افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو
اخبار بازیگران

باورتون میشه این خانم همان کودک فیلم قدیمی دو نفر و نصفی باشه ؟

تصویری جالب از پریسا اکبرنژاد بازیگر خردسال فیلم سینمایی دو نفر و نصفی کنار شوهرش بعد از ۳۰ سال و عکس جدید پریسا اکبرنژاد هنرپیشه معروف را ببینید.

باورتون میشه این خانم همان کودک فیلم قدیمی دو نفر و نصفی باشه ؟

پریسا اکبرنژاد لازیگر فیلم دو نفر و نصفی

باورتون میشه این خانم همان کودک فیلم قدیمی دو نفر و نصفی باشه ؟

بیوگرافی پریسا اکبرنژاد

پریسا اکبرنژاد، بازیگر، تئاتر و سینما و تلویزیون ایرانی است. او که با بازی در فیلم دو نفر و نصفی در نقش کودک خردسال به نام پریسا به شهرت رسید، حالا کمتر در عرصه ی بازیگری دیده شده است و در حال حاضر هیچگونه فعالیتی در زمینه هنرپیشگی ندارد و سال ها پیش از ایران مهاجرت کرده است و در حال حاضر در ایران زندگی نمی کند . حالا با خبر پخش فیلم “دو نفر و نصفی“، تصمیم به معرفی یکی از بازیگران این فیلم ایرانی یعنی پریسا اکبر نژاد گرفتیم. در ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل این بازیگر، فیلم شناسی و عکسهای جدید او و همسرش و فرزندانش تا مهاجرت می پردازیم. با ما همراه باشید.

زندگی شخصی

پریسا اکبرنژاد، بازیگر، تئاتر و سینما و تلویزیون ایرانی در سال ۱۳۶۹ در تهران متولد شد. او بازیگر کودک در دهه ۷۰ است و برای اولین بار با بازی در فیلم سینمایی دو نفر و نصفی به مخاطبان معرفی شد. هر چند ایشان دیگر در زمینه بازیگری و سینما فعالیتی ندارد و هم اکنون در خارج در کشور زندگی می کند ، اما با پخش مجدد فیلم دو نفر و نصفی، مخاطبان یادی از او کرده و خاطره ها را زنده می کنند. از پریسا اکبر نژاد به عنوان اولین بازیگر کودک ۱۱ ماهه سینمای ایران یاد می شود.

سال های فعالیت

پریسا اکبرنژاد بازیگری را از ۱۱ ماهگی شروع کرده و اولین بار در سال ۱۳۷۰ با بازی در فیلم “دو نفر و نصفی” بر پرده نقره ای سینما دیده شد. او باوجود محبوبیتی که به دست آورد، پس از آن در هیچ فیلم و سریال دیگری دیده نشد و گویا خانواده اش علاقه چندانی به حضور او در سینما و بازیگری نداشتند. او هم اکنون به شغل دیگری مشغول است و در خارج از کشور زندگی می کند.

ازدواج و همسر پریسا اکبرنژاد

خانم اکبرنژاد چند سال پیش ازدواج کرده و در حال حاضر متاهل می باشد. عکسی با همسرش را در زیر مشاهده نمایید:

باورتون میشه این خانم همان کودک فیلم قدیمی دو نفر و نصفی باشه ؟

بازیگر نقش کودک در فیلم دو نفر و نصفی

حتما شما فیلم نوستالژیک دو نفر و نصفی را دیده‌اید. در این فیلم سینمایی فرامرز قریبیان و علیرضا خمسه به طور کاملا اتفاقی دختر ۱۱ ماهه‌‌ای را مقابل در خانه خود پیدا می‌کنند و برای مدتی مسئول نگهداری او می‌شوند. پریسا اکبرنژاد، همان نوزاد و کودک است که در سال ۷۰ مقابل دوربین یدالله صمدی رفت و در یادها و ذهن مردم ماندگار شد. شخصی اصلی این فیلم نوزاد ۱۱ ماهه ای است که نقش آن را پریسا اکبر نژاد در کنار بازیگرانی همچون علیرضا خمسه، فرامرز قریبیان، آتنه فقیه نصیری، لوریک میناسیان، اکبر دودکار، اصغر زمانی، فرخ لقا هوشمند، محرم بسیم و ….بازی کرده.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا