اخبار بازیگرانسریال ایرانی

نگاهی به سریال بیست‌ کووید که قرار است از شبکه سه پخش شود

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو

سریال بیست‌ کووید در ژانر کمدی خانوادگی به کارگردانی هادی حاجتمند و تهیه کنندگی ابوالفضل حاجتمند با زبانی شیرین به حواشی ماجراهای پاندمی کرونا و تزریق واکسن پرداخته است. در ادامه این مطلب خبرهای مربوط به سریال بیست‌ کووید و همین‌طور اطلاعاتی را که تاکنون از حاشیه و اصل سریال بیست‌ کووید منتشر شده است می‌خوانید.

کارگردان سریال بیست‌ کووید چه کسی است؟

سریال بیست‌ کووید توسط هادی حاجتمند کارگردانی شده است.

خلاصه داستان و موضوع سریال بیست‌ کووید چیست؟

سریال بیست‌ کووید با زبانی شیرین به حواشی ماجراهای پاندمی کرونا و تزریق واکسن پرداخته است و روایتی از وقایع و اتفاقات این دوران را برای مخاطبان به تصویر می‌کشد.

اسامی بازیگران سریال بیست‌ کووید در نقش های اصلی چیست؟

علی عامل هاشمی، حسن زارعي میرطاهر مظلومی ،علیرام نورایی،آزیتا ترکاشوند، فرزاد جمشیدی، اسدالله یکتا، جواد سلطانی ،بهار نوحیان ،صفر کشکولی، حسام خلیل‌نژاد، علی ذکریایی،محمد دلگشا، فاطمه مقدس، پانته‌آ کیقبادی، فهیمه مؤمنی، بهار داورزني ،سعید ولی‌زاده، ابتسلام بغلاني،مرتضي شريف،یاسر حمزه، سارا سراجی،مرجان علوي بازیگران سریال بیست‌ کووید هستند.

مشخصات سریال بیست‌ کووید

نام سریالبیست‌ کووید
کارگردانهادی حاجتمند
تهیه کنندهابوالفضل حاجتمند
نویسندهحمید برزگر
ژانرکمدی خانوادگی
تاریخ انتشار۲۳ دی‌ماه
تعداد قسمت ها 30 قسمت
شبکه پخش شبکه 3

بازیگران سریال بیست‌ کووید

لیست بازیگران سریال بیست‌ کووید

 • علی عامل هاشمی
 • حسن زارعي
 • میرطاهر مظلومی
 • علیرام نورایی
 • آزیتا ترکاشوند
 • فرزاد جمشیدی
 • اسدالله یکتا
 • جواد سلطانی
 • بهار نوحیان
 • صفر کشکولی
 • حسام خلیل‌نژاد
 • علی ذکریایی
 • محمد دلگشا
 • فاطمه مقدس
 • پانته‌آ کیقبادی
 • فهیمه مؤمنی
 • بهار داورزني
 • سعید ولی‌زاده
 • ابتسلام بغلاني
 • مرتضي شريف
 • یاسر حمزه
 • سارا سراجی
 • مرجان علوي

عوامل سریال بیست‌ کووید

 • کارگردان:هادی حاجتمند
 • تهیه کننده: ابوالفضل حاجتمند
 • نویسنده: حمید برزگر
 • تدوینگر: علی گورانی
 • مدیر تولید: محمدحسین غفرانی
 • مدیر برنامه‌ریزی: حدیث حاذقی
 • دستیار اول کارگردان: امیر جاودانی زرین ، احمد صمیمی
 • مدیر فیلمبرداری: یوسف سبحانی
 • طراح صحنه و لباس: علی سنگین
 • طراح چهره‌پرداز: امیر ترابی
 • طراح لوگو: محمد روح الامين
 • مدیر صدابرداری: محسن طیبی بجستانی
 • طراحی و ترکیب صدا: محمد حسین ابراهیمی
 • موسیقی: آرش بادپا
 • طراح جلوه‌های بصری:حسن پیله ور
 • منشی صحنه: مرضیه طبیجی
 • عکاس: مجتبی علی‌دوست

معرفی سریال بیست‌ کووید

معرفی سریال بیست‌ کووید

سریال «بیست کویید» در حالی تصویربرداری‌اش در مشهد و حومه این شهر ادامه دارد که قرار است به زودی از شبکه سه سیما روی آنتن برود.

این سریال با محوریت وقایع و اتفاقات دوران کرونا ساخته شده اما همه‌چیز را در قالب روایت‌های شیرین مطرح می‌کند. داوطلب شدن عده‌ای از مردم را برای کمک به کادر درمان به تصویر می‌کشد اما در میان این افراد، شخصی است که انگیزه حضورش با دیگران فرق دارد. سریال خوشبختانه فضای شیرینی دارد اما تلطیف شده فضای کرونا را تاریخ‌نگاری می‌کند. سریال از قبل کرونا شروع می‌شود، از آن گروه‌های جهادی که به میدان آمدند بچه مسجدی‌ها و گروه‌هایی که در روستاها فعالیت کردند. سریال به تزریق واکسن می‌رسد و با زبان شیرینی حرف‌های مهمی را مطرح می‌کند.

معرفی سریال بیست‌ کووید

خلاصهٔ داستان سریال بیست‌ کووید

بیست‌کووید» سریالی طنز است که با زبانی شیرین به حواشی ماجراهای پاندمی کرونا و تزریق واکسن پرداخته و روایتی از وقایع و اتفاقات این دوران را برای مخاطبان در ۳۰ قسمت تصویر می‌کند.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: در شرایط کرونایی که کشور را فرا گرفته است، عده‌ای از مردم برای کمک به کادر درمان داوطلب شده و به میدان می‌آیند اما در این میان شخصی است که انگیزه حضورش با دیگران متفاوت است

خلاصهٔ داستان سریال بیست‌ کووید

زمان پخش سریال بیست‌ کووید

سریال «بیست‌کووید» به کارگردانی هادی حاجتمند و تهیه‌کنندگی ابوالفضل حاجتمند از ۲۳ دی‌ماه میزبان مخاطبان در شبکه سه سیما می‌شود.

«بیست کویید» قرار است پس از پخش فصل دوم «رحیل» به آنتن شبکه سه سیما برسد.

زمان پخش سریال بیست‌ کووید

چالش‌های تولید سریال بیست کووید/ وقتی همه عوامل وبا می‌گیرند

ابوالفضل حاجتمند، تهیه‌کننده سریال «بیست کووید» که از شب گذشته پخش آن از شبکه سه سیما آغاز شده است، در گفت‌وگو با مهر درباره شرایط تولید این سریال گفت: گروهی که برای تولید سریال «بیست‌کووید» همراه ما شدند، تقریبا ۱۰۰ نفر بودند که در دشوارترین شرایط ممکن تمام تلاش خود را انجام داده‌اند تا این سریال به آنتن تلویزیون برسد.

او افزود: در پروسه تولید این سریال، برای تصویربرداری قسمت‌هایی، باید در روستایی می‌ماندیم. در وضعیتی که کار باید هرچه سریع‌تر آماده می‌شد، تقریبا همه بچه‌های این سریال در آن روستا، دچار بیماری وبا شدند. من و کارگردان مجموعه هم جز آنها بودیم. با این همه باتوجه به اینکه پخش کار نزدیک بود و باید کار را می‌رساندیم، همزمان با دست و پنجه نرم کردن با بیماری وبا، کار خود را انجام می‌دادیم.

این تهیه‌کننده تلویزیون در ادامه بیان کرد: شاید بتوان گفت تنها دلیلی که توانستیم آن شرایط را از سر بگذرانیم و به پخش برسیم، عشقی بود که تک‌تک عوامل به این کار داشتند. همگی با جان و دل کار می‌کردند تا این مجموعه به سرانجام برسد و با پخش آن حداقل لبخند کوچکی روی لب‌های مردم بیاورند.

حاجتمند در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به فضای شیرین این مجموعه تلویزیونی گفت: در دشوارترین شرایط موجود، تلاش کردیم در کنار فضای کمی طنزی که کار دارد، پاندمی کرونا را تاریخ‌نگاری کنیم. تصویر کردن این واقعه که مردم ما در کنار یکدیگر آن را از سر گذرانده‌اند، اهمیت ویژه‌ای دارد. زیرا یادآوری خوبی است که سبب می‌شود تا قدر سلامتی خود را بدانیم.

او در پایان بیان کرد: شاید در این شرایط، تماشای این مجموعه کمی از رنج و مشقتی که بخشی از مردم در دوران کرونا با آن مواجه بودند، را کاهش دهد. در پایان امیدوارم که نتیجه تلاش ما مورد قبول واقع افتد و مخاطبان از سریال «بیست کووید» استقبال خوبی کنند.

تیزر سریال بیست‌ کووید

بیوگرافی بازیگران سریال بیست‌ کووید

میرطاهر مظلومی

میرطاهر مظلومی بازیگر و دوبلور اهل ایران است. او در فیلم های سینمایی بسیاری همچون شهر گربه ها، گشت ارشاد ۳، زن ها فرشته اند ۲، دینامیت، جنجال در عروسی، سامورایی در برلین، سایه جنایت، ایران برگر، آتیش بازی، متل قو، شیش و بش، اخراجی ها ۲، ابراهیم خلیل الله، تنها، شاه خاموش و سریال های تلویزیونی خودخواسته ، نون خ۲، پرستاران، آرام می گیریم، کیمیا، تا ثریا ، دختری به نام آهو، قفسی برای پرواز، کلانتر ۳، بزرگمرد کوچک، مدار صفر درجه و روزگار قریب ایفای نقش داشته است.

میرطاهر مظلومی

علیرام نورایی

علیرام نورایی بازیگر ایرانی است. فارغ التحصیل رشته کامپیوتر از دانشگاه جهاد است. از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه تئاتر و فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۸۴ با ایفای نقش در فیلم سینمایی «گرگ و میش» آغاز نمود. از دیگر فعالیت های وی می توان به حضور در تئاترهای مختلف، فیلم های کوتاه، جشنواره تئاتر دانشجویی و مجموعه های تلویزیونی اشاره کرد. وی تا کنون در اثار بسیاری همچون سریال های پول کثیف، جابربن حیان، ماتادور، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و فیلم های سینمایی سیب ترش، قلاده های طلا، پله و همیشه سینما بازی کرده است. او همچنین مربی ورزش پارکور و نینجوتسو است.

علیرام نورایی

آزیتا ترکاشوند

آزیتا ترکاشوند متولد 30 خرداد 1359 در بروجرد، فارغ التحصیل کارشناسی ادبیات، هنرپیشه است. دوره های بازیگری را زیر نظر رسول ملاقلی پور و رؤیا افشار گذراند و کار خود را با اجرای تئاتر آغاز کرد. سریال طبقه دوم در سال 1384 نخستین تجربه تلویزیونی او بود. ترکاشوند در سال 1389 با نقش آفرینی در فیلم سینمایی ارتباط خانوادگی وارد سینما شد. کارنامه بازیگری ایشان بدین شرح است: تلویزیون: طبقه دوم/ سرگشته / همسفران باد / پاتوق / ملکوت / توطئه فامیلی / چمدان / تهران پلاک ۱ / دختری به نام آهو / کلاه پهلوی / شب شیشه ای / گذر از رنج ها / کوبار / گاندو / بوی باران / صفر بیست و یک / سینما: ارتباط خانوادگی / ایلوگ / قلاده های طلا / من و زیبا / قصه خاطره / فرشتگان قصاب / لالایی / رسم رفاقت / شانس، عشق، تصادف / مستانه/ سیانور / اشنوگل / دا / بچه های کلاس هشتم / زهرمار / نمایش خانگی: شب های مافیا / هیولا / تئاتر: خسرو و شیرین / ابرهای استراتوس / معرکه در معرکه.

آزیتا ترکاشوند

اسدالله یکتا

اسدالله انصاری یکتا متولد 23 آذر ماه 1326 در تهران، بازیگر ایرانی است. کارنامه هنری او بدین شرح است: بازیگری در فیلم های سینمایی : نارگیل/ ستایش/ سامورایی در برلین/ زندانی ها/ چهارراه استانبول/ کویر آرام/ دخمه/ دارکوب/ نهنگ عنبر ۲/ خفگی/ ماه تی تی/ گشت ۲/ رسوایی/ نیکان و بچه غول/ مهمان بابا/ صداست که می ماند/ ننه نقلی/ کنسرت روی آب/ ورود زنده ها ممنوع/ صندلی خالی/ استخوونای بابام/ زن بدلی/ اگه می تونی منو بگیر/ چند می گیری گریه کنی/ کوچولوی خوش شانس/ گاهی به آسمان نگاه کن/ بوی کافور، عطر یاس/ عشق شیشه ای/ تارهای نامریی/ طالع سعد/ کاکادو/ مستأجر/ دو همسفر / علی و غول جنگل/ شنگول و منگول/ هامون/ زرخرید / حرفه ای/ مردی در آتش/ فرار از حجله / کوثر / صخره سیاه/ عروس و مادرشوهر/ هفت دلاور/ آخرین نبرد / آشوبگر/ خردجال/ یک میلیونر و دو مفلس / احساس داغ/ احمد چکمه ای/ رعد و برق/ زیر بازارچه / شب عروسی/ عزیز قرقی/ وحشی جنگل/ آدم و حوا/ ارادتمند شما عزرائیل/ بابا کرم/ جعفر و گلنار/ رسوایی/ زیبای جیب بر/ شهر هرت/ عروس بیانکا / فریاد انسان ها/ قهرمانان نمی میرند/ بهشت دور نیست/ دزد و پاسبان/ ضرب شست/ قصه دل ها/ قهوه خانه قنبر/ گربه کور/ گناه زیبایی/ سالار مردان/ قوس و قزح/ کشتی نوح/ عمو سبزی فروش/ گل آقا/ کلید بهشت/ مجموعه های تلویزیونی: آخر خط/ ستایش ۳/ شرایط خاص/ او مثبت/ فوتبالیست ها/ هزاران چشم/ داستان یک زندگی/ آپارتمان/ چاق و لاغر/ خندوانه. مجموعه نمایش خانگی : نیسان آبی/ افتخارات و جوایز ایشان بدین شرح است: تقدیر در اولین دوره جشن منتقدان در سال ۱۳۸۵/ تقدیر و تندیس قدردانی در جشن «بچه های دیروز» سال 1385.

اسدالله یکتا

صفر کشکولی

صفر کشکولی هنرپیشه و ورزشکار اهل ایران است. او در سال ۱۳۴۲ به عنوان هرکول خوزستان شناخته شد و سال ۱۳۴۳ در کویت قهرمان آسیا گردید و در سال ۱۳۵۱ قهرمان وزنه برداری ایران شد. وی در سال ۱۳۵۶ قهرمان پرتاب دیسک ایران گردید و نخستین مربی تیم ملی جانبازان در سال ۱۳۶۷ شد که تیم به المپیک سوئد رفته و در پی آن مربی و داور درجه یک ملی شناخته شد.کشکولی از سال ۱۳۴۳ توسط ساموئل خاچیکیان به کارهای سینمائی دعوت شد و تاکنون در نقش های منفی و مثبت سینمائی و تلویزیونی کوتاه و بلند در حدود یکصد و پنجاه فیلم و سریال بازی کرده است که از جمله آن ها: سازمان چهار، گاومیش ها، سرحد، سفربخیر، رؤیای نیمهٔ شب تابستان، اجاره نشین ها، سریال های تلویزیونی: آئینه عبرت، برگ ریزان، خانه در آتش، شلیک نهائی، خرچنگ (تلکس به زبان عربی)، هشدارهای پلیس، نابغه های قرن بیست و یکم، نقطه صفر را می توان نام برد.

صفر کشکولی

ابتسلام بغلاني

ابتسام بغلانی هنرپیشه است. از آثار او میتوان به فیلم های سینمایی دختر ، کودک و فرشته ، خروج ، اپاتان ، سریال های سرجوخه ، کیمیا ، نجلا ، لحظه گرگ و میش، مجموعه نمایش خانگی سقوط (اختصاصی فیلیمو) و نمایش های سانتی متر ، نوبت یعنی بعدی، برگشتن اشاره کرد. او به عنوان مجری در هفدهمین جشنواره ملی فتح خرمشهر نیز حضور داشته است.

ابتسلام بغلاني

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

بازیگر ۳۶۰

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر ۳۶۰ دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا