افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو
فیلم خارجیفیلم و سریال

“درون بیرون ۲” به سلطنت “تلماسه ۲” در گیشه آمریکا پایان داد!

به گزارش بازیگر 360 ، انیمیشن “درون بیرون ۲” در هشتمین روز اکران خود با عبور از فروش “تلماسه ۲” به پرفروش‌ترین فیلم سال آمریکا تبدیل شد. این فیلم تاکنون بیش از ۲۸۳ میلیون دلار در گیشه داخلی آمریکا فروخته و در سطح جهانی نیز از مرز ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرده است.

انیمیشن “درون بیرون ۲” پرفروش‌ترین فیلم سال آمریکا شد!

انتظار می‌رود “درون بیرون ۲” تا پایان هفته جاری در آمریکای شمالی به فروش ۳۵۰ میلیون دلار و در سطح جهانی به ۶۵۰ تا ۷۰۰ میلیون دلار دست یابد. این در حالی است که “تلماسه: قسمت دوم” با فروش ۷۱۱.۸ میلیون دلار هنوز پرفروش‌ترین فیلم سال در سطح جهانی محسوب می‌شود.

“درون بیرون ۲” پس از چند شکست تجاری، پیروزی بزرگی برای دیزنی و پیکسار به ارمغان آورده است. این فیلم با فروش ۱۵۴.۲ میلیون دلار در اولین آخر هفته اکران خود، دومین افتتاحیه پرفروش یک فیلم انیمیشن در تاریخ سینمای آمریکا را از آن خود کرد و رکورد پرفروش‌ترین انیمیشن در اولین آخر هفته اکران را نیز به نام خود ثبت کرد.

“درون بیرون ۲” همچنین به اولین فیلمی پس از “باربی” تبدیل شد که پس از پاندمی کرونا بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در افتتاحیه خود در آمریکا فروخته است.

این انیمیشن که دنباله‌ای بر انیمیشن محبوب “درون بیرون” در سال ۲۰۱۵ است، داستان ماجراهای رایلی، یک دختر نوجوان را در دوران بلوغ روایت می‌کند. ایمی پولر، فیلیس اسمیت، لوییس بلک، تونی هیل، لایزا لاپیرا، مایا هاک، ایو ادبری، ادل اگزارکوپولوس و پال والتر هاوزر صداپیشه‌گان این انیمیشن هستند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

بازیگر ۳۶۰

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر ۳۶۰ دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا