب پیج خود را گسترش دهید. تعداد لایک ها و کامنت های هر پست، تعیین کننده میزان موفقیت شما در این عرصه خواهد بود. به علاوه انتخاب یک سیستم مناسب برای طراحی پست اینستاگرام در میزان فروش کسب و کارهای اینترنتی نیز تاثیر گذار خواهد بود.

همان طور که ویترین مغازه ها و فروشگاه های حضوری و فیزیکی، در جذب مشتری تاثیر گذار است، بی شک ویترین کسب و کار آنلاین شما نیز در این مسئله تاثیر به سزایی بر جای می گذارد. در این زمینه قالب های بسیاری وجود دارند که هر یک از کاربران به سلیقه خود آن ها را انتخاب می کنند. برخی از قالب های ساده پست های اینستاگرامی استفاده می کنند و برخی نیز یک قالب منحصر به فرد و اختصاصی برای برند خود بر می گزینند. در این زمینه افراد متخصص بسیاری وجود دارند که به شما در انتخاب نوع طراحی پست اینستاگرام  کمک خواهند کرد. راهنمایی های آن ها به شما در راستای داشتن یک کسب و کار موفق کمک خواهد کرد.

چرا باید طراحی پست اینستاگرام حرفه ای انجام دهیم؟

طراحی پست اینستاگرام باید به صورت حرفه ای انجام شود؛ علت این امر، تاثیر به سزایی است که این طراحی ها در حرفه ای نشان دادن کسب و کار شما بر جای می گذارند. به علاوه طراحی صحیح این پست ها در نمایش زیباتر پست های شما در پیج کاری نیز تاثیر گذار است. هر یک از پیج های اینستاگرامی، دورنمایی از پست ها و محصولات را در خود جای می دهند. افراد در این پیج ها در میان انبوهی از پست ها و استوری ها به دنبال یک تصویر جذاب می گردند، بنابراین با استفاده از سبک های درست و اصولی طراحی پست اینستاگرام، قادر به جلب نظر مخاطبین نرم افزار اینستاگرام خواهید بود.

در این زمینه سبک های بسیاری نیز وجود دارند که هر یک از مخاطبین به دلخواه خود آن ها را مورد استفاده قرار می دهند. طراحی پست اینستاگرام در سبک های رئال و گرافیکی قابل انجام است که هر یک از آن ها ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند. در طراحی پست اینستاگرام تولید محتوای متنی نیز یک اصل اساسی است که بسیاری افراد آن را پشت گوش می اندازند. استفاده از عکس نوشته نیز در سال های اخیر در پیج های اینستاگرامی رونق یافته است. در طراحی پست اینستاگرام، توجه به فونت، سایز و طرز نگارش متون انتخابی نیز از مهمترین اصول محسوب می شوند.

اهداف مهم طراحی پست اینستاگرام

عکس هایی که در این پیج ها منتشر می کنید، باید هدف شما را در نگاه مخاطبین برجسته تر کنند؛ اگر هدف شما در این عرصه آنلاین، تبلیغات است، اگر به دنبال فروش محصولات خود هستید، اگر قصد اطلاع رسانی در پیج کاری خود دارید، بی شک باید این اهداف به صورت کامل مشخص شوند و طراحی پست اینستاگرام در راستای رسیدن به این اهداف انجام شود.

لازم به ذکر است که افزایش فالوور و افزایش لایک پیج اینستاگرامی شما در گرو توجه به این نکات مهم می باشد. در طراحی کاور پست اینستاگرام نیز توجه به این نکات ضروری و مهم تلقی می شود. در این زمینه انواع نرم افزار طراحی استوری اینستاگرام و پست مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین مرکز طراحی پست اینستاگرام و طراحی استوری

طراحی پست اینستاگرام در مراکز بسیاری انجام می شود. مرکز طراحی رایان طرح در این زمینه به شما کمک می کند و امکانات بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد. به همین خاطر نیز به عنوان یکی از بهترین مراکز طراحی پست اینستاگرام به شمار می رود. شما می توانید، بهترین و زیباترین انواع طراحی پست اینستاگرام را در این مرکز ارائه خدمات اینترنتی بیابید.

طراحی هایلایت اینستاگرام نیز در میان مجموعه خدمات این کمپانی جای می گیرد. در نظر داشته باشید که طراحی های رایان طرح بسیار خلاقانه انجام می شود و در هر یک از آن ها از بهترین و جدیدترین روش ها و نرم افزارهای طراحی استفاده می کنند. رایان طرح  با استفاده از نرم افزارهای فتوشاپ، Illustrator و… در این عرصه فعالیت می کند. هر یک از این نرم افزارهای امکان تصویر سازی را برای شما فراهم می کنند و در زمینه ایجاد بهترین پست های اینستاگرامی مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین مرکز طراحی پست اینستاگرام و طراحی استوری

نقش پست حرفه ای در افزایش فروش

طراحی پست اینستاگرام نقش به سزایی در افزایش فروش پیج اینستاگرامی شما دارد. برای افزایش فروش در این پیج ها روش های بسیاری وجود دارند، انتخاب یک بیوی مناسب، عکس کاربری مناسب، نام کاربری و… در پیشرفت کسب و کار شما تاثیر گذار می باشند. اما بی شک طراحی پست اینستاگرام  و هر یک از استوری های روزانه نیز در این امر خطیر تاثیر به سزایی بر جای می گذارند.

یکی از اصولی که در اینستاگرام مورد توجه خریداران کسب و کارهای آنلاین قرار دارد، راستی آزمایی تصاویر و پست های شما است. بهتر است، در طراحی پست اینستاگرام، زیاده روی و اغراق درباره محصولاتتان را کنار بگذارید و تصاویر را همانطور که هستند به مشتریان نشان دهید. در هر یک از این طراحی ها، رنگ محصولات باید با نمونه اصلی مطابقت داشته باشد، طراحی موجود بر محصول با نمونه اصلی یکسان باشد و… به این ترتیب اعتماد مشتریان به پیج کاری شما افزایش می یابد.

در انتخاب طراحی پست اینستاگرام در نظر گرفتن نمونه کار طراحی پست و پاسخ آن از سوی مخاطبین اینستاگرام نیز یک اصل اساسی است. طراحی هایلایت اینستاگرام نیز یکی از اصول اولیه برای پیشرفت کسب و کار آنلاین شما محسوب می شود.

نحوه ایجاد پست های خلاقانه در اینستاگرام

  • طراحی کاور پست اینستاگرام با ترکیب رنگی سیاه و سفید نیز امکان پذیر است. هر یک از این طراحی ها در پست های شما تاثیر به سزایی دارند. در برخی از طراحی ها، قسمتی از طراحی را سیاه و سفید می کند و باقی آن را به رنگ طبیعی تصویر باقی می گذارند.
  • طراحی کاور پست اینستاگرام با رنگ بندی تیره نیز قابل انجام است. رنگ های تیره نیز در جلب توجه افراد تاثیر گذار هستند. با استفاده از نرم افزارهای مختلف اعمال این فیلترهای تیره رنگ به سادگی میسر خواهد شد. این تکنیک ها در افزایش فالوور و افزایش لایک شما تاثیر دارند. در این زمینه استفاده از انواع نرم افزار طراحی استوری و پست توصیه می شود. البته این مهم نیازمند داشتن دانش و مهارت کافی برای کار کردن با نرم افزارهای مخصوص طراحی است.
  • استفاده از رنگ های فانتزی نیز نمونه کار طراحی پست نیز یکی از راهکارهای افزایش جذابیت پست ها و محتواهای آنلاین شما در فضای اینستاگرام است.
  • در برخی موارد از یک تم رنگی ثابت برای طراحی هایلایت اینستاگرام یا پست های موجود، استفاده می کنند. این تم رنگی، هماهنگی جذابی در سیستم طراحی پیج شما به وجود می آورد.
  • در این زمینه استفاده از طرح های مینیمالیستی نیز توصیه می شود.

نکته مهم : رایان طرح طراحی لوگو نیز انجام می دهد در صورت تمایل می توانید به رایان طرح نیز بدین منظور اعتماد کنید.

نقش استوری حرفه ای در افزایش فالوور

افزایش فالوور و  افزایش لایک پیج اینستاگرامی شما، در گرو استوری گذاری درست و حرفه ای در این سیستم است. شما می توانید، از انواع  نرم افزار طراحی استوری و پست برای این منظور بهره ببرید. اضافه کردن انواع استیکر، انواع تاریخ، لوکیشن و… نیز در این زمینه بسیار تاثیر گذار است. برخی از استیکرهای مناسبتی موجود در این بستر آنلاین، سبب انتشار پست شما در یک بستر عمومی خواهد شد.

در موفق ترین نمونه کار طراحی پست، اهمیت هشتگ گذاری نیز مشخص شده است. هشتگ گذاری در این عرصه یک راهکار مهم برای پیشرفت امور محسوب می شود. با وجود این هشتگ ها، پست یا استوری شما در بخش کاووش اینستاگرام یا فیلترهای جست و جو قرار می گیرد.

استفاده از سیستم نظر سنجی در استوری های اینستاگرام نیز بی شک در بازدید بیشتر استوری و پیج شما تاثیر گذار است. باکس های نظر سنجی، مدت زمان کوتاهی است که در این نرم افزار کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند و بازخوردهای مثبتی از سوی کاربران این صفحات اینترنتی داشته اند. در حین استوری گذاری در اینستاگرام به ابعاد هر یک از تصاویر نیز دقت داشته باشید.

شما می توانید در این استوری ها، تگ های فروش در سایت خود را نیز درج کنید. به این ترتیب مشتریان بیشتری برای خرید محصولات شما اقدام می کنند. شما باید محصولات خود را با در نظر گرفتن خط و مشی های موجود در این پیج ها به فروش برسانید.

ویژگی های بهترین سیستم های طراحی پست اینستاگرامی

در سال های اخیر بسیاری از سایت ها و نرم افزارها در راستای طراحی پست های اینستاگرامی ایجاد شده اند که استفاده از هر یک از آن ها مزایا و معایب به خصوصی را به دنبال دارد. امکان استفاده آنلاین و غیر آنلاین از این قالب های طراحی یکی از مهمترین مشخصه های این سیستم ها به شمار می رود. امکان استفاده آفلاین از این سیستم های طراحی یک مزیت مهم تلقی می شود.

اگرچه این سیستم های طراحی، گاها به کمک افراد می آیند، اما باز هم بهتر است، کار را به کاردان آن واگذار کنید! رایان طرح در این زمینه به شما کمک می کند و بهترین خدمات را ارائه می دهد. خدمات این مرکز، تنها خوش آب و رنگ نیستند، استفاده از اصول حرفه ای طراحی پست نیز از مزایای استفاده از خدمات آن ها محسوب می شود.

در ضمن بازیگران یا طرفداران بازیگران و مخاطبین سایت بازیگر انلاین میتواند با ما در ارتباط باشند و با گفتن اینکه از این سایت قصد سفارش دارید یک تخفیف برای شما در نظر گرفته می شود: شماره تماس 02191307049 – شماره واتساپ سفارش انلاین 09229026345 

جمع بندی

پیشرفت در این شبکه های اجتماعی آنلاین در دنیای امروز مورد توجه بسیاری افراد قرار گرفته است. با پیشرفت در این صفحات مجازی، قادر به گسترش کسب و کار خود در شهر محل زندگی، استان محل زندگی و در نهایت کل کشور خواهید شد. به این ترتیب درآمد بسیار بیشتری کسب خواهید کرد. رعایت اصول پست گذاری و استفاده از استوری های درست و حرفه ای، کلید موف

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا