افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو
اخبار بازیگران

پانته آ بهرام ممنوع الخرج شد

پانته آ بهرام بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون در یک استوری که در پی آمدن پیامک مننوع الخروجی اش برایش آمده بود نوشت: «خیر قربان نمی شود، من حتی دقیقا نمیدونم پاسپورتم کجاست و….»

حضور جنجالی بدون حجاب پانته آ بهرام در اکران مردمی سریال پوست شیر

پانته آ بهرام بازیگر سینما روز گذشته در اکران مردمی آخرین قسمت سریال پوست شیر بدون حجاب حاضر شد این در حالی است که سه روز پیش وزیر ارشاد به طور ضمنی تهدید کرده بود که هنرمندانی که همچنان بر مواضع خود هستند ممنوع الکار می‌شوند.

پانته آ بهرام بدون حجاب

عکس پانته آ بهرام بدون حجاب

پانته آ بهرام بدون حجاب

بیوگرافی پانته آ بهرام

در بیوگرافی پانته آ بهرام از بازیگران زن آمده وی از بازیگران حرفه ای سینما و تئاتر و تلویزیون در تاریخ ۱۳ اسفند ماه سال ۱۳۴۸ در شهر تهران چشم به جهان گشود .او دانش‌آموختهٔ مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما و ادبیات نمایشی است.

در سال 1367 وقتی 18 ساله بود دوره بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات زیر نظر گلاب آدینه گذراند سپس در رشته ادبیات نمایشی وارد دانشگاه آزاد شد و در سال 1370 از مدرسه ی هنر و ادبیات فارغ التحصیل شد.او از بدو ورودش به مدرسه هنر و ادبیات در تئاترهای مختلفی به ایفای نقش پرداخت و در سینما و تلویزیون نیز فعالیت نمود.

شروع فعالیت حرفه ای پانته آ بهرام

در بیوگرافی پانته آ بهرام آمده وی فعالیت خود را به صورت آکادمیک با ورود به مدرسه صدا و سیما آغاز کرد، اولین بار بصورت حرفه ای در 18 سالگی با حضور در سری سوم مجموعه آئینه در قاب تلویزیون ظاهر شد.

فعالیت در تئاتر و سینما

سال 1366 از 16 سالگی با تئاتر بروی صحنه رفت تا اینکه همین سال با سریال آئینه (فصل سوم) به کارگردانی غلامحسین لطفی جلوی دوربین رفت .در بیوگرافی پانته آ بهرام میخوانیم نخستین حضور جدی در تئاتر را در ۱۳۶۷ (خورشیدی) با بازی در مقابل تماشاگر در تالار هنر و قصه شبنم تجربه کرد.

ماجرای بچه دار شدن پانته آ بهرام از شایعه تا واقعیت

به صورت حرفه ای با نمایش آتقی و شهر خیال در سال 1369 روی صحنه تئاتر حضور داشت.

در ۱۳۷۱ (خورشیدی) با تحصیل در رشته ادبیات نمایشی گام تازه‌ای در یادگیری دانش آکادمیک در زمینهٔ هنرهای نمایشی برداشت.

در بیوگرافی پانته آ بهرام میخوانیم اولین بار در سال 1375 با فیلم زشت و زیبا وارد سینما شد.

پانته آ بهرام و امیر جعفری در صحنه ای از تئاتر

شهرت در تلویزیون

از نکات خواندنی بیوگرافی پانته آ بهرام به شهرت رسیدن اوست. در تلویزیون با مجموعه هایی چون وکیل، پلیس جوان، بحران معنویت و مسافر آغاز کرد اما نقطه عطف این حضور به سریال مسافر در سال 1379 باز می گردد و با همین به شهرت رسید. مسافر نام یکی از مجموعه های تلویزیونی ساخت ایران است که طی سال 1379 در شبکهٔ تهران و از آن پس در شبکه های مختلف از جمله شبکه جام جم و کانال های ماهواره ای به نمایش درآمده است. نام این مجموعه در زمان تولید دست تطاول بود که در هنگام پخش از تلویزیون به مسافر تغییر نام یافت.

پانته آ بهرام در قاب تلویزیون

در بیوگرافی پانته آ بهرام فیلم های زیادی که وی در آنها نقش آفرینی کرده است آمده که در ادامه با برخی از آنها آشنا میشویم.

هنرنمایی پانته‌آ بهرام در فیلم بچه های ابدی

مسافر نقطه عطف بازی در تلویزیون پانته آ بهرام در تلویزیون کارش را با مجموعه هایی چون «وکیل»، «پلیس جوان»، «سکوت»، «چهره به چهره»، «بحران معنویت » و «مسافر» آغاز کرد اما نقطه عطف این حضور به سریال «مسافر» باز می گردد. نقش های او در سریال وکیل و پلیس جوان چندان محوری نبود و برای او شاید تنها جنبه همکاری مجدد با کارگردان سریال قبلی اش را داشت و در وکیل هم شاید بتوان گفت که جنبه شناخت بازی در قاب تصویر برای او مهم بود، اما مسافر به خاطر نقش، شیوه بازی آن دختر معتاد و لحن و گونه خاص ادای دیالوگ و نیز همبازی بودن با بازیگری مانند ابوالفضل پور عرب در آثار تلویزیونی او جایگاه متفاوت تری یافت.

بازی در چهارشنبه سوری

بازی تحسین بر انگیز در چهارشنبه سوری پس از بازی در این سریال شرایط خوبی برای حضور او در سینما فراهم شد. اگرچه فیلم های نخست او تا فیلم چهارشنبه سوری چندان باب میل مخاطبانش نبود اما بازی تحسین برانگیز او در فیلم چهارشنبه سوری دوره جدیدی از بازی او را در سینما نوید داد.

پانته آ بهرام در فیلم چهارشنبه سوری

دوره ای که در آن بازی های خوبی در فیلم هایی مانند اقلیما، پستچی سه بار در نمی زند، هیچ و بدرود بغداد را به همراه داشت. بازی پانته آ بهرام در چهارشنبه سوری به قدری دیدنی است که بیننده تا ساعت ها بعد از خارج شدن از سینما می تواند لحظه به لحظه بازی او را در ذهنش مرور کند و او را به خاطر این همه باهوشی در ارائه نقشش تحسین کند.

در پستچی سه بار در نمی زند نقش آفرینی و کلام آهنگین پانته آ بهرام از نقاط قوت فیلم به حساب می آمد. دیالوگ سهم بسزایی در ایفای نقش و انتقال حس به مخاطب دارد. در چنین شرایطی اگر دیالوگ برای مخاطب و بازیگر نامفهوم باشد تلاش بازیگر و گروه بی نتیجه خواهد ماند.

پانته آ بهرام در در پستچی سه بار در نمی زند

پانته آ بهرام در فیلم «هیچ» باوجود اینکه برخی از دیالوگ هایش به خاطر لکنت زبان نامفهوم بود اما توانست حس نقش را به تمامی درک و آن را به مخاطب خود منتقل کند. به طوری که هم لحظات جذاب نقش برای مخاطب جلوه کرد و هم مخاطبانش در لحظات سخت و تلخ با او ابراز هم دردی می کردند. در مجموع حس مخاطب را نسبت به خود بر انگیخته بود. او در هیچ آنقدر خوب بود که می توان او را نمونه ای درست و دقیق از زنان این چنینی جامعه دانست.

پانته آ بهرام در فیلم هیچ

منیژه شخصیت پیچیده ای خواهدبود بازی اخیر بهرام در سریال زیر هشت با وجود اینکه در آغاز او را دختر معمولی که مایل به داشتن یک زندگی ساده است می بینیم اما رمز و رموزی در دل این شخصیت دیده می شود که این مفهوم را به مخاطب منتقل می کند که این کوه آتش فشان خاموش تا انتها خاموش باقی نخواهد ماند و با جلو رفتن داستان شاهد اتفاق ها و تغییرات اساسی در نقش منیژه خواهیم بود.

پانته آبهرام در زیر هشت

شما در حال خواندن بیوگرافی پانته آ بهرام در بازیگر آنلاین هستید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بیوگرافی پانته آ بهرام با ما در ادامه همراه باشید.

به هرحال این را نباید فراموش کنیم که پانته آ بهرام تا به حال موفق شده چندین بار از جشنواره فیلم فجر و جشن خانه سینما، سیمرغ بلورین و تندیس خانه سینما را به خانه ببرد و هم از جشنواره های جهانی صاحب افتخارات شود.

پانته آ بهرام به تازگی در سریال تعبیر وارونه یک رویا در نقش ژاله معید به ایفای نقش پرداخته است. تعبیر وارونه یک رویا یک سریال جاسوسی با موضوع انرژی هسته ای است که اواسط سال 93 کار تصویربرداری اش را آغاز کرد.

پانته آ بهرام در سریال تعبیر وارونه یک رویا

او در سال 96 با بازی در سریال خانگی عاشقانه ( دلدادگان ) به کارگردانی منوچهر هادی در نسل جدید محبوبیت دوباره پیدا کرد.

پانته آ بهرام در سریال دلدادگان

زندگی شخصی پانته آ بهرام

ازدواج پانته آ بهرام

از نکات پرجستجو بیوگرافی پانته آ بهرام وضعیت تاهل اوست. پانته آ بهرام سال ها پیش ازدواج کرده که ثمره این زندگی تنها یک فرزند پسر می باشد و  تصویر دختری که در شبکه های مجازی منتشر شده است مربوط به دختر خواهر وی است، مدتی از سیامک احصایی (بازیگر) بعنوان همسر ایشان یاد می شد که صحت ندارد.

این عکس به عنوان همسر خانم بازیگر معرفی شده است.وی در بخشی از گفتگو با «ظلی پور» مجری درباره اینکه آیا فرزندی دارد یا خیر؟ می‌گوید: من بچه ندارم، فقط ۲ تا گربه دارم! وی در انتها در خصوص مسئله ازدواج خود نیز می‌گوید: بگذارید این مسئله جزئی از اسرار بماند!

بیوگرافی خانواده پانته آ بهرام
پدر و مادر پانته آ بهرام
پانته آ بهرام و پدرش و دختر خواهرش گندم
پانته آ بهرام و برادرش محمد بهرام
پانته آ بهرام و پسرش
پانته آ بهرام و خواهرش رکسانا بهرام در برنامه همرفیق

بیوگرافی خواهر پانته آ بهرام

رکسانا بهرام خواهر پانته آ بهرام یکی از بازیگران توانمند ایرانی می‌باشد که فعالیت زیادی در زمینه هنر ندارد.رشته تحصیلی او رشته زمین شناسی می باشد اما علیرغم تحصیلاتش علاقه‌اش به حوزه هنر و بازیگری باعث شد تا او فعالیت‌هایی در زمینه تئاتر داشته باشد.

او همچنین در کارنامه هنری خود سابقه عروسک‌گردانی کارگردانی و دستیاری کارگردان را نیز دارد و از جمله آثار او می‌توان به نمایش «شب بخیر مادر» «رقص کاغذ پاره ها» کارگردانی نمایش عروسکی «علی قلی و مرغ» عروسک گردانی نمایش «طوطی پر» اشاره کرد

پانته آ بهرام و مادر و مادر بزرگش

پانته آ بهرام : «مادر بزرگم در شانزده سالگی پدرم رابه دنیا می آورَد و بعد فرزندانِ دیگری … مادرم در بیست سالگی مرا و بعد فرزندانِ دیگری … ما خانواده می‌شویم از پَسِ سختی ها و خنده هایشان
این را شاید چین و چروکِ دست ها بگوید … «اِم روزِ مادر»

فوت مادر پانته آ بهرام

مادر پانته آ بهرام متاشفانه به دلیل کهولت سن دار فانی را وداع گفت.

پانته آ بهرام بازیگر سینما و تلویزیون در غم از دست دادن مادر خود به سوگ نشست. این بازیگر که در مسابقه «خنداننده شو» برنامه «خندوانه» حضور داشت واحسان کرمی مجری ان برنامه بود.

احسان کرمی با انتشار تصویری از پانته آ بهرام و مادرش در اینستاگرام، نوشت: «پانته‌آی عزیز بهت تسلیت می‌گم، روح مادر نازنینت شاد، صبر برات آرزو می‌کنم.

علایق پانته آ بهرام

فوتبالی متعصب

در بیوگرافی پانته آ بهرام گفته شده او به فوتبال علاقه دارد و یک استقلالی متعصب است،وی میگوید در بازی ایران استرالیا حالتی شبیه سکته را گذراندم از هیجان زیاد کارم به بیمارستان کشید و برادرم به دادم رسید بعد از آن چشمم ترسید و بازی تیم ملی را گذری نگاه می کنم، او استقلالی است و همیشه پیگیر نتایج این تیم میباشد.

تجربه عاشقی پانته آ بهرام

بله من عاشق شده ام ، اجرای تفیک در ماجرای عشق را ندارم ولی عشق امری جاری در زندگیست که نمودهای گوناگونی پیدا می کند

درک تپش قلبی که برایم اتفاق می افتد همان عشق است ، من اولین بار در پنج سالگی تجربه کردم.

مشوق بازیگری پانته آ بهرام

در بیوگرافی پانته ا بهرام در مورد مشوق او در کار بازیگری آمده است : انوشیروان ارجمند از بهترین و اصلی ترین مشوق‌ های من در بازیگری بود و نحوه‌ کارم را دوست داشت . من به مرگ هنرمند اعتقاد ندارم و ایشان همیشه زنده است.

پانته آ بهرام در فیلم هامون

حضور من در فیلم موفق هامون (داریوش مهرچوی) یه نقش کوتاه که بعنوان مشق کلاس توسط استادم گلاب آدینه به من توصیه شد برمیگردد.

شاید باورتان نشود که برای ضبط همین یکبار رد شدن از جلوی دوربین 12 ساعت وقت صرف شد

علاقه پانته آ بهرام به تئاتر

در تئاتر احساس آسودگی بیشتری دارم ، خواستگاهم آنجاست ، خیلی راحت ترم وقتی تئاتر کار می کنم ، بطور دیگر روی تئاتر تعصب دارم

تئاتر فضای بهتری برای عنوان کردن خیلی از موضوعات دارد ، بداهه گویی و سانسور نشدن از نظر من دلایل کافی برای تعصب شخصی من به تئاتر است.

پانته آ بهرام در صحنه ای از تئاتر

شما در حال خواندن بیوگرافی پانته آ بهرام در بازیگر آنلاین هستید. برای مشاهده تصاویر وی با ما در ادامه همراه باشید.

قرمز پانته آ بهرام

با آدمی که نشود او را به چیزی قسم داد و به هیچ اصولی معتقد نیست ترسناک است و هیچ دوستی با او ندارم که این یکی از خط قرمزهای زندگی ام است.

حضور پانته آ بهرام در خندوانه

در بیوگرافی پانته آ بهرام تجربه موفق داوری هم آمده است. وی در سری پنجم خندوانه در تابستان 97 بعنوان یکی از داوران برنامه خنداننده شو حضور داشت گرچه او تجربه چندانی در کارهای طنز ندارد اما موفق ظاهر شد.

پانته آ بهرام در خنداونه

پانته آ بهرام در خندوانه

قهر پانته آ بهرام از سریال دلدادگان

در بیوگرافی پانته آ بهرام یک مورد عجیب را میخوانیم و ان قهر خانم بازیگر از یک سریال است. پانته آ بهرام در سال 1396 به دلیل عدم پرداخت دستمزد خود حاضر به بازی در قسمت آخر سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی نشد

در نهایت تلاش برای رضایت ایشان نتیجه نداد و نویسندگان پایان بندی سریال را کامل تغییر دادند.

به دنبال حواشی و تغییر قسمت آخر سریال «دل دادگان» و گزارش 20:30 علیه پانته آ بهرام، هنرمندانی چون نوید محمدزاده، حامد بهداد، امیر جعفری، گلاب آدینه، احسان کرمی، سحر دولتشاهی، ستاره پسیانی، باران کوثری، هانیه توسلی و رخشان بنی اعتماد و … از او حمایت کردند.

پانته آ بهرام در‌ آخرین مصاحبه‌ خود اعلام کرد که بخش زیادی از دستمزدش را برای «دل دادگان» دریافت نکرده و تهیه کننده این سریال، صدا و سیما را برای عدم پرداخت مقصر می‌داند. او به سفر کاری که از پیش با عوامل فیلم، هماهنگ شده بود، می‌رود و در نبود او، قسمت پایانی این سریال فیلمبرداری می‌شود.

پست شاهرخ استخری خطاب به پانته آ بهرام

کشف حجاب پانته آ بهرام در جشنواره فجر

پانته‌آ بهرام که موهای خود را به دلیل بازی در یک فیلم تراشیده بود قصد داشت بدون روسری وارد کنفرانس خبری فیلم “شنای پروانه” شود که دست‌اندرکاران جشنواره مانع این کار شده بودند. بهرام پس از حضور پشت تریبون، در حالی که شال را از سرش برمی‌داشت به ماجرای پیش آمده اشاره کرد و موجب خنده حضار شد. این اقدام در فضای مجازی بدون واکنش نبود و پست‌های انتقادی کاربران را به همراه داشت.

سپس این بازیگر پستی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و ضمن اشاره به حواشی پیش آمده، از کار خود دفاع کرد. پانته‌آ بهرام نوشت:

“وقتتان را تلف نکنید دوستان
من اگر دنبال حاشیه بودم سالی که فیلم «من مادر هستم» سالی که «بی خود و بی جهت» سالی که «بلوک ۹ …» .. راهِ دور چرا؟ همین امسال که فیلم «آینده» از مسابقه‌ی جشنواره بیرون ماند! اعتراض، یا سرو صدا به جهت دیده شدن!، میکردم. البته شاید اینهمه سکوت در طول بیست و چند سال کار تصویر هم، جایز نبود.
شلوغ نکنید و آدرس غلط به مردمِ ساده دل ندهید. موضوعاتی بس مهمتر در جامعه برای پرداختن هست!
من سالهاست که یک ارتش تک نفره ام. به تنهایی از حق ام دفاع کردم و میکنم.
ترس از زنانِ قدرتمند، زنانی که میخواهند یک رو باشند خود خودشان باشند، یک اپیدمیِ جهانی ست و در ایران بیشتر.
با حاشیه سازی حاشیه نشین نخواهم شد! (در ضمن لباس و کلاه م قدیمی ست مثلِ خودم و کارِ دستِ زنانِ ترکمن صحراست)

کشف حجاب پانته آ بهرام در جشنواره فجر

مصاحبه با پانته آ بهرام

متفاوت ترین بازیگر سینما و تلویزیون هستم

پانته‌آ بهرام در خصوص لقبی که اهالی سینما به آن دادند گفت: من متفاوت‌ترین بازیگر سینما و تلویزیون هستم زیرا بازیگری را با احترام به این شغل و جدیت آغاز کردم و این حرفه برایم یک شغل دم دستی نبود.

وی افزود: بازیگری من با تئاتر کلید خورد و همه می‌دانند که تئاتر نه پول و نه شهرت دارد؛ من قدرتمند، درست و دقیق به راهم ادامه دادم و در سن 19 سالگی به دلیل بازی در تئاتر بهرام بیضایی جایزه‌ی تئاتر فجر را از دست رئیس جمهور اسبق گرفتم.

بازیگر فیلم “چهار شنبه سوری” اظهار داشت: من سعی کردم در تمام این سالها استانداردهای بازیگری را رعایت کنم و به نظر خودم جزء با کیفیت ترین بازیگران ایران هستم.

وی ادامه داد: وقتی با دانش و علاقه وارد حرفه‌ای شوی قطعا در آن موفق خواهی شد و اگر به شغلت احترام بگذاری و آن را به نحو احسن انجا دهی پول به دنبالش می‌آید. از سویی افراد باید سریع تکلیف آینده‌ی خود را مشخص کنند و به زندگیشان جهت دهند. گاهی اوقات من فرد 50 ساله‌ای را می‌بینم که علاقه مند به بازیگری بوده و در پی رسیدن به این شغل است و من چاره‌ای جز افسوس خوردن برای این فرد ندارم؛ البته درست است که هیچ زمانی برای شروع دیر نیست اما اقدام زو تر سبب نتیجه گیری بهتر می‌شود.

بهرام در خصوص وضعیت کنونی بازیگران سینمای ایران عنوان کرد: در همه جای دنیا دو دسته بازیگر سطحی و استخوان دار داریم.

این بازیگر ادامه داد: من نام مافیا را در سینمای ایران نمی برم و به نظرم مافیا وجود ندارد. در سینمای ما همچون بازی شطرنج دو جناح سفید و سیاه وجود دارد و من به دلیل بلد نبودن این بازی جزؤ هیچ گروهی نیستم. من سالها در سینما به جای شطرنج تخت نرد بازی کردم و منچ انداختم چون به نسبی بودن جهان و بینابین بودن آن اعتقاد دارم.

وی در ادامه افزود: سینما در کشور ما یک محصول وارداتی است و بسیاری از شرایط لازم را ندارد برای مثال بازیگران خارج از کشور برای بیشتر دیده شدن زمینه‌های نمایش گری زیادی دارند اما در ایران یک بازیگر برای نمایشگری باید تحت حمایت یک تهیه کننده برود یا جناح خاصی پیدا کند و همین امر سبب تعهد نداشتن هنرمند به شغلش می‌شود.

تیپ سبز پانته آ بهرام

بعضی‌ها هنوز بازیگری را حرفه نمی‌دانند

بازیگر فیلم “هیچ” بیان کرد: بعضی از خانواده‌ها هنوز بازیگری و کلا هنر را حرفه نمی‌دانند به همین دلیل فرزندانشان را وادار به ورود در رشته‌های دیگر می‌کنند؛ بازیگران سینما هم دو دسته هستند گروهی تحصیلات دانشگاهی یا آکادمیک در این زمینه دارند و گروه دیگر بدون هیچ پیش زمینه‌ای وارد این حرفه می‌شوند؛ بعضی با ورود به سینما، درس سینما می‌آموزند و ماندگار می‌شوند و بعضی دیگر به راحتی از میدان بیرون می‌روند.

بازیگر فیلم “بیگانه” در خصوص این فیلم اظهار داشت: “بیگانه” جزء بهترین کار های من است که هر بازیگری آرزوی بازی آن را دارد و استحقاق دریافت جایزه در سی و دومین دوره جشنواره فجر را داشت. در اواخر بازی این کاراکتر به خاطر بازی‌‌‌های ظریف روحی و چشمی دچار بیماری عصبی شدم.

وی ادامه داد: بهرام توکلی نیز کارگردان بسیار باهوش و با برنامه‌ای است که برای لحظه به لحظه‌ی زندگیش برنامه دارد و “بیگانه” هم جزء با کیفیت ترین کارهای او بود اگر سینما قدر آن را بداند و او باز فیلم بسازد همکاری‌های بیشتری با هم خواهیم داشت و توکلی امسال هم یک فیلم خوب در جشنواره فجر دارد.

این بازیگر بیان کرد: من هنوز از داوری های سی و دومین جشنواره ی فجر شگفت زده هستم؛ تمام افرادی که “بیگانه” ر ا دیدند گفتند که جایزه می‌گیرم اما من حتی کاندیدا هم نشدم از سویی ماجرای رضا عطاران و نویدزاده چیزی از ارزش آنها کم نکرد اما سبب شد همه ما به گروه داوری این جشنواره شک کنیم!

پانته آبهرام عنوان کرد: بعضی از بازیگران برای بازی خود در یک فیلم برای آن سرمایه گذار پیدا می‌کنند که الان اتفاق خوبی است اما خطر بزرگی برای آینده‌‌ی سینما به حساب می‌آید. من می‌دانم اگر کارگردانی به سراغم می‌ آید تنها برای بازی‌ام است.

وی افزود: بازی من شدیدا به نگاه کارگردان وابسته است؛ دوستانم می‌گویند که تو همانند یک دستگاه با دکمه‌های مختلفی که قابلیت بازی در هر نقش بنابه خواسته ی کارگردان را داری.

بازیگر فیلم “پستچی سه بار در نمی‌زند” خاطر نشان کرد: خوشبختانه با کارگردانان با کیفیت متفاوتی از جمله اصغر فرهادی و حسن فتحی کار کرده‌ام؛ فرهادی با نگاهی رئال و فتحی به شکل شاعرانه به مسائل می‌نگرد.

این بازیگر عنوان کرد: جهان براساس عشق ساخته شده و تنها عشق می‌تواند افراد را نجات دهد؛ من هم عاشق بازیگری هستم و تمام عمر و زندگی خود را برسر این کار گذاشته‌ام و به هیچ سمت و سوی دیگری نخواهم رفت.

وی ادامه داد: به نظر خودم “چهار شنبه سوری” و “من مادر هستم” بهترین کارهایم هستند.

تمام بازیگران زن ایران دست مریزاد دارند

بازیگر فیلم “من مادر هستم” گفت: من از ابتدا برای مردم کار کردم و بدون توجه و نگاه آنها ادامه‌ی بازیگری برایم معنایی ندارد.

وی ادامه داد: گاهی می‌شنوم که فردی با دیدن بازی من در فیلمی جهت زندگی‌اش تغییر کرده و همین برای کل زندگی من کافی است.

بهرام افزود: وضعیت بازیگران خانم در ایران سخت و پوشیده است چون امکانات محدودی دارند و من به تمام بازیگران زن ایران دست مریزاد می‌گویم.

وی درباره‌ی رموز ماندگاری یک هنر مند گفت: مردمی بودن، شناسایی و درک توانایی‌ها، انتخاب درست و انسان خوبی بودن از رموز موفقیت یک هنرمند است.

وی ادامه داد: “پرویز بهرام” پسر عموی پدر من است؛ پدر من هم از درون یک هنرمند محسوب می‌َشود و تا چند روز پیش حال خوبی نداشت اما الان بهتر است یک بیمار بیشتر از کمک‌ های مالی به مهربانی نیاز دارد امیدوارم مسولان حواسشان به هنر مندان باشد.

جزء توقیفی‌ترین بازیگران سینما هستم

بهرام در پایان عنوان کرد: من از آمدن به برنامه‌های زنده استقبال زیادی نمی‌کنم؛ امیدوارم این گفتگو مفید و خوب باشد من در جشنواره‌ی امسال دو فیلم “مرگ ماهی” حجازی و “مشرف به کوچه ی بی نام” علیمردانی را دارم البته اگر توقیف نشوند زیرا من از توفیقی‌ترین بازیگران سینما هستم.

گفتنی است؛ “چهار شنبه سوری” با کسب 35.5 درصد آرا بهترین اثر پانته آبهرام از دیدگاه مردم شناخته شد.

پانته آ بهرام و ابتلایش به کرونا

خواهر این بازیگر درباره آخرین وضعیت سلامتی او گفت: خوشبختانه حال پانته‌آ بهتر شده و از بیمارستان مرخص شده است.

۳۰ درصد ریه خواهرم درگیر کرونا شده بود و به تشخیص پزشکان چند روز در بیمارستان بستری شد تا از گسترش بیماری پیشگیری شود چراکه نوع دلتای کرونا بسیار خطرناک است و جای ریسک ندارد ولی خوشبختانه پانته‌آ زود به بیمارستان مراجعه کرده بود.

در حال حاضر خواهرم در منزل به سر می‌برد و ادامه مراحل درمان و قرنطینه را در خانه می‌گذارند.

 

پانته آ بهرام در روزهای ابتلا به کرونا

فیلم‌شناسی پانته آ بهرام

سینمایی

سالنام فیلمکارگردان
۱۳۹۹خائن کشیمسعود کیمیایی
۱۳۹۸شنای پروانهمحمد کارت
۱۳۹۷آیندهامیر پورکیان
۱۳۹۶شاید عشق نبودسعید ابراهیمی فر
۱۳۹۴گذر موقتافشین هاشمی
۱۳۹۳کوچه بی‌نامهاتف علیمردانی
۱۳۹۲طبقه حساسکمال تبریزی
۱۳۹۲تراژدیآزیتا موگویی
۱۳۹۲بیگانهبهرام توکلی
۱۳۹۲بلوک۹ خروجی۲علیرضا امینی
۱۳۹۱گسکیارش اسدی‌زاده
۱۳۹۱روز روشنحسین شهابی
۱۳۹۰میگرنمانلی شجاعی فرد
۱۳۹۰بی خود و بی جهتعبدالرضا کاهانی
۱۳۸۹من مادر هستمفریدون جیرانی
۱۳۸۹اسب حیوان نجیبی استعبدالرضا کاهانی
۱۳۸۸بدرود بغدادمهدی نادری
۱۳۸۸خواب‌های دنباله دارپوران درخشنده
۱۳۸۸طهران:روزهای آشناییداریوش مهرجویی
۱۳۸۸هیچعبدالرضا کاهانی
۱۳۸۷پستچی سه بار در نمی‌زندحسن فتحی
۱۳۸۵اقلیمامحمدمهدی عسگرپور
۱۳۸۵بچه‌های ابدیپوران درخشنده
۱۳۸۴چهارشنبه‌سوریاصغر فرهادی
۱۳۸۱غوغاسعید سهیلی
۱۳۸۱بانوی منیدالله صمدی
۱۳۸۱توکیو بدون توقفسعید عالم‌زاده
۱۳۷۸عینک دودیمحمدحسین لطیفی
۱۳۷۵زشت و زیبااحمدرضا معتمدی
۱۳۶۸هامونداریوش مهرجویی

تئاتر

 • آتقی و شهر خیال (۱۳۶۹)
 • مجلس عاشقانه سلیمان و بلقیس (۱۳۶۹)
 • مرگ یزدگرد (۱۳۷۰)
 • شب بخیر مادر (۷۵–۱۳۷۴)
 • زمستان ۶۶ (۱۳۷۶)
 • رقص کاغذ پاره (۱۳۷۷)
 • پس تا فردا و دل سگ (۱۳۷۸)
 • یک دقیقه تا سکوت (۱۳۷۹)
 • افسون معبد سوخته (۱۳۸۰)
 • همان همیشگی – زمزمه مردگان – رازها و دروغها (۱۳۸۱)
 • خواب در فنجان خالی – شب هزار و یکم (۱۳۸۳)
 • نمایشنامه‌خوانی آدم‌های خیس (۱۳۸۳)
 • شکلک (مهر ۱۳۸۳)
 • با دهان بند سکوت (مهر ۱۳۸۳)
 • زمزمهٔ مردگان (آذر ۱۳۸۳)
 • هی مرد گنده گریه نکن! (دی ۱۳۸۳)
 • منطقهٔ اشغال شده (بهمن ۱۳۸۳ – در جشنوارهٔ تئاتر فجر)
 • نورا (تابستان ۱۳۸۹ علیرضا کوشک جلالی)
 • افسون معبد سوخته (مهر و آبان ۱۳۹۵) کیومرث مرادی، تهران، ایرانشهر – سالن استاد سمندریان
 • یک دقیقه و سیزده ثانیه (مرداد ۱۳۹۶) شهرام گیل آبادی، تهران، ایرانشهر – سالن استاد سمندریان
مجموعه تلویزیونی
نام اثرکارگردانسال ساختشبکه
آئینه (سری سوم)غلامحسین لطفی(۱۳۶۶)۱
خانواده حمزه‌علی خانمحمدباقر خسروی(۱۳۷۲)
مسافرسیروس مقدم(۱۳۷۹)۵
وکیلسیروس مقدم(۱۳۷۹)۵
پلیس جوانسیروس مقدم(۱۳۸۰)۳
راز سکوتحسین حکمت جو(۱۳۸۱)۲
زیر هشتسیروس مقدم(۱۳۸۹)۱
جستجوگرانمحمدعلی سجادی(۱۳۸۸)
تعبیر وارونه یک رؤیافریدون جیرانی(۱۳۹۴)۱
دلدادگانمنوچهر هادی(۱۳۹٧)۳
خنداننده شورامبد جوان(۱۳۹۷)نسیم

نمایش خانگی

سال پخشنام سریالکارگرداننقش
۱۳۹۵عاشقانهمنوچهر هادیریحانه رستاگ
۱۳۹۹ملکه گدایانحسین سهیلی‌زادهخورشید یکتا

اینستاگرام پانته آ بهرام

پانته آ بهرام ، از سلبریتی های فعال در اینستاگرام بوده و ظرف چند سال اخیر قریب به 450 پست به اشتراک گذاشته که بررسی اینستاگرامش، در واقع مروری است بر بیوگرافی پانته آ بهرام و یک دهه فعالیت هنری ایشان در عرصه سینما و تلویزیون و شبکه نمایش خانگی. لذا برای آشنایی با سبک زندگی دیجیتالی پانته آ بهرام و پشت صحنه فیلم ها و سریال هایی که ایشان در آن نقش آفرینی کرده است و بیوگرافی پانته آ بهرام، به اینستاگرامش مراجعه کنید.

اینستاگرام پانته آ بهرام

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا