اخبار دیگران

بازیگران پرسپولیسی و بازیگران استقلالی را بشناسید + لیست کامل اسامی

همانقدر که برای عموم مردم طرفداری از دو تیم پرافتخار پایتخت جذاب است ، برای بازیگران و هنرمندان هم موضوع بسیار مهمی است! آنقدر که با پوشیدن لباس استقلال یا پرسپولیس و گذاشتن عکس در اینستاگرام و خواندن کری های هواداری آتش جنجال این موضوع را داغ‌تر می کنند. هیچ کس منکر شباهت‌های فوتبال و سینما نیست.حتی خیلی از همان آدم‌هایی که پز روشنفکری می‌گیرند و می‌خواهند شباهت‌های فوتبال را با سینما نادیده بگیرند، خیال می‌کنند سینما تافته جدا بافته‌ای است و فوتبال یک ورزش عامیانه است. اما شرایط اجتماعی ثابت کرده که رابطه‌های این دو رشته در این سال‌های اخیر حرف دیگری را به این دسته از آدم‌ها نشان داده است.سینمایی ها هم مثل مردم فوتبالی،با استقلالی هستند یا پرسپولیسی…اما اینکه کدام یک آبی هستند و کدام قرمز،چیز دیگری است.توی این گزارش تا آنحایی که می​شد ته قضیه را درآوردیم که کدام چهره سینمایی طرفدار قرمز و کدام طرفدار آبی هستند.

طرفداری از یک تیم در هرجای دنیا امری متداول برای چهره هاست. در ایران درصدی از بازیگران سعی می کنند آنرا بروز نداده و یا تاکیدی روی آن در محافل عمومی نداشته باشند و خود را طرفداری تیم ملی ایران معرفی کنند، با این حال خیلی از آنها نیز آزادانه آنرا بیان می کنند.

بازیگران پرسپولیسی و بازیگران استقلالی را بشناسید + لیست کامل اسامی

اسامی بازیگران استقلالی

نوید محمدزاده،‌ بهرام رادان ، سام درخشاتی ،‌ محسن تنابنده ، شیلا خداداد  ، پولاد کیمیایی، ارسلان قاسمی،  نیما شاهرخ شاهی، پریناز ایزدیار، نیکی کریمی، سحر قریشی، دریا مرادی دشت، پانته آ بهرام، مهدی ماهانی،‌ سیامک انصاری، حمید گودرزی، پیمان معادی، مهناز افشار،‌ امیر نوری، پویا امینی، کبر عبدی،‌یوسف تیموری ، رضا یزدانی،‌علی صادقی،‌ برزو ارجمند ، لاله اسکندری، مریم معصومی ،‌فلامک جنیدی ، بهرام افشاری‌،‌ پرستو صالحی،‌جواد رضویان ،‌داریوش ارجمند، پوریا پورسرخ‌،‌دریا مرادی دشت و …

اسامی بازیگران استقلالی

اسامی بازیگران پرسپولیسی

امین حیایی،‌ محمدرضا گلزار،‌ امیر جدیدی‌،‌ کامبیز دیرباز‌،‌ پژمان بازغی‌،‌محسن کیایی‌،‌ الناز شاکردوست ، مصطفی زمانی ، مهراب قاسم خانی‌،‌مهراوه شریفی نیا،‌بهنوش بخیتاری،‌ نفیسه روشن‌،‌ یوشا ضیغمی،‌ بهرنگ علوی،‌ رضاشفیع جم ،‌محمدرضا هدایتی‌،‌حمید لولایی ،‌علی ضیا،‌مازیار فلاحی ،‌فرزاد فرزین،‌ مهدی سلوکی‌،‌لیلا اوتادی،‌ مریم کاویانی،‌ سعید پیردوست،‌رامبد جوان‌،‌فرزاد حسنی‌،‌حسین سلیمانی

روایت های جالب از میزان پرسپولیسی و استقلالی بودن بازیگران

بهرام رادان: به شدت فوتبالی است.فرصت گیر بیاورد با رفقایش فوتبال بازی می‌کند و یک استقلالی دو آتیشه است. هر جایی که صحبت از فوتبال و استقلال و پرسپولیس باشد سینه چاک از استقلال طرفداری می‌کند. اما استادیوم نمی‌رود.به خاطر اتفاق‌های حاشیه‌ای که امکان دارد در ورزشگاه برایش بیفتد.

محمدرضا گلزار: خیلی فوتبالی نیست و بیشتر علاقه‌اش به سمت والیبال است. ولی پرسپولی است.اگر در جمعی باشد و کل کل راه بیفتد طوری از پرسپولیس طرفداری می‌کند که انگار هر روز استادیوم است.اما او هم مشکل بهرام رادان را دارد و استادیوم نمی‌رود.

نوبد محمدزاده:‌ در پیج اینستاگرامش بار ها در حمایت از استقلال نوشته و اطرافیانش می دانند چقدر استقلالی یا به قول خودش تاجی چهار آتیشه است . همیشه به دستیار برنامه ریز فیلم هایش می‌گوید در صورت امکان در زمان بازی استقلال فیلمبرداری سکانس های او را نگذارند.

پرستو صالحی: از آن دخترهایی است که همه جوره فوتبال را دنبال می‌کند. چه خارجی چه داخلی. اما اگر درباره فوتبال داخلی از او نظر بخواهی متوجه می‌شوید که دارید با یک طرفدار سینه چاک استقلال حرف می‌زنید. هیچ ابایی هم ندارد که عنوان کند عاشق فوتبال است و استقلالی است. خوراکش کل کل کردن با پرسپولیسی‌ها است.

پژمان بازغی: فکر می‌کنم این یکی را همه بدانید. اگر یک استادیوم بروی حرفه‌ای باشید حتمن پژمان بازغی را در استادیوم دیده‌اید. ولی در بازی‌های پرسپولیس. چون حسابی پرسپولیسی است و با کسی هم شوخی ندارد. با خیلی از بچه‌های فوتبالی رفیق است. مخصوصا حسین هدایتی!

کامبیز دیرباز: اگر خیال می‌کنید پژمان بازغی تنهایی بازی‌های پرسپولیس را به استادیوم می‌رود سخت اشتباه می‌کنید.کامبیز دیرباز بدتر از پژمان پرسپولیسی است. طوری که قبل از بازی‌های دربی همیشه با smsهایش با رفقای استقلالی‌اش کل کل راه می‌اندازد. البته معروف است که بعد از شکست‌های پرسپولیس مقابل استقلال تلفن رفقای استقلالی‌اش را جواب نمی‌دهد!

سام درخشانی: سام هم یکی از دوستان نزدیک کامبیز دیربار و پژمان بازغی است، اما تنها فرقی که با این دو دارد این است که استقلالی است.فقط بازی‌های دربی را همراه رفقایش می‌رود.

سام درخشانی

ساره بیات: او که مدتی بخاطر ازدواج خواهرش با رضا قوچان نژاد، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران سوژه رسانه ها بود در اینستاگرامش عکسی از حضورش در استادیوم ابوظبی و تشویق تیم پرسپولیس منتشر کرد و برد این تیم را تبریک گفت.این بازیگر هم در دسته بازیگران پرسپولیسی قرار دارد البته همیشه گفته که اول طرفدار تیم ملی فوتبال ایران است.
 هر کسی در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشد تا به حال یکبار پست های او را در اینستاگرام یا توییتر دیده است، او یک پرسپولیسی شش آتیشه است که پست و استوری هایش با لباس یوونتوس را هم خیلی ها دیده اند.
مسعود کیمیایی: خیلی سخت می شود فهمید که کیمیایی،که یکی از بزرگترین کارگردان‌های سینمای ایران است طرفدار کدام تیم است.اما آن‌هایی که به کیمیایی نزدیک هستند می‌گویند او یک پرسپولیسی قدیمی است.حتی در فیلم «سلطان» که درباره علی پروین ساخته شده کلی درباره پروین حرف می‌زند و از منش او تعریف می‌کند.

سعید راد: خیلی‌ها دیگر می‌دانند که سعید راد پرسپولیسی است. هم مصاحبه‌هایی که در نشریات کرده و هم حضورش در استادیوم در بازی‌های دربی.البته او عاشق پرسپولیسی است که علی پروین روی نیمکت‌اش نشسته باشد.

محمدرضا شریفی‌نیا: این یکی هم از آن دسته بازیگرانی است که کمتر می‌شد فهمید طرفدار کدام تیمی است.اما این اواخر ماجرا لو رفت. او که اتفاقا تهیه کننده فیلم مستند سلطان هم هست توی جلسه‌ای که به خاطر این فیلم برگزار شده بود عنوان کرده بود که او یک استقلالی است ولی به خاطر اسطوره‌ای به اسم علی پروین تهیه کنندگی فیلم سطان را به عهده گرفته است.

مهراوه شریفی نیا: دختر بزرگ محمدرضا شریفی‌نیا هم از آن فوتبالی‌ها است.همین سال گذشته که مسابقه‌های فوتبال جام جهانی توی سینما ها پخش می‌شد،طرفدار دو آتیشه اسپانیا بود و بازی‌های اسپانیا را در سینما تماشا می‌کرد.اما توی فوتبال داخلی یک پرسپولیسی است و همیشه اهل کل کل…

امیر جعفری: این یکی اگر بین دو سه تا پرسپولیسی بیفتد، طوری از استقلال دفاع می‌کند که انگار مربی این تیم است. استقلالی بودن امیر جعفری کاملا رو است. همه جا اگر بحثی پیش بیاید درباره فوتبال و قرمز و آبی با صدای بلند استقلالی بودنش را فریاد می‌زند.

حسین سلیمانی: اگر فیلم «مهر مادری» را دیده باشید، حسین سلیمانی را هم می‌شناسید. او همان نوجوان شیطانی است که کلی در فیلم شر به پا می‌کرد. حسین سلیمانی هم یک پرسپولیسی دو آتیشه است. او حتی با خدا بیامرز رسول ملاقلی پور یکی از کارگردان‌های مطرح سینما،سر بازی دربی قول و قرار می‌گذارند و سرآخر کارگردان استقلالی یک دست کت و شلوار به حسین بدهکار می‌شود. پس ببینید تا چه حد او پرسپولیسی است.

امیر آقایی: او هم جزو استقلالی‌های دو آتیشه است.اهل کل کل کری خواندن برای همکارانش که یکی‌اش همین حسین سلیمانی است. گفته می‌شود تا سر حد دعوا با پرسپولیسی‌ها کل کل می‌کند و قبل از دربی فقط کری می‌خواند.

لاله اسکندری: از آن دسته از خانم‌های استقلالی است. به قول خودش که در مصاحبه‌ای گفته: «شدیدا استقلالی هستم.»او حتی در روز بازی تاریخی ایران و بحرین با خرید لباس تیم ملی ایران از تماشاگران ویژه بازی در استادیوم هم بود.

یوسف تیموری: می‌گویند یکی از بازی‌های مهم دربی او سر فیلمبرداری بود و قول داد که اگر استقلال برنده بازی باشد شیرینی با نسکافه بدهد. استقلال هم بازی را برد و یوسف تیموری همه گروه را به نسکافه و شیرینی دعوت کرد.او هم از آن استقلالی‌ها است.

 

بازیگران از کدام فروشگاه لباس پرسپولیس یا استقلال را خریداری می‌کنند؟

عمق معنای جمله ی “فوتبال یک عشق جنون آور است” را فقط یک عاشق فوتبال میتواند درک کند. فرقی نمی‌کند بازیگری محبوب باشی یا یک جوان بی نام و نشان، هوادار که باشی به جایی میرسی که دوست دارید لباس تیم مورد علاقه تان را به تن کنید و این عشق و علاقه را فریاد بزنید. خیلی ها هم قشنگ ترین لحظات زندگی خود را با فوتبال شریک هستند. آن ها با خرید لباس تیم محبوبشان تمام این خاطرات را ثبت میکنند.
اما خرید لباس همیشه حساسیت های خودش را دارد. از سلیقه و زیبایی و کیفیت گرفته تا قیمت لباس! هنرمندان به واسطه دوستی خود با بسیاری از فوتبالیست ها،‌ لباس تیم محبوبشان را از خود آن ها به صورت هدیه دریافت می‌کنند. اما بسیاری هم هستند که از فروشگاه های معتبر ورزشی آن را به صورت آنلاین سفارش می‌دهند.
اگر شما هم به دنبال خرید لباس با کیفیت تیم خود از یک فروشگاه معتبر هستید ما به شما فروشگاه اینترنتی اسپورتتو، قطب لباس ورزشی فروشی کشور را به شما پیشنهاد می دهیم.
همه دغدغه های ما برای خرید اینترنتی، سه مورد است: کیفیت مناسب، سایزبندی درست و پاسخگویی سریع به مشتری. آیا شما برای خرید از یک فروشگاه اینترنتی ملاک دیگری دارید؟
فروشگاه اسپورتتو به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین فروشگاه های اینترنتی که در حوزه کیت های فوتبال، از باشگاهی گرفته تا ملی، به صورت تخصصی سابقه دارد هر آنچه شما به عنوان یک مشتری توقع دارید را برای شما فراهم آورده اند.
ارسال سریع، کیفیت فوق العاده محصولات، خدمات مشتری پسند، تنوع محصولات زیاد، جشنواره های تخفیف، پاسخگویی سریع و جامع به مشتریان از ویژگی های این مجموعه به شمار میرود به نوعی که شما را از یک مشتری رهگذر به یک مشتری ثابت تبدیل میکند و اصلا دل تان نمی آید از فروشگاه دیگری خرید کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا