افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو
فیلم خارجیفیلم و سریال

پارامونت و اسکای‌دنس ادغام شدند: غول جدید رسانه‌ای متولد شد!

به گزارش بازیگر 360 ، در یک اتفاق تاریخی، دو غول رسانه‌ای هالیوود، پارامونت پیکچرز و اسکای‌دنس، با یکدیگر ادغام شدند. این معامله که شامل دو مرحله است، ابتدا با خرید شرکت ملی سرگرمی‌های رداِستون، مالک اصلی پارامونت، و سپس ادغام کامل دو شرکت انجام خواهد شد.

غول جدید رسانه‌ای متولد شد: پارامونت و اسکای‌دنس در یک معامله تاریخی ادغام شدند!

این ادغام، اولین بار در هفت ماه گذشته، پس از مذاکرات طولانی، نهایی شد. اسکای‌دنس که با هدف افزایش سودآوری، ثبات و استقلال خلاقان و همچنین سرمایه‌گذاری بیشتر در پلتفرم‌های دیجیتال، این معامله را انجام داده است، مالکیت سی‌بی‌اس، نیکلودئون و پارامونت پیکچرز را از خانواده رداِستون، که از دهه ۱۹۸۰ مالک این شرکت‌ها بودند، خواهد گرفت.

خانواده رداِستون در بیانیه‌ای اعلام کردند: “با توجه به تغییرات صنعت، ما می‌خواهیم پارامونت را برای آینده تقویت کنیم. امیدواریم معامله ما با اسکای‌دنس به موفقیت مداوم پارامونت در این محیط در حال تغییر کمک کند. اسکای‌دنس به‌عنوان یک شریک قدیمی، پارامونت را به خوبی می‌شناسد و چشم‌انداز استراتژیک و منابع روشنی برای پیش‌برد اهداف ما دارد. ما به پارامونت ایمان داریم و همیشه خواهیم داشت.”

دیوید الیسون، بنیانگذار و مدیرعامل اسکای‌دنس، به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت جدید منصوب خواهد شد. جف شل، رئیس سابق ان‌بی‌سی یونیورسال، نیز به عنوان رئیس شرکت انتخاب شده است.

انتظار می‌رود این ادغام در نیمه اول سال ۲۰۲۵، پس از دریافت تاییدیه‌های لازم، نهایی شود. این معامله بزرگ، چشم‌انداز صنعت رسانه را به طور قابل توجهی تغییر خواهد داد و قدرت و نفوذ قابل توجهی را در دستان شرکت جدید متمرکز خواهد کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

بازیگر ۳۶۰

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر ۳۶۰ دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا