افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو
اخبار بازیگران

چرا کشف حجاب پریناز ایزدیار برایش دردسر ساز شد ؟

پریناز ایزدیار که این روز با سریال جیران مهمان خانه های مردم است با انتشار عکسهای بی حجاب خود در صفحه اینستاگرامش دردسر های زیادی را به وجود آورد.همچنین عکسی دیگری که مربوط به یک نمایش است هم برای او حاشیه درست کرده است.

کشف حجاب پریناز ایزدیار

کشف حجاب پریناز ایردیار

بازیگر در نمایش موزیکال «بینوایان» به کارگردانی حسین پارسایی حضور دارند که نقش‌های مختلف را ایفا می‌کنند. .در این نمایش مهرداد بابایی خواننده و مدرس آواز نقش کشیش را برعهده دارد. ژولیت رضاعی و دلوین ذبیحی نقش کودکی «کوزت» را ایفا کرده و سحر ستوده و باران احصایی نقش بزرگسالی «کوزت» را بازی و قطعات آوازی مربوط به این شخصیت را همسرایی می‌کنند.در این تصویر یک کلاه گیس بر سر پریناز ایزدیار است که مربوط به نمایش بی‌نوایان می‌باشد.

کشف حجاب پریناز ایزدیار

بیوگرافی پریناز ایزدیار

در بیوگرافی پریناز ایزدیار آمده است : وی متولد 8 شهریور 1364 در بابل بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می باشد.

در ادامه بیوگرافی پریناز ایزدیار درمورد کودکی خود میگوید:

” در دوران کودکی به شدت شیطان بودم. اغلب اوقات خرابکاری می کردم و روی در و دیوار نقاشی می کشیدم و اصولا کوچه را برای بازی انتخاب می کردم تا به خانه آوردن من، امری مشکل برای خانواده محسوب شود. چون تمام مدت، در حال حرکت بودم و به همراه برادرم فوتبال بازی می کردم. به یاد دارم، در آن زمان، مادرم اجازه نمی داد که ظهرها بیرون بروم و با بچه ها بازی کنم و من را مجبور می کرد که بخوابم، اما متاسفانه هر چه سعی می کردم، خوابم نمی برد، به همین دلیل برای آن که، آن ساعات طی شود، آن قدر از زیر در با دوستانم صحبت می کردم، تا یکی از اعضای خانواده بیدار شود و به من مجوز بیرون رفتن را بدهد “

کشف حجاب پریناز ایزدیار

 

علاقه پریناز ایزدیار به بازیگری و مخالفت خانواده

در ادامه بیوگرافی پریناز ایزدیار آمده است : با اینکه عاشق رشته سینما بود و در این رشته هم قبول شد اما بخاطر مخالفت خانواده به اجبار گرافیک خواند اما با این حال مطالعات سینمایی اش را ترک نکرد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا