بازیگران ایرانیبازیگران مردبیوگرافی بازیگران

هوتن شکیبا صداپیشه بچه در مهمونی را بیشتر بشناسید

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو

در این بخش بیوگرافی هوتن شکیبا بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. بیوگرافی هوتن شکیبا از بازیگران مرد خوب و توانمند کشورمان که بیشتر او را با سریال لیسانسه ها به یاد می آوریم ، به همراه اطلاعاتی از زندگی شخصی و هنری او با عکس های شخصی او و خانواده اش را میبینیم.امروز از 0 تا 100 با بیوگرافی هوتن شکیبا آشنا میشویم. در ادامه با بازیگرآنلاین همراه باشید.

هوتن شکیبا چند سال سن دارد؟

هوتن شکیبا زاده ۲۴ خرداد ۱۳۶۳ است و ۳۷ سال سن دارد.

هوتن شکیبا مجرد است یا متاهل؟

هوتن شکیبا در حال حاضر مجرد است.

تحصیلات هوتن شکیبا چقدر است؟

هوتن شکیبا فوق لیسانس بازیگری و لیسانس کارگردانی دارد.

هوتن شکیبا فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد؟

هوتن شکیبا از سال 1381 تاکنون فعالیت میکند.

خلاصه بیوگرافی هوتن شکیبا

نام اصلیهوتن شکیبا
تاریخ تولد۲۴ خرداد ۱۳۶۳ ‏(۳۷ سال)
تحصیلاتفوق لیسانس بازیگری و لیسانس کارگردانی
پیشهبازیگر و صدا پیشه
سالهای فعالیت۱۳۸۱–اکنون
وضعیت تاهلمجرد
قد173سانتی متر

بیوگرافی هوتن شکیبا

بیوگرافی هوتن شکیبا

در بیوگرافی هوتن شکیبا آمده است:وی ۲۴ خرداد ۱۳۶۳ در تهران متولد شد و در سنندج بزرگ شد.به گفته خودش در کودکی خجالتی و کم رو بود.

کودکی هوتن شکیبا
کودکی هوتن شکیبا
عکس کودکی هوتن شکیبا
عکس کودکی هوتن شکیبا

در بیوگرافی هوتن شکیبا لازم به ذکر است: او لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه سوره و فوق لیسانس بازیگری از دانشگاه هنر است.

هوتن شکیبا از کار دانشجویی تا فیلم کوتاه

دوران دانشگاه تا می توانستم کار می کردم ، سعی می کردم بازی هایم متفاوت باشد و این تفاوت همیشه از فانتزی که در ذهنم بود نشات می گرفت

بعدا در دانشگاه چند فیلم کوتاه بازیکری که آخرین آن فیلم کوتاه «خیابان خیلی خلوت» به کارگردانی سعید روستایی بود

هوتن شکیبا ، نوید محمدزاده و لیندا کیانی در فیلم خیابان خیلی خلوت
هوتن شکیبا ، نوید محمدزاده و لیندا کیانی در فیلم خیابان خیلی خلوت

قد هوتن شکیبا

در بیوگرافی هوتن شکیبا بهتر است بدانید قد او 173 سانتی متر است.

بیوگرافی خانواده هوتن شکیبا

در بیوگرافی هوتن شکیبا درباره ی خانواده اش آمده است: متولد شده تهرانم ولی در سنندج بزرگ شدم و بیشتر خود را سنندجی می دانم ، در خانواده بزرگ شدم که مادرم معلم ابتدایی و پدرم کارمند اداره کشاورزی بود

من فرزند دوم هستم و برادرم هومن نقاش است و دو دایی ام هادی و مهدی ضیاءالدینی نقاش و مجسمه ساز هستند

هوتن شکیبا و مادرش
هوتن شکیبا و مادرش

مخالفت پدر و تحصیل هوتن شکیبا در رشته جانورشناسی

مادرم زیاد مخالف بازیگریم نبود اما پدرم دائم می‌ گفت با جدی گرفتن تئاتر به هیچ کجا نمی‌ رسی ، همین شد که به سراغ علاقه دومم جانورشناسی رفتم

دبیرستان تجربی خواندم ، همین شد که به این رشته علاقه‌ مند شدم ، پدر هم که می‌ دید به جانورشناسی علاقه پیدا کردم تشویقم می‌ کرد

گذشت تا روزی که پدرم گفت: پسرم هر چقدر فکر می‌ کنم ، الان همه آدم‌ های دکتر، مهندس هم بیکارند ! برو در رشته‌ ای بیکار شو که دوستش داری

این جمله پدر اوج عشق را در وجودم ایجاد کرد و از آن به بعد به دنیای علاقه‌ ام بازگشتم، پیش دانشگاهی هنر خواندم و تصمیم گرفتم در دانشگاه سینما بخوانم

عکسی از هوتن شکیبا و پدرش
عکسی از هوتن شکیبا و پدرش

ازدواج و وضعیت تاهل هوتن شکیبا

بیشترین جستجوها در بیوگرافی هوتن شکیبا درباره همسر ایشان است که شما عزیزان میخواهید بدانید همسر ایشان کیست.

وی هنوز ازدواج نکرده و مجرد اسـت و می گوید خیلی بـه ازدواج فکر نمیکنم.

علایق و حقایقی درباره هوتن شکیبا

تدریس هوتن شکیبا

از تدریس خیلی راضی هستم ، تاثیرش را می بینم ، دوست دارم اگر تجربه ی کسب کرده ام آن را به کسی انتقال دهم.

علاقه هوتن شکیبا به طنز

من کلا روحیه ام با طنز خیلی سازگار است ، یعنی دنیای اطرافم را فانتزی می بینم و می توانم بگویم 60 درصد کارهایم در تئاتر بیشتر کمدی بود

8 سال لیسانس خواندم

من دوره چهار ساله لیسانسم را هشت سال کش دادم فقط بخاطر اینکه در فضای کار دانشجویی آن بمانم و بعد از آن هم به همان بهانه دوباره فوق لیسانس خواندم

واقعا آن هشت سال من همه اش در حال تمرین بودم و دوستانم شاهد بودند چقدر تلاش می کنم و کارم را دوست دارم

علاقه هوتن شکیبا به کارتون

آن زمان انیمیشن خیلی زیاد دوست داشتم ، همه کارتون ها را دوست داشتم و پدرم هم دوست داشت و وقتی کارتون شروع می شد پدرم را صدا می کردم

زمانی که بزرگتر شدم یادم می آید از بین کارتون ها ، «کوتلاست» خیلی هنری تر بود

علاقه شدید هوتن شکیبا به سبیل!

علاقه هوتن به سبیل از نقاشی های دوران کودکی شروع شده ، از 5 یا 6 سالگی که او با کشیدن نقاشی مردمی با سبیل آن را به مجله ای برای چاپ فرستاد ، می گوید آن زمان به تقلید از دایی هایم بود.

نقاشی های آن ها بیشتر از مردانی بود که در روستاها زندگی می کردند یا دستفروش ها و … و این طیف افراد ، آن روزها ، عموما سبیل داشتند همین چند سال پیش ، سبیل را دوست نداشتم.

تا این که در یک نمایش طبق کاراکتر نمایش ، باید سبیل می گذاشتم و گذاشتم ، همه گفتند به چهره ام می آید و اینطور بود مدت ها با سبیل بودم.

کمدین محبوب هوتن شکیبا

چارلی چاپلین را خیلی دوست دارم و بیشتر فیلم هایش را در ویدئو دیدم و هنوز دارم ، تمام کمدی کلاسیک ها و جدیدی ها را هم می دیدم

بازیگران مورد علاقه هوتن شکیبا

در خانم ها گلشیفته فراهانی را خیلی دوست دارم ، ترانه علیدوستی و باران کوثری هم همینطور ، نسلی بودند که فکر می کنم عالی هستند

از آقایون هم بازی شهاب حسینی و مرحوم خسرو شکیبایی ، عزت الله انتظامی و علی نصیریان را دوست دارم

اساتید دانشگاهی هوتن شکیبا

در دانشگاه فرزان سجودی ، شکوفه ماسوی ، خانم قاسم پور و آقای مهندس پور از جمله اساتیدم در سوره بودند که سعی می کردم از دانش آنها استفاده کنم

مرحوم سمندریان هم دوره ای به سوره آمد که من هم به کلاسش رفتم

هوتن شکیبا و شهرام شکیبا

گفته میشود شهرام شکیبا و هوتن شکیبا با هم نسبت فامیلی دارند ولی تاکنون این موضوع توسط هیچکدام تایید یا رد نشده است.

هوتن شکیبا و شهرام شکیبا
هوتن شکیبا و شهرام شکیبا

شروع فعالیت هنری هوتن شکیبا

بازی در نمایش های کودکانه در دوران ابتدایی و تشویق معلم و هم کلاسی ها جرقه بازیگر شدن را در ذهن هوتن شکیبا زد و با ادامه دار شدن این نمایش ها هوتن شکیبا مسیر زندگی اش را پیدا کرد.

چهارم ابتدایی بودم، در شهر سنندج، مدرسه نمونه مردمی «انقلاب» در منطقه مبارک آباد و ماجرا از آنجا آغاز شد کـه، یک روز معلم پرورشی آمد سر کلاس‌ و گفت: هوتن! برای جشن ۲۲ بهمن در گروه نمایش شرکت کن، مـن بهت زده جواب دادم: مـن! چشم آقا معلم. ولی مـن فقط می توانم ادای عبدلی و اوستا را تقلید کنم.همان زمان یکیدیگر از بچه‌‌هاي کلاس گفت: منم میتوانم نقش اوستا را درکنار هوتن بازی کنم، در ادامه مـن و همکلاسی‌ام بـه شکلی نقش بازی کردیم کـه کل همشاگردی‌ها همراه معلم قهقهه می‌زدند.

گذشت تا اینکه وقتی دبیرستانی بودم یک فیلم کوتاه برای جشنواره دوربین های خانگی ساختم.

ورود به دانشگاه راه را برای موفقیت های بیشتر او باز کرد و بازی در نقش های مختلف در نمایش های گوناگون او را به دنیای تئاتر رهنمون کرد.

بازیگری هوتن شکیبا در تئاتر

هوتن شکیبا در دوران دانشگاه خود در نمایش و فیلم‌های کوتاه زیادی بازی کرده‌است و همیشه خواسته با ایفای نقش‌های مختلف تجربه کسب کند. او در جشنوارهٔ یازدهم تئاتر دانشگاهی در سال ۱۳۸۷ با ایفای نقش در تئاتری به نام «ویلون‌هایتان را کوک کنید» نخستین کار جدی و حرفه‌ای خود در تئاتر را بازی کرد و توانست جایزهٔ بازیگر اول را کسب کند به گفتهٔ خودش پس از آن امیدوارتر از قبل شروع به تمرین کرده و در نمایش‌های مختلف دانشگاهی شرکت کرده‌است.

او گفته‌است: «من حتی دورهٔ دانشگاهم را طولانی کردم تا از حرفه‌ام دور نشوم تا حدی که پدرم از من خواست اگر کاری در تئاتر نیست کار دیگری انجام دهم، اما من ناامید نشدم و در نهایت با ایفای نقشی کوتاه در تئاتر ماراساد تقدیر شدم».

از کارهای اخیر او در تئاتر می‌توان مرگ هوتن، الیور توئیست، ۱۰۰٪ و بینوایان را نام برد.

در سال ۱۳۹۷ در نمایش بینوایان وی در نقش موسیو تناردیه همراه با سحر دولتشاهی در نقش مادام تناردیه ایفای نقش کردند.

هوتن شکیبا و آتیلا پسیانی در نمایش الیورتوئیست
هوتن شکیبا و آتیلا پسیانی در نمایش الیورتوئیست

اولین باری که برای اجرا روی صحنه رفتم تمام بدنم از هیجان می لرزید، اما وقتی مقابل تماشاگران ایستادم انگار از قالب خودم خارج و تبدیل به شخص دیگری شدم، صحنه رازی دارد که قادر است تو را تغییر دهد.

گروه تئاتر تازه

هوتن شکیبا به همراه نوید محمدزاده ، یوسف باپیری ، اشکان خیل نژاد و آرمان کوچکی از اعضای گروه «تئاتر تازه» هستند.

هوتن شکیبا و نوید محمدزاده
هوتن شکیبا و نوید محمدزاده

آغاز بازیگری هوتن شکیبا و ورود به سینما

وی ابتدا در تله فیلمی به کارگردانی بهروز شعیبی مقابل دوربین قرار گرفت و سپس برای بار نخست، در سال ۱۳۹۲، در یک فیلم بلند به نام «شب بیرون» به کارگردانی کاوه سجاد حسینی نقش‌آفرینی کرد و پس از آن دعوت به بازی در فیلم «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی و «حق سکوت» به کارگردانی هادی نائیجی شد.

بازان کوثری و هوتن شکیبا در فیلم شب بیرون
بازان کوثری و هوتن شکیبا در فیلم شب بیرون
هوتن شکیبا و خسرو شهراز در فیلم حق سکوت
هوتن شکیبا و خسرو شهراز در فیلم حق سکوت

در بیوگرافی هوتن شکیبا آمده است: وی تا کنون در فیلم‌هاي سینمایی نظیر: شب بیرون / حق سکوت / طبقه حساس / هلن و … بـه ایفای نقش پرداخته اسـت . او همچنین در سریال ابله نیز حضور داشته اسـت.

شهرت هوتن شکیبا

هوتن شکیبا سال 1393 در 30 سالگی به دعوت محمد بحرانی وارد صداپیشگی عروسک دیبی (دیوی) در کلاه قرمزی شد و به شدت کاراکتر این عروسک محبوب شد

هوتن شکیبا و عروسک دیوی
هوتن شکیبا و عروسک دیوی

وی همچنین صداپیشگی دو عروسک «بچه» و «شاباش» را برای مجموعه مهمونی در کارنامه دارد.

نقش ماندگار هوتن شکیبا در سریال لیسانسه ها

سروش صحت خیلی اهل تئاتر است، او اجراهای من را دیده بود و حتی در یک اجرا با هم همبازی بودیم. در آن سال ها سروش مرا به کارهای زیادی دعوت می کرد اما از آنجا که در اجراهای من تداخل وجود داشت نمی توانستم در کار شرکت کنم، تا اینکه همکاری ما در سریال لیسانسه ها شروع شد.

سروش صحت و هوتن شکیبا
سروش صحت و هوتن شکیبا

سروش صحت از یک بازیگر تئاتر پدیده ای تلویزیونی ساخت و در سریال لیسانسه ها که اولین بار در سال 95 ساخته شد نقش اول قصه را به هوتن شکیبا داد.

بازی در نقش حبیب پسر عاشق پیشه قصه که اندکی هم سادگی چاشنی نقشش شده است از هوتن شکیبا چهره ای محبوب و مردمی ساخت و نقش حبیب با او در این سریال ماندگار شد و جایزه بهترین بازیگر مرد کمدی را برایش به ارمغان آورد.

هوتن شکیبا در سریال لیسانسه ها
هوتن شکیبا در سریال لیسانسه ها

یکی از خاطرات جالب درباره سریال لیسانسه ها این بود که ما واقعا به یکدیگر سیلی می زدیم! این کار خصوصا برای من خیلی سخت بود. آقای صحت می گفت: فقط یکبار بزنید ولی محکم بزنید و ما هربار به این اتفاقات می خندیدیم.

نقش ماندگار هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

هوتن شکیبا از چهره های تئاتری است که چند سالی است به عنوان بازیگر سینما و تلویزیون به شهرت رسیده است و یکی از ماندگارترین نقش های او مربوط به بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار است.

بازی متفاوت هوتن شکیبا در نقش عبدالحمید برادر عبدالمالک ریگی از درخشان ترین بازی های او در سینما بود که سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را برایش به ارمغان آورد.

هوتن شکیبا در فیلم شبی که ماه کامل شد
هوتن شکیبا در فیلم شبی که ماه کامل شد

از شهرت بدم نمی آید

نمی توانم بگویم از شهرت بدم می آید چون دروغ است ، همه ما علاقه به دیدن شدن داریم ، آمده ایم بازی کنیم تا دیده شویم در غیر اینصورت به کارهای اداری مشغول می شدیم که کسی ما را نشناسد

شهرت را من تا آن اندازه دوست دارم که فضای خصوصی خودم آسیب نبیند

لیست آثار هنری هوتن شکیبا

در ادامه بیوگرافی هوتن شکیبا بازیگر شبی که ماه کامل شد باید بگوییم در جدول‌های جداگانه می‌توانید فهرست آثاری که او در آنها به هنرنمایی پرداخته است را مشاهده کنید.

آثار سینمایی هوتن شکیبا

سالعنواننقشکارگردانتوضیحات
۱۴۰۰ملاقات خصوصیفرهادامید شمس
۱۳۹۹تی تیامیر ساسانآیدا پناهنده
۱۳۹۹ابلقعلینرگس آبیار
۱۳۹۸عامه پسندمیلادسهیل بیرقی
۱۳۹۷شبی که ماه کامل شدعبدالحمیدنرگس آبیاروی در این فیلم نقش عبدالحمید ریگی برادر عبدالمالک ریگی را ایفا کرد.
۱۳۹۴هلناشکانعلی اکبر ثقفی
۱۳۹۲طبقه حساسحسنکمال تبریزی
۱۳۹۲حق سکوتسیدحسنهادی نائیجی
۱۳۹۲شب بیرونتوماجکاوه سجادی حسینی

 

هوتن شکیبا ، روشنک گرامی و پژمان بازغی در فیلم هلن
هوتن شکیبا ، روشنک گرامی و پژمان بازغی در فیلم هلن
هوتن شکیبا در فیلم ابلق
هوتن شکیبا در فیلم ابلق

آثار تلویزیونی هوتن شکیبا

سالعنواننقشکارگردانپخش
۱۳۹۸فوق لیسانسه‌هاحبیبسروش صحتشبکه ۳
۱۳۹۷کلاه قرمزی ۹۷صداپیشه دیبی و خونه بغلیایرج طهماسبشبکه ۲
۱۳۹۶لیسانسه‌ها ۲حبیبسروش صحتشبکه ۳
۱۳۹۵لیسانسه‌هاحبیبسروش صحتشبکه ۳
۱۳۹۴کلاه قرمزی ۹۴صداپیشه دیبی و خونه بغلیایرج طهماسبشبکه ۲
۱۳۹۳کلاه قرمزی ۹۳صداپیشه دیبیایرج طهماسبشبکه ۲

هوتن شکیبا در شبکه نمایش خانگی

سالعنواننقشکارگردانتوضیحات
۱۴۰۰مهمونیصداپیشه شاباش و بچهایرج طهماسبپخش در نوروز ۱۴۰۱
۱۳۹۳ابلهمهردادکمال تبریزیاین سریال در ۱۴ قسمت برای نمایش خانگی تولید و توزیع شد.
هوتن شکیبا و بهنام تشکر در سریال ابله
هوتن شکیبا و بهنام تشکر در سریال ابله

تئاترهای هوتن شکیبا

 • ویولن‌هایتان را کوک کنید (۱۳۸۷)
 • رمولوس کبیر (۱۳۸۸)
 • ماراساد (۱۳۸۸)
 • در این شهر فرشته‌ای وجود ندارد (۱۳۸۸)
 • دختر نارنج و ترنج (۱۳۸۸)
 • جن‌گیر (۱۳۸۸)
 • قصه سیبی که پرواز کرد (۱۳۸۹)
 • به خاطر یک مشت روبل (۱۳۸۹)
 • دایی وانیا (۱۳۹۰)
 • زوج ناجور (۱۳۹۰)
 • اسکلیگ و بچه‌های پرواز (۱۳۹۱)
 • تبارشناسی دروغ و تنهایی (۱۳۹۱)
 • روایت ناتمام یک فصل معلق(۱۳۹۱)
 • آوازه خوان طاس (۱۳۹۱)
 • درخت بلوط (۱۳۹۱)
 • ویران (۱۳۹۱)
 • باغ آلبالو (۱۳۹۲)
 • مترسگ (۱۳۹۲)
 • زمان لرزه (۱۳۹۲)
 • هیپوفیز (۱۳۹۲)
 • ننه دلاور بیرون پشت در (۱۳۹۲)
 • بر پهنه دریا (۱۳۹۳)
 • دن کامیلو (۱۳۹۳)
 • نمایشنامه‌خوانی هاروی (۱۳۹۳)
 • شماره ۱۹۱۹۳ (۱۳۹۳) (صداپیشه)
 • کامنت (۱۳۹۳)
 • ستوان اینیشمور (۱۳۹۴)
 • سوراخ (۱۳۹۵)
 • پروژه هملت/شکسپیر(۱۳۹۵)
 • پردهٔ سوم صحنهٔ چهارم (۱۳۹۵)
 • از زیرزمین تا پشت بام (۱۳۹۵)
 • مرگ هوتن (۱۳۹۵)
 • الیور توئیست (۱۳۹۶)
 • صد در صد (۱۳۹۷)
 • بینوایان (۱۳۹۷)
 • اسلو (۱۳۹۸)
 • قهوه قجری(۱۳۹۸)

صداپیشگی و دوبله هوتن شکیبا

وی در گروه دوبلاژ نماهنگ به مدیریت احسان مهدی صداپیشگی می‌کند.

نقش‌ها و کاراکترهای شاخص:

 • ویلگکس در انیمیشن سریالی بن ۱۰ فصل اول، دوم و چهارم
 • برادران ویری دی در انیمیشن سریالی بن ۱۰ فصل دوم و چهارم
 • مانی در انیمیشن سریالی بن ۱۰ فصل دوم و چهارم
 • اسکار در فیلم شیرشاه
 • شخصیت دیبی در مجموعه کلاه قرمزی
 • مایکل مورنینگ استار (ستاره تاریکی) در انیمیشن سریالی بن ۱۰ فصل دوم و چهارم
 • کارول جنگجو در داستان اسباب بازی‌های ترسناک
 • شخصیت بچه گل فروش (بادوم) در مجموعه مهمونی
 • شخصیت شاباش در مجموعه مهمونی

جوایز و افتخارات هوتن شکیبا

 • برنده جایزه بهترین بازیگر مرد درام از بیستمین جشنواره حافظ در بخش سینمایی برای فیلم «شبی که ماه کامل شد»
 • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بازی در فیلم «شبی که ماه کامل شد» در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر
 • دریافت جایزه ویژه بازیگری برای بازی در نمایش «الیور توییست» در پانزدهمین دوره جشن بازیگر خانه تئاتر
 • نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد برای سریال لیسانسه‌ها در چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم
 • نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد در بخش بین‌الملل سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر برای بازی در نمایش «الیور توییست»
 • دریافت لوح تقدیر بهترین بازیگر مرد در بخش مسابقه تئاتر ایران سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر برای بازی در نمایش «صد در صد»
 • دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد کمدی برای سریال لیسانسه‌ها در هفدهمین جشن حافظ
 • دریافت جایزه اول بازیگری برای نمایش «ویلون‌هایتان را کوک کنید» در یازدهمین دوره جشنواره تئاتر دانشگاهی
 • دریافت لوح تقدیر بازیگری برای نمایش «ماراساد» در دوازدهمین دوره جشنواره تئاتر دانشگاهی
 • دریافت جایزه برترین بازیگر تئاتر سال برای نمایش «زمان لرزه» در یازدهمین دوره جشن بازیگر خانه تئاتر
 • نامزد دریافت جایزه برترین بازیگر تئاتر سال برای نمایش «سوراخ» در سیزدهمین دوره جشن بازیگر خانه تئاتر
 • دریافت جایزه اول بازیگری برای نمایش «مترسگ» در نوزدهمین دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان
هوتن شکیبا برنده سیمرغ بهترین بازیگر مرد در جشنواره فجر
هوتن شکیبا برنده سیمرغ بهترین بازیگر مرد در جشنواره فجر

صفحه اینستاگرام هوتن شکیبا

هوتن شکیبا ، از سلبریتی های فعال در اینستاگرام بوده و ظرف چند سال اخیر 599 پست به اشتراک گذاشته که بررسی اینستاگرامش، در واقع مروری است بر بیوگرافی هوتن شکیبا و فعالیت هنری ایشان در عرصه سینما و تلویزیون. لذا برای آشنایی با سبک زندگی دیجیتالی هوتن شکیبا و پشت صحنه فیلم ها و سریال هایی که ایشان در آن نقش آفرینی کرده است و بیوگرافی هوتن شکیبا ، به اینستاگرامش مراجعه کنید. آدرس اینستاگرام هوتن شکیبا @hootanshakiba میباشد و 1میلیون و100 هزار دنبال کننده دارد.

صفحه اینستاگرام هوتن شکیبا

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

بازیگر ۳۶۰

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر ۳۶۰ دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا