اخبار دیگران

نصاب دوربین مداربسته

واقعیت این است که پس از خرید دوربین مداربسته باید به دنبال بهترین نصاب برای نصب دوربین آن نیز باشیم. همانگونه که مدل و نوع دوربین مداربسته بسیار مهم است، انتخاب فردی که اقدامات نصب دوربین مداربسته را انجام می‌دهد نیز حائز اهمیت است. در مورد انتخاب نصاب باید دقت داشته باشید که علاوه بر حرفه‌ای بودن و متخصص بودن در کار خود می‌بایست قابل اعتماد و شناخته شده نیز باشد. پس مهم است که شماره نصاب دوربین مداربسته را از فرد یا شرکت مطمئن دریافت نمایید.

بعد از خرید دوربین مداربسته می‌بایست محل نصب آن‌ها را مشخص کنید. انتخاب محل نصب دوربین مداربسته نیاز به تجربه و دانش کافی در این زمینه دارد و بهترین کار این است که محل نصب را با مشورت از فردی که کار نصب دوربین مداربسته انجام داده و در این زمینه خبره است انتخاب کنید.

ممکن است محلی برای نصب از دید شما مناسب باشد اما نصاب حرفه‌ای به فاکتورهای مختلفی مانند زاویه دید، تسلط دوربین بر فضا، تعداد دوربین مورد نیاز برای هر نقشه، اختفا تا حد امکان و… دقت می‌کند. برای انتخاب بهترین نصاب و دریافت مشاوره و شماره نصاب دوربین مداربسته می‌توانید از شرکت‌ها و سایت های معتبر مانند وب سایت شرکت چشمان بیدار آریا استفاده کنید.

انتخاب نصاب دوربین مداربسته

با توجه به همه گیر شدن اینترنت و امکان استفاده از آن در هر مکان و زمانی، اکنون بسیاری از اماکن، شرکت‌ها، ارگان‌های نظامی و… به فکر استفاده از سیستم‌های نظارت از راه دور مانند دوربین‌های مداربسته افتاده‌اند. در اولین قدم باید بهترین تجهیزات و کارآمدترین آن‌ها متناسب با شرایط و نقشه محیطی که می‌خواهیم تحت پوشش قرار دهیم استفاده نماییم. اما باید بدانید که به همان اندازه که انتخاب دوربین و تجهیزات مهم هستند، انتخاب نصاب نیز اهمیت دارد.

اگر شما از بهترین تجهیزات نیز استفاده کنید اما نصاب نصب دوربین مداربسته مناسبی را انتخاب نکنید، در آخر سیستم نظارتی شما کارایی مناسبی در مواقع بحرانی و حساس نخواهد داشت و چه بسا خسارت‌های جبران‌ناپذیری نیز به دلیل نابلد بودن نصاب متحمل شوید. پس باتوجه به اینکه نصب دوربین مداربسته مهم‌ترین بخش از راه اندازی سیستم نظارتی است، بسیار مهم است که به دنبال شماره نصاب دوربین مداربسته حرفه‌ای باشید تا بتوانید بهترین خروجی را در پایان کار داشته باشید.

نصاب دوربین مداربسته چه خصوصیاتی دارد؟

به صورت کلی هر شخصی که خود را نصاب دوربین مداربسته معرفی می‌کند باید از دانش و مهارت کافی در زمینه جانمایی، نصب و تنظیم دوربین مداربسته برخوردار باشد. همچنین لازم است که نمونه کارهای مشخصی از خود داشته باشد و یا توسط شرکتی معرفی شده باشد تا بتوانید به او اعتماد کنید.

باید قابل اعتماد باشد چرا که دسترسی به رمز دوربین‌های شما را دارد و به نوعی با نقاط کور احتمالی محوطه و قسمت‌هایی که دوربین را در آن نصب می‌کنید آشنایی پیدا می‌کند. پس بهتر است که شماره نصاب دوربین مداربسته را از شرکت های معتبر دریافت نمایید. در حالت کلی از خصوصیات یک نصاب دوربین مداربسته حرفه‌ای و متخصص می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن تسلط و دانش کافی در خصوص تکنولوژی‌های مختلف و به روز در خصوص نصب دوربین مداربسته
 • داشتن تسلط و دانش کافی در خصوص کانفینگ دستگاه مرکزی و دوربین‌های مداربسته و عیب‌یابی آن‌ها
 • داشتن تسلط در انتخاب محل مناسب نصب دوربین مداربسته با کمترین هزینه و بیشترین کارایی
 • کاملا مجهز و با امکانات کافی مورد نیاز در محل نصب دوربین مداربسته حاضر شود
 • اخذ کارت مخصوص نصابان دوربین مداربسته از اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی
 • معرفی شده توسط شرکت معتبر یا فرد مطمئن

چه سوالاتی را از نصاب دوربین مداربسته بپرسیم؟

همانطور که اشاره کردیم استفاده از نصاب مطمئن و کاربلد به منظور نصب دوربین مداربسته بسیار مهم است. در ادامه سوالاتی که می‌توانید از نصاب بپرسید را با شما مطرح می‌کنیم. یک نصاب ماهر و باسابقه می‌تواند به راحتی به سوالات پاسخ داده و شما را قانع کند.

 • سوال اول: هزینه دوربین مداربسته چقدر است؟

نصاب حرفه‌ای دوربین مداربسته می‌تواند به راحتی مدل‌های مختلف دوربین را که هر کدام ویژگی خاصی دارند را برای شما نام برده و براساس ویژگی‌های آن‌ها قیمت مدل را به شما به صورت حدودی ارائه دهد. یک نصاب حرفه‌ای قیمت بیشتر مدل‌های دوربین مداربسته را دارد. چراکه کاملا وابسته به شغل و حرفه اصلی اوست ولی تعرفه نصب دوربین مداربسته به صورت کلی مشخص و توسط اتحادیه دوربین مداربسته اعلام میگردد.

 • سوال دوم: چه کابلی مناسب دوربین مداربسته است؟

از نصاب بخواهید از کابلی استفاده کند که به روز بوده و بتواند نسل‌های بعدی دوربین مداربسته‌ای را که بعدها استفاده خواهید کرد را نیز ساپورت کند. به طور مثال نصاب از دوربین و تجهیزاتی استفاده می‌کند که کابل‌های Cat5 و Cat6 را ساپورت می‌کنند. در اینجا یک نصاب حرفه‌ای باید بداند که استفاده از Cat6 مدت زمان بیشتری توسط شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات نظارتی ساپورت خواهد شد، پس بهتر است از این نوع کابل استفاده کند. همچنین نصاب باید در هنگام نصب دوربین مداربسته کاملا شکل و نقشه کابل‌ها و نوع کابل‌ها را به مشتری خود توضیح دهد.

 • سوال سوم: از چه نوع و چه ظرفیتی از دیسک سخت استفاده کنیم؟

معمولا بعد از نصب تجهیزات و راه اندازی دوربین مداربسته این سوال در ذهن مشتریان وجود دارد که دوربین مداربسته من تا چه زمانی می‌تواند اطلاعات را ذخیره و مجدد نمایش دهد؟ یک نصاب خوب این نکته را کاملا توضیح خواهد داد که میزان و کیفیت ذخیره‌سازی اطلاعات کاملا وابسته به حجم هارد دیسک یا فضای ذخیره سازی سیستم نظارتی شما دارد.

این نکته را مد نظر داشته باشید که استفاده از فضای ذخیره‌سازی و هارد دیسک مناسب بسیار حیاتی است چراکه از عمده فواید نصب دوربین مداربسته توانایی فیلمبرداری و ذخیره مداوم آن است تا در صورت وجود مشکل به سرعت به سراغ اطلاعات ذخیره شده برویم و ریشه‌یابی کنیم. همچنین بسیار مهم است که تجهیزات استفاده شده در سیستم نظارتی مانند دوربین های مداربسته، DVR و.. دارای گارانتی معتبر و شرکتی باشند.

تجهیزات مورد نیاز در هنگام نصب دوربین مداربسته چه تجهیزاتی هستند؟

برای نصب دوربین مداربسته تجهیزات مختلفی لازم است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • ابزارهای عمومی مانند سیم چین، چکش، کاتر، اره، آچار شبکه، انبر سیم لخت کن، انواع پیچ گوشتی و…
 • لوازم مصرفی مانند بست، مته، پیچ و مهره، رولپلاک، چسب برق و..
 • تجهیزات کمکی مانند نردبان و لباس کار مناسب و تجهیزات ایمنی

از چه طریق بهترین نصاب دوربین مداربسته را پیدا کنیم؟

شرکت‌های مختلفی در رابطه با خدمات نصب دوربین مداربسته وجود دارند که می‌توانید از طریق آن‌ها شماره نصاب دوربین مداربسته مطمئن و حرفه‌ای را به دست آورده و هماهنگی‌های لازم جهت خرید و نصب سیستم کامل دوربین مداربسته را انجام دهید. یکی از بهترین شرکت‌ها در این خصوص شرکت چشمان بیدار آریا است که می‌توانید خدمات مختلفی را از طریق وب سایت این شرکت دریافت نمایید.

مجموعه سیستم‌های حفاظتی آریا فعالیت خود را از سال ۸۴ در زمینه خدمات پس از فروش انواع دوربین‌های مدار بسته شروع نمود. این برند با برخورداری از تیم تخصصی خود به خوبی توانست به عنوان یکی از برترین تیم‌ها در زمینه تعمیرات دوربین مداربسته نام بگیرد و به صورت انحصاری ضمن ارائه خدمات، گارانتی انواع دوربین‌های مدار بسته را در برند‌های HikVision، Zview، LiLin و INFINITY …. عهده‌دار شود.

این تیم با استفاده از دانش تخصصی خود و همچنین برخورداری از تجهیزات تخصصی و مدرن توانست یکی کارخانه‌ای را جهت تولید دوربین‌های مدار بسته در کیفیت بالا و مطابق بر مطابق استاندارد‌های IEC و GOST راه‌اندازی نماید.

تعمیرگاه دوربین مداربسته

گاهی اتفاق می افتد که دوربی مداربسته شما دچار خرابی و یا کاهش کیفت تصویر میشود و یا مثلا در آن نویز می افتد و شما برای حل این مشکل نیاز به تعمیرگاه دوربین مداربسته دارید و باید برای این کار بهترین تعمیرگاه دوربین مداربسته را در ایران پیدا کنید تا خدمات زیر با قیمتهای مصوب اتحادیه تعمیر دوربین مداربسته را برای شما انجام دهد:

قیمت تعمیر دوربین مدار بسته

 • تعمیر دوربین آنالوگ۷۰.۰۰۰ الی ۱۴۵.۰۰۰
 • تعمیر دوربین AHD۷۰.۰۰۰ الی ۲۳۰.۰۰۰
 • تعمیر دوربین تحت شبکه۳۵۰.۰۰۰ الی ۹۰۰.۰۰۰
 • تعمیر دوربین اسپیددام آنالوگ۴۵۰.۰۰۰ الی ۱.۲۵۰.۰۰۰
 • تعمیر دوربین اسپیددام AHD۵۵۰.۰۰۰ الی ۱.۷۵۰.۰۰۰
 • تعمیر دستگاه DVR۶۵.۰۰۰ الی ۲۵۰.۰۰۰
 • تعمیر هارد DVRهر ترابایت ۵۰.۰۰۰
 • سرویس دوربین مداربسته و DVR۱۰۰.۰۰۰
 • رفع مشکل عدم لود ِDVR۹۰.۰۰۰ الی ۱۵۰.۰۰۰
 • فراموشی رمز DVR۷۵.۰۰۰
 • تعمیرات نرم افزاری DVR۶۵.۰۰۰
 • استخراج فیلمهر ۱۵ دقیقه ۷۰.۰۰۰
 • بازیابی فیلم پاک شدههر ترابایت ۲۰۰.۰۰۰
 • تعویض آدابتور(در محل)۵۵.۰۰۰
 • انتقال تصویر(در محل)۱۲۰.۰۰۰
 • رفع نویز۱۵۰.۰۰۰
 • سرویس کلی دوربین‌ها(در محل)۲۰۰.۰۰۰

در صورت نیاز به یکی از بهترین تعمیرگاه دوربین مداربسته در تهران میتوانید با بخش تعمیر دوربین مداربسته شرکت چشمان بیدار آریا تماس بگیرد تا بهترین خدمات تعمیر دوربین مداربسته را از تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا دریافت نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا