افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو
اخبار بازیگران

احمد مهرانفر در جایگاه هیتلر قرار گرفت

احمد مهرانفر که در این میان در فضای مجازی هم فعالیت قابل توجهی دارد و اکنون تصویری مرموز در اینستاگرام اش منتشر کرده است.او در واقع تصویری مربوط به 88 سال قبل از محل سخنرانی آدولف هیتلر برای ارتش آلمان نازی و فضای کنونی همان محل را به نمایش گذاشته است.

احمد مهرانفر در جایگاه هیتلر قرار گرفت

احمد مهرانفر در جایگاه هیتلر قرار گرفت

احمد مهرانفر در جایگاه هیتلر قرار گرفت

بیوگرافی احمد مهرانفر

در بیوگرافی احمد مهرانفر آمده است او متولد 10 خرداد 1354 در کاشان، بازیگر است.

احمد مهرانفر جزو خاص‌ترین بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. خاص نه به خاطر بازی‌هایش، خاص به خاطر ویژگی‌های اخلاقی خودش که در بسیاری از موارد با همکارانش متفاوت است. در او خبری از ادا و اصول‌ نیست. او فارغ از شو‌ها، جلب توجه کردن‌ها و بازیگری جز روی صحنه که در بین عوام هم رایج شده، خودش است. خودی که خیلی دوست دارد آن را پنهان کند. بدترین چیز برای او این است که مخاطبان آثارش به جای باور شخصیتی که آن را جان داده، خود احمد مهرانفر را ببینند. برای همین است که با گریم و لباس شخصیت‌ها، فقط به زبان آنها صحبت می‌کند و هیچوقت حین ضبط یک مجموعه با لباس و ویژگی‌های کاراکترش حاضر به مصاحبه نمی‌شود و ترجیح می‌دهد پایان کار، وقتی خودِ خودش است درباره «ارسطوها و خنجری‌ها و دایی اسدلی‌ها» حرف بزند.

او کمتر از خودش صحبت می‌کند و اهل شو خودنمایی و این‌جور حرف‌ها نیست. به همین دلیل کمتر اطلاعاتی از بیوگرافی احمد مهرانفر و دوران کودکی و نوجوانی و به‌طور کل دوران قبل از شهرتش به دست آمده است.

احمد مهرانفر در جایگاه هیتلر قرار گرفت

قد احمد مهرانفر

در بیوگرافی احمد مهرانفر آمده است قد او 174 سانتی متر است.

تحصیلات احمد مهرانفر

در بیوگرافی احمد مهرانفر میخوانیم : احمد با ورود به دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران به‌طورجدی وارد عرصه هنر و نمایش شد. او دوره کارشناسی‌اش را در رشته بازیگری و ارشد را در رشته کارگردانی تئاتر به پایان رسانید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا