افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو
عکس بازیگران

نگاهی به شخصیت‌های «گلادیاتور ۲» در پوسترهای جدید

به گزارش بازیگر 360 ، در آستانه انتشار اولین تریلر فیلم «گلادیاتور ۲» به کارگردانی ریدلی اسکات، پوسترهای شخصیت‌های این فیلم حماسی منتشر شد.

پوسترهای شخصیت‌های «گلادیاتور ۲» منتشر شد؛ نبردی حماسی در راه است!

پوسترهای شخصیت‌های «گلادیاتور ۲» پوسترهای شخصیت‌های «گلادیاتور ۲» پوسترهای شخصیت‌های «گلادیاتور ۲» پوسترهای شخصیت‌های «گلادیاتور ۲» پوسترهای شخصیت‌های «گلادیاتور ۲» پوسترهای شخصیت‌های «گلادیاتور ۲» پوسترهای شخصیت‌های «گلادیاتور ۲»

این فیلم با بودجه‌ای هنگفت در حدود ۳۰۰ میلیون دلار ساخته شده و چهره‌های مطرحی مانند پل مسکال، کانی نیلسن، دنزل واشینگتن، جوزف کوئین، پدرو پاسکال و فرد هیچینگر در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در این پوسترها، شاهد شخصیت‌های مختلف فیلم از جمله لوسیوس (با بازی پل مسکال) هستیم که در دنباله‌ای از وقایع فیلم اول، به عنوان گلادیاتور در میدان نبرد حاضر می‌شود.

لوسیوس، پسر لوسیا (با بازی کانی نیلسن)، در این فیلم به دنبال انتقام مرگ همسرش است و در این مسیر با ماکرینوس (با بازی دنزل واشینگتن)، دلال قدرتمندی در روم، متحد می‌شود.

هدف آنها نابودی امپراتوران ظالم، گتا (جوزف کوئین) و کارکالا (فرد هیچینگر)، و رهایی رم از چنگال آنها است.

در این میان، لوسیوس با مارکوس آکاکیوس (با بازی پدرو پاسکال)، فرمانده قوای رومی، نیز روبرو می‌شود و نبردی حماسی بین آنها رقم می‌خورد.

داستان «گلادیاتور ۲» حدود 20 سال پس از وقایع فیلم اول روایت می‌شود و بازگشت شخصیت‌هایی مانند لوسیا، مادر لوسیوس، را به نمایش می‌گذارد.

این فیلم مورد انتظار، در تاریخ 22 نوامبر 2024 (1 آذر 1403) بر روی پرده سینماها خواهد رفت.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

بازیگر ۳۶۰

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر ۳۶۰ دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا