اخبار بازیگرانسریال ایرانی

معرفی سریال فوفو مسافری از کامادو ویژه کودک و نوجوان

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو

فوفو مسافری از کامادو عنوان تازه‌ترین سریال شبکه خانگی ساخته میثم معراجی است که به عنوان جدیدترین سریال ویژه کودکان و نوجوانان از فیلمنت پخش میشود. اینجا خبرهای مربوط به سریال فوفو مسافری از کامادو و همین‌طور اطلاعاتی را که تاکنون از حاشیه و اصل سریال فوفو مسافری از کامادو منتشر شده می‌خوانید، همچنین لینک دانلود رایگان سریال فوفو مسافری از کامادو در این مطلب قرار داده شده است.

کارگردان سریال فوفو مسافری از کامادو چه کسی است؟

سریال فوفو مسافری از کامادو ساخته میثم معراجی است.

خلاصه داستان و موضوع سریال فوفو مسافری از کامادو چیست؟

در یک روز عادی که همگی ساکنان یک ساختمان در حال سپری کردن زندگی روزمره خود می باشند که ناگهان یک موجود عجیب به نام فوفو به طرز عجیبی وارد خانه یک دکتر به نام دکتر قلاقورچه می شود و این ورود باعث میشود که زندگی ساکنان آن آپارتمان را تحت تاثیر نیز قرار دهد.

اسامی بازیگران سریال فوفو مسافری از کامادو در نقش های اصلی چیست؟

در سریال فوفو مسافری از کامادو بازیگران شناخته شده‌ای چون سید جواد رضویان، الیکا عبدالرزاقی، رضا شفیعی جم، السا فیروزآذر، یوسف صیادی و پاشا جمالی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مشخصات سریال فوفو مسافری از کامادو

نام سریالفوفو مسافری از کامادو
کارگردانمیثم معراجی
نویسندگانسلمان خورشیدی، حسام حیدری، نگین موسوی، کاوه مرحمتی، شیما اسماعیلی، میثم معراجی
فیلم نامه نویسحسام حیدری، مجید افشاری
تهیه کنندهحسین بهمنی
ژانرکمدی، اجتماعی و ماجراجویی
تاریخ انتشاراز تاریخ 13 تیر 1402 سه‌شنبه ها ساعت 8 صبح
توزیع کننده فیلمنت
رده سنی کودک و نوجوان

دانلود رایگان سریال فوفو مسافری از کامادو

دانلود رایگان سریال فوفو مسافری از کامادو

این سریال کودک و نوجوان هر هفته سه شنبه ها ساعت 8 صبح در فیلمنت منتشر میشود.

لیست بازیگران سریال فوفو مسافری از کامادو

 • سیدجواد رضویان
 • الیکا عبدالرزاقی
 • بهراد خرازی
 • پاشا جمالی
 • رضا شفیعی‌جم
 • السا فیروزآذر
 • ستاره حسینی
 • یوسف صیادی
 • سارا مقربی
 • محمدمهراد دادخواه
 • یدالله شادمانی
 • مجید افشاری
 • لاله صبوری
 • فربد عشقی
 • ویهان معراجی
 • تامارا یکتا

بازیگران سریال فوفو مسافری از کامادو

عوامل سریال فوفو مسافری از کامادو

 • کارگردان: میثم معراجی
 • نویسنده: سلمان خورشیدی، حسام حیدری، نگین موسوی، کاوه مرحمتی، شیما اسماعیلی، میثم معراجی
 • فیلم‌نامه‌نویس: حسام حیدری، مجید افشاری
 • آهنگساز: سیاوش وزیری
 • تهیه‌کننده: حسین بهمنی
 • تدوین‌گر: امیرشیبان خاقانی

گفتگو با تهیه کننده سریال فوفو مسافری از کامادو

حسین بهمنی تهیه‌کننده سریال «فوفو» که این روزها از پلتفرم فیلم‌نت پخش می‌شود با اشاره به تولید کار کودک در ایران گفت: ساخت محتوای کودک بسیار جذاب است و حس خوشایندی دارد، به نظرم وقتی برای کودکان فیلم می‌سازی به نحوی نسل آینده را آموزش می‌دهی و با فرهنگ و رسوم کشورت آشنا می‌کنی، برای همین باید در ساخت محتوای کودک محتاط و با دقت پیش‌ رفت.

وی ادامه داد: عموما تهیه‌کنندگانی که فیلم تولید می‌کنند به کسب و کار و بازگشت سرمایه اهمیت می‌دهند، به همین دلیل برای ساخت اثر به سراغ بخش خصوصی روی می‌آورند، بخش خصوصی هم از آنجایی به درآمد خیلی اهمیت می‌دهد، در ساخت فیلم کودک مشتاقانه رفتار نمی‌کند و این گونه است که ساخت فیلم‌های حوزه کودک و نوجوان بسیار کم شده و اثر خوب تولید نمی‌شود.

تهیه‌کننده سریال نمایش خانگی فوفو مسافری از کامادو» با تاکید بر علاقه شخصی‌اش به کودکان و اهمیت محتوای مناسب کودک، اظهار کرد: سریال «فوفو» سریالی است که استاندارهای لازم برای سینمای کودک را دارد و آن رنگ و لعاب و داستانی را که کودکان به آن علاقه‌مند هستند، در خود گنجانده است.

وی افزود: کارهای کودکی که در دنیا تولید می‌شود به نمایش فضای خانواده نپرداخته و بیشتر به سمت فرهنگ غربی رفته‌ است، اما باید برای کودکان امروز فیلم‌هایی ساخته شود که ذهن آن‌ها را با ایران و فرهنگ ایرانی آشنا کند.

همنی با اشاره به نظر مخاطبان درباره سریال «فوفو مسافری از کامادو» ادامه داد: سریال «فوفو» بدون اغراق سریالی است که بچه‌ها دوست داشتند و لذت بردند و بازخوردهایی که گرفتیم مثبت بود. «فوفو» یک سریال کامل و استاندارد است و اگرچه با سریال‌های بزرگسالان قابل مقایسه نیست، اما شکر خدا نظرات بینندگان بسیار مثبت بود.

این تهیه‌کننده سینما و تلویزیون در پایان تصریح کرد: فیلم‌نت این فضا را در اختیار ما گذاشت که بتوانیم فضای جدیدی را تجربه کنیم و خیلی خوب است که پلتفرم‌ها به جوانان چنین فرصتی دهند، چراکه جوانان انگیزه بیشتری دارند و آثار خلاقانه‌ای تولید خواهند کرد.

معرفی سریال فوفو مسافری از کامادو

سریال فوفو مسافری از کامادو یک اثر ایرانی است که در تابستان سال 1402 توسط شبکه نمایش خانگی فیلم‌نت منتشر شد.ژانر سریال فوفو مسافری از کامادو کمدی، اجتماعی و ماجراجویی است

سریال فوفو مسافری از کامادو محصول سال 1401 کشور ایران به کارگردانی میثم معراجی، این سریال اولین تجربه کارگردانی میثم معراجی چه در شبکه نمایش خانگی و دیگر کارهای او می باشد او که با سریال رئال و انیمیشنی فوفو مسافری از کامادو قرار است اولین تجربه کارگردانی خود را نیز رقم بزند تا کنون هیچگونه فیلم و سریالی را کارگردانی ننموده است و بیشتر در کارهای سینمایی به عنوان مدیر تبلیغات نیز حضور داشته است که آخرین حضور او در سینما به فیلم سینمایی بازیووو بازمیگردد که آن نیز همانند سریال فوفو مسافری از کامادو در ژانر کودک و نوجوان به نمایش درآمد.

راحل پیش تولید سریال فوفو مسافری از کامادو از اوایل اردیبهشت 1401 پس از انتخاب بازیگر و فیلمنامه خوانی در خرداد ماه 1402 نیز آغاز گردید و این مجموعه 15 قسمتی را میشود اولین سریال رئال انیمیشن ویژه شبکه نمایش خانگی نامید که در ژانر کودک و نوجوان قرار است به پخش رسد که طیف مخاطبان آن را کودکان نیز تشکیل می دهند. البته چند سالی است که سریال هایی با موضوع کودک در شبکه نمایش خانگی تولید میشود اما هرگز نتوانسته مورد استقابل تماشاگران نیز قرار گیرد و هنوز ضعف فیلمنامه و شخصیت پردازی ضعف عمده فیلم و سریال های ویژه کودک و نوجوان در ایران می باشد که مخاطب هرگز با آنها نیز ارتباط برقرار نمی کند.

با اینکه فوفو مسافری از کامادو قرار است از تکنیک رئال انیمیشن 3D و با بهره‌گیری از جلوه‌های ویژه تصویری استفاده نماید باید منتظر ماند آیا مورد استقبال تماشاگران قرار خواهد گرفت یا خیر؟ البته هنوز برای پیش بینی موفقیت یا عدم موفقیت این مجموعه زود است اما با توجه به روند داستانی انتظار می رود این سریال بلکه بتواند تحولی جدید را در ژانر کودک و نوجوان انجام نماید.

زمان پخش سریال فوفو مسافری از کامادو

زمان پخش و تعداد قسمت های سریال فوفو مسافری از کامادو

زمان پخش سریال فوفو مسافری از کامادو از تاریخ 13 تیر 1402 شروع شده که هر هفته در روز سه‌شنبه ساعت 8 صبح از شبکه نمایش خانگی فیلم‌نت منتشر می‌شود. هنوز تعداد قسمت های سریال فوفو مسافری از کامادو به طور دقیق از سوی سازندگان آن مشخص نشده است. مدت زمان هر قسمت سریال فوفو مسافری از کامادو حدود 40 دقیقه است.

خلاصهٔ داستان سریال فوفو مسافری از کامادو

در خلاصه سریال فوفو مسافری از کامادو آمده که این انیمیشن خنده‌دار درباره موجودی عجیب غریب و بامزه به نام فوفو است که توسط نیروهای شرور پادشاه میتا میتا، از سیاره خود دزدیده شده است. فوفو هنگام انتقال به میتا میتا، از سفینه به بیرون پرتاب می‌شود و به سمت سیاره زمین سقوط می‌کند. او ناگهان از دودکش شومینه وارد یک خانه شده و با بچه‌های زمینی ملاقات می‌کند. در ادامه شاهد ماجراهای فوفو و آرزوهای عجیب بچه‌های زمینی در هر قسمت خواهید بود.

یکی از ویژگی‌های سریال فوفو مسافری از کامادو این است که هر قسمت این انیمیشن داستان و عنوانی جدا و مستقل از دیگر قسمت‌های خود دارد.

پوستر سریال فوفو مسافری از کامادو

پوستر سریال فوفو مسافری از کامادو

پوستر سریال فوفو مسافری از کامادو

تیزر سریال فوفو مسافری از کامادو

بیوگرافی بازیگران سریال فوفو مسافری از کامادو

سید جواد رضویان

سید جواد رضویان بازیگر، کمدین، مجری، خواننده و کارگردان ایرانی متولد 6 مرداد 1353 در شهر قم است. او فعالیت هنری خود را از سال 1375 آغاز کرده است. او در سال اول دانشگاه با بازیگرانی چون مهران غفوریان، بیژن بنفشه‌خواه و امیر غفارمنش همکلاسی بوده و به کمک آن‌ها وارد حرفه بازیگری شده است. جواد رضویان اولین بازی خود را در سریال کمدی سیب خنده محصول سال 1376 انجام داد و با بازی در سریال کمدی و اجتماعی پاورچین محصول سال 1381 تا 1382 به شهرت رسید. او همچنین با بازی در سریال کمدی و پزشکی در حاشیه 1 و 2 محصول سال 1394 به شهرت و محبوبیت خود افزود.

دیگر آثار جواد رضویان عبارتند از: سریال تلویزیونی کمدی سیگنال موجود است محصول سال 1393، فیلم کمدی لازانیا محصول سال 1396، فیلم کمدی دم‌سرخ‌ها محصول سال 1396، فیلم کمدی زهرمار محصول سال 1397، سریال تلویزیونی صفر بیست و یک محصول سال 1399، سریال نمایش خانگی کمدی جادوگر محصول سال 1401، برنامه نمایش خانگی ناتو محصول سال 1402 و سریال تلویزیونی چشم‌بندی محصول سال 1402.

سید جواد رضویان

الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی بازیگر ایرانی متولد 18 مرداد 1358 در شهر رامسر است. او فعالیت هنری خود را از سال 1377 آغاز کرده است. الیکا عبدالرزاقی همسر امین زندگانی بازیگر ایرانی است. او از آموزشگاه استاد سمندریان فارغ‌التحصیل شده و دارای مدرک کارشناسی در رشته ادبیات نمایشی است. الیکا عبدالرزاقی بیشتر به خاطر بازی در سریال تاریخی، کمدی و اجتماعی قهوه تلخ محصول سال 1389 تا 1391 شناخته شد که برای آن برنده تندیس حافظ بهترین بازیگر زن کمدی در دوازدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر شده است.

دیگر آثار الیکا عبدارزاقی عبارتند از: سریال نمایش خانگی کمدی شوخی کردم محصول سال 1392، سریال کمدی و پزشکی در حاشیه محصول سال 1393، سریال درام و خانوادگی گاهی به پشت سر نگاه کن محصول سال 1394، برنامه تلویزیونی کمدی دورهمی محصول سال 1395، سریال تلویزیونی هیئت مدیره محصول سال 1396، سریال تلویزیونی آرماندو محصول سال 1397، فیلم شهر گربه‌ها محصول سال 1398، سریال تلویزیونی عاشقانه و اجتماعی سرباز محصول سال 1399 و سریال تلویزیونی درام، اجتماعی و خانوادگی برف بی‌صدا می‌بارد محصول سال 1401.

الیکا عبدالرزاقی

رضا شفیعی جم

احمدرضا شفیعی جم بازیگر و کمدین ایرانی متولد 10 تیر 1350 است. او حرفه بازیگری خود را از سال 1370 آغاز کرده است. رضا شفیعی جم بیشتر در ژانر طنز و کمدی فعالیت کرده و در اکثر آثار پربیننده کمدی در دهه‌های 70 و 80 حضور داشته است. او بیشتر به خاطر ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی کمدی و معروف ساعت خوش محصول سال 1373 به شهرت رسید و با بازی در سریال کمدی نقطه چین محصول سال 1383، سریال کمدی و تاریخی شب‌های برره محصول سال 1384 و سریال کمدی چارخونه محصول سال 1386 به شهرت خود افزود.

دیگر آثار رضا شفیعی جم عبارتند از: فیلم بابا سیبیلو محصول سال 1399، سریال نمایش خانگی معمایی شب‌های مافیا محصول سال 1399، سریال تلویزیونی کمدی و اجتماعی پلاک 13 محصول سال 1400، سریال نمایش خانگی کمدی و رئالیتی شو جوکر محصول سال 1400، فیلم کمدی و خانوادگی مورچه خوار محصول سال 1400، فیلم کودکانه، کمدی و موزیکال بازیوو محصول سال 1401 و سریال نمایش خانگی کمدی و فانتزی دیو و ماه‌پیشونی محصول سال 1401.

رضا شفیعی جم

السا فیروزآذر

السا فیروزآذر بازیگر، نویسنده و منشی صحنه ایرانی متولد 25 شهریور 1362است. او فعالیت هنری خود را از دوران کودکی در سال 1369 آغاز کرده است. او اولین نقش اصلی خود را در فیلم کاکادو محصول سال 1373 انجام داد. السا فیروزآذر پس از ساخت چندین فیلم کوتاه، برای اولین بار در سال 1397 فیلم کوتاه سکوت پرهیاهو را تولید کرد. همچنین برای اولین بار قرار است فیلمنامه او به نام از تهران متنفرم به کارگردانی یاسمن نصرتی ساخته شود.

دیگر آثار السا فیروزآذر عبارتند از: فیلم یکی از ما دو نفر محصول سال 1389، فیلم کمدی و تخیلی چگونه میلیاردر شدم محصول سال 1389، فیلم کمدی و اجتماعی آتش بس 2 محصول سال 1393، فیلم اجتماعی ملی و راه‌های نرفته‌اش محصول سال 1395، فیلم فصل تغییر محصول سال 1398، فیلم تئاتر محرمانه محصول سال 1398، سریال نمایش خانگی کمدی و سیاسی هیولا محصول سال 1398، فیلم سینما تئاتر هزار و یک تو محصول سال 1399 و سریال نمایش خانگی درام جزیره محصول سال 1400.

السا فیروزآذر

یوسف صیادی

یوسف صیادی بازیگر و کارگردان ایرانی متولد 5 اسفند 1348 در شهر تهران است. او حرفه بازیگری خود را از سال 1368 آغاز کرده است. او بیشتر به خاطر ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی کمدی و معروف ساعت خوش محصول سال 1373 به شهرت دست یافت. او همچنین در فیلم اجتماعی اتانازی محصول سال 1380 به عنوان طراح لباس و صحنه حضور داشته است.

دیگر آثار یوسف صیادی عبارتند از: سریال نمایش خانگی کمدی شوخی کردم محصول سال 1392، سریال کمدی و پزشکی در حاشیه محصول سال 1393، سریال تاریخی، معمایی و سیاسی معمای شاه محصول سال 1394، فیلم کمدی ماموریت غیرممکن محصول سال 1397، سریال حکایت‌های کمال محصول سال 1398، سریال چای نت محصول سال 1399، سریال کمدی با خانمان محصول سال 1399، سریال نمایش خانگی کمدی نیسان آبی محصول سال 1400 و سریال نمایش خانگی کمدی و رئالیتی شو جوکر محصول سال 1400.

یوسف صیادی

پاشا جمالی

پاشا جمالی بازیگر ایرانی متولد 31 خرداد 1370 در شهر رشت است. او فعالیت هنری خود را از سال 1385 آغاز کرده است. او در سریال کمدی نون خ اثر سعید آقاخانی محصول سال 1398 بازی کرده و با بازی در نقش اصغری در سریال تاریخی، عاشقانه و جنایی شهرزاد محصول سال 1394 تا 1396 به شهرت رسید. او همچنین در فیلم کمدی لونه زنبور محصول سال 1396 و فیلم روز بلوا محصول سال 1398 به ایفای نقش پرداخته است.

دیگر آثار پاشا جمالی عبارتند از: فیلم موریانه محصول سال 1396، فصل دوم سریال کمدی نون خ محصول سال 1399، سریال درام، عاشقانه و تاریخی جیران محصول سال 1400، سریال کمدی و معمایی خودخواسته محصول سال 1400، فصل سوم سریال کمدی نون خ محصول سال 1400، سریال کمدی، اجتماعی و خانوادگی دردسرهای شیرین محصول سال 1401 و سریال پلیسی و جنایی فصل چهارم سریال کمدی نون خ محصول سال 1402.

پاشا جمالی

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

بازیگر ۳۶۰

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر ۳۶۰ دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا