اخبار بازیگرانبازیگران ایرانیبازیگران زن

حادثه ای تلخ که به بستری شدن الناز شاکردوست در بیمارستان منجر شد

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو

بعد از حادثه پیش آمده برای الناز شاکردوست در بیمارستان سرِصحنه فیلم «دو طبقه روی پیلوت»، عکسی از این بازیگر روی تخت بیمارستان منتشر شد.بعد از حادثه پیش آمده برای الناز شاکردوست سرِصحنه فیلم «دو طبقه روی پیلوت»، عکسی از این بازیگر روی تخت بیمارستان منتشر شد.

پست اینستاگرام الناز شاکردوست در بیمارستان

 

 

الناز شاکردوست در بیمارستان

کارگردان فیلم «دو طبقه روی پیلوت» در پاسخ به شایعه جایگزینی بازیگر دیگری با الناز شاکردوست این شایعه را رد کرد.فیلم حادثه الناز شاکردوست را مشاهده میکنید.

الناز شاکردوست در بیمارستان با سیروان خسروی

 

  بیشتر بخوانید: نکات خواندنی بیوگرافی الناز شاکردوست از رتبه 11 کنکور تا بازیگری

الناز شاکردوست در بیمارستان علت

ابراهیم ابراهیمیان درباره بستری‌شدن الناز شاکردوست که در بیمارستان شده است، گفت: پروژه را متوقف کرده‌ایم و توجه همه ما معطوف به این است که حال شاکردوست بهتر شود. با هیچ بازیگری مذاکره نکرده‌ایم‌ و قرار هم نیست فعلا هیچ بازیگری جایگزین او شود تا ببینیم وضع خانم شاکردوست چه می‌شود.

الناز شاکردوست در بیمارستان با برادرش

ابراهیمیان همچنین تأکید کرد: این حادثه خارج از صحنه فیلمبرداری رخ داده و بر اثر یک بی‌احتیاطی بوده که نه به خانم شاکردوست ارتباط داشته و نه به پروژه. دو طبقه روی پیلوت به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان یک کمدی اجتماعی است و در برخی خبرها سعید آقاخانی، جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ و‌ هادی حجازی‌فر به‌عنوان دیگر بازیگران این فیلم معرفی شده‌اند.

الناز شاکردوست در بیمارستان با برادرش

الناز شاکردوست در بیمارستان بستری شد

به تازگی جواد عزتی در گفت‌وگو با فریدون جیرانی در برنامه اینترنتی «کافه آپارات» به این اتفاق واکنش نشان داد و در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه حمیدرضا آذرنگ مقصر این حادثه بوده است یا خیر، گفت: «من نمی‌دانم، خود خانم شاکردوست باید در این باره توضیح دهند.

من چون چند ساعتی کار نداشتم خواب بودم و وقتی این اتفاق افتاد همه شوکه شدیم، خیلی وحشتناک بود. همه عوامل ترسیده بودیم. بعدا که به ملاقات خانم شاکردوست در بیمارستان رفتم، نفس راحتی کشیدم.»

استوری اینستاگرام الناز شاکردوست در بیمارستان

عکس الناز شاکردوست در بیمارستان

تصویر پایین اولین واکنش الناز شاکردوست در صفحه اینستاگرامش بعد از حادثه امروز بوده است البته ظاهرا این تصویر و متن زیر آن توسط کسی دیگه در صفحه اینستاگرام این بازیگر منتشر شده است که در متن زیر عکس نوشته شده :

دوستان, الناز از همه تون تشكر مي كنه ،حادثه ى پيش آمده امروز هنگام فيلمبردارى به خير گذشت ولى متاسفانه ضربه ى وارد شده به ستون فقرات موجب دررفتگى ديسك كمر بصورت حاد بين دو مهره نزديك به مركز نخاع شد ، كه به ناچار بايد مدت زمانى را به استراحت مطلق بر تخت بيمارستان بگذراند تا تشخيص بعدى تيم پزشكى، باز هم ممنون از إظهار لطف و محبت تون لطفاً براش دعا كنيد

پست اینستاگرام الناز شاکردوست در بیمارستان

الناز شاکردوست در کدام بیمارستان بستری است

فیلم سینمایی «دو طبقه روی پیلوت» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان یک کمدی اجتماعی است و در برخی خبرها سعید آقاخانی، جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ و هادی حجازی فر به عنوان دیگر بازیگران این فیلم معرفی شده اند.

ابراهیمیان پیش تر فیلم های سینمایی «آاادت نمی کنیم» و «ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه» را نیز کارگردانی کرده است.

الناز شاکردوست در بیمارستان با پژمان جمشیدی

وضعیت الناز شاکردوست در بیمارستان

خبر حادثه ای که برای الناز شاکردوست سر صحنه فیلم دو طبقه روی پیلوت رخ داد توسط ادمین صفحه الناز شاکردوست تایید شد . این صفحه اینستاگرامی با انتشار عکسی از الناز شاکردوست روی تخت بیمارستان نوشت :

الناز شاکردوست در بیمارستان با امیر جعفری

دوستان، الناز از همه تون تشکر می کنه ،حادثه ی پیش آمده امروز هنگام فیلمبرداری به خیر گذشت ولی متاسفانه ضربه ی وارد شده به ستون فقرات موجب دررفتگی دیسک کمر بصورت حاد بین دو مهره نزدیک به مرکز نخاع شد، که به ناچار باید مدت زمانی را به استراحت مطلق بر تخت بیمارستان بگذراند تا تشخیص بعدی تیم پزشکی، باز هم ممنون از إظهار لطف و محبت تون لطفاً براش دعا کنید.

الناز شاکردوست بازیگر سینمای کشورمان در اولین روزهای بهمن سر صحنه فیلمبرداری فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان دچار حادثه شد و بعد از بستری بودن در بیمارستان و انجام مراحل فیزیوتراپی برای درمان راهی خارج از کشور شد.

الناز شاکردوست در بیمارستان با سحر قریشی

فیلم الناز شاکردوست در بیمارستان

خانواده الناز شاکردوست در بیمارستان

الناز شاکردوست در بیمارستان با جواد عزتی الناز شاکردوست در بیمارستان با افسانه چهره آزاد الناز شاکردوست در بیمارستان با بهاره افشاری الناز شاکردوست در بیمارستان الناز شاکردوست در بیمارستان با امیر جعفری الناز شاکردوست در بیمارستان با دوستان

بستری شدن الناز شاکردوست در بیمارستان لاله

الناز شاکردوست در بیمارستان با نفیسه روشن الناز شاکردوست در بیمارستان با امین حیایی الناز شاکردوست در بیمارستان با حمید فرخ نژاد الناز شاکردوست در بیمارستان الناز شاکردوست در بیمارستان با گوهر خیراندیش الناز شاکردوست در بیمارستان الناز شاکردوست در بیمارستان با پیمان قاسم خانی الناز شاکردوست در بیمارستان با مهران مدیری الناز شاکردوست در بیمارستان با ماهایا پطروسیان

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا