افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو
اخبار بازیگران

چرا مهران غفوریان مخالف بازیگر شدن دخترش است ؟

مهران غفوریان در مصاحبه ای گفت: من تمایلی ندارم تا دخترم بازیگر شود و تا زمانی که او به سن مناسب برای تصمیم‌گیری در این باره نرسد او را جلوی دوربین نمی‌آورم؛ اگر از یک دکتر بپرسید که می‌خواهد فرزندش دکتر شود احتمالا قبول نخواهد کرد. مهم این است که دخترم در چه رشته‌ای نبوغ داشته باشد و به آن رشته علاقه داشته باشد. متاسفانه بسیاری از کودکان بازیگر با وجود شهرت بسیاری که دارند نمی‌توانند زندگی عادی داشته باشند. کودکان نیاز دارند تا زندگی کنند و رفتارهای کودکانه داشته باشند.

چرا مهران غفوریان مخالف بازیگر شدن دخترش است ؟

چرا مهران غفوریان مخالف بازیگر شدن دخترش است ؟

چرا مهران غفوریان مخالف بازیگر شدن دخترش است ؟

بیوگرافی مهران غفوریان

در بیوگرافی مهران غفوریان آمده است : مهران غفوریان متولد 3 شهریور 1353 در تهران، بازیگر است.از مهم‌ترین آثار مهران غفوریان می‌توان به بازیگری در سریال شوخی کردم، سریال زیر آسمان شهر و سریال زن‌بابا اشاره کرد.

فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد می باشد، از 18 سالگی فعالیت خود را شروع کرد و با نقش بهروز خالی بند مشهور شد و حالا کارگردانی هم می کند

قد مهران غفوریان

در ادامه بیوگرافی مهران غفوریان آمده است قد او 184 سانتی متر است.

کودکی مهران غفوریان

در بیوگرافی مهران غفوریان درباره تپل بودن او در کودکی میخوانیم: «من وقتی به دنیا آمدم شش کیلو بودم و چون عکس‌های کودکی‌ام مربوط به دوران قبل انقلاب است و لباس زیادی به تن نداشته‌ام، قابل پخش نیست.»

او درباره علاقه‌اش به تئاتر در دوران کودکی توضیح داد: «آن زمان بیشتر به درآمد تئاتر فکر می‌کردم، یادم هست با جعبه های پفک صحنه نمایش عروسکی درست می‌کردم و برای هر نمایش دو تومان می‌گرفتم.»

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا