افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو
اخبار بازیگران

شباهت باورنکردنی سولماز غنی به خواهر خارجیش

سولماز غنی یک خواهر دارد که خارج از کشور زندگی میکند و خانم بازیگر گهگاهی از خواهر و خواهر زاده هایش عکس هایی به اشتراک می گذارد .او و خواهرش شباهت بسیاری به یکدیگر دارند.

شباهت باورنکردنی سولماز غنی به خواهر خارجیش

سولماز غنی و خواهرش

شباهت باورنکردنی سولماز غنی به خواهر خارجیش

بیوگرافی سولماز غنی

سولماز غنی از بازیگران مشهور سینما و تلویزیون است که کارنامه درخشانی به ویژه در سریال‌های تلویزیونی از خود بر جای گذاشته است. سولماز غنی در سریال‌ها و فیلم‌هایش شخصیت‌های متفاوتی را اجرا کرده و ژانر‌های متفاوتی را تجربه کرده است. او گاها در نقش زنی مظلوم و گاه در نقش یک زن کلاهبردار به ایفای نقش پرداخته و همه این‌ها نشان از تبحر و تسلط وی به حرفه و شغلش دارد. در این مقاله به ارائه بیوگرافی سولماز غنی پرداخته ایم.

در بیوگرافی سولماز غنی آمده است:وی متولد 27 مرداد 1356 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است

عکس کودکی سولماز غنی در کنار برادرش

فعالیت خود را با تلویزیون شروع کرد سپس وارد سینما شد سپس مقطعی با انتشار عکس های جنجالی مهاجرت کرد حالا برگشته و با یک موزیسین ازدواج کرده است

سولماز غنی کجاست؟

سولماز غنی و همسرش مدتی را در استکهلم سوئد زندگی کرده اند و هم اکنون هم در ایران و هم در خارج از کشور زندگی می کنند.

قد سولماز غنی

در بیوگرافی سولماز غنی بهتر است بدانید قد او 160 سانتی متر است.

بیوگرافی خانواده سولماز غنی

در بیوگرافی سولماز غنی از خانواده ی او اطلاعات زیادی منتشر نشده است فقط میدانیم او دوبرادر کوچکتر به نامهای ساسان و کیان دارد.

کودکی سولماز غنی و برادرش ساسان
سولماز غنی در کنار پدرش
عکس سولماز غنی و مادرش

ازدواج و وضعیت تاهل سولماز غنی

بیشترین جستجوها در بیوگرافی سولماز غنی درباره همسر ایشان است که شما عزیزان میخواهید بدانید همسر ایشان کیست.

سولماز غنی در سال 1391 وقتی 35 ساله بود با همسرش علی رحیمی 34 ساله ازدواج کرد ، آقای رحیمی در کار موسیقی بوده و نوازنده می باشد

سولماز غنی و همسرش

بیوگرافی علی رحیمی

علی رحیمی متولد مهر 1357 در تهران،  نوازنده و مدرس موسیقی است

از 6 سالگی تمبک را یاد گرفت سپس بعد از حضور در محضر اساتید بنام موسیقی از سال 1371 شروع به تحقیق بر روی ساخت سازهای ضربی کرد

او پس با ساز دف آشنا شد و از سال 72 با صدا و سیما وارد همکاری شد و از سال 76 به این ور نیز تدریس خود را در فرهنگسراها و کلاس های آزاد آغاز کرد

شما در حال مطالعه بیوگرافی سولماز غنی در بازیگرآنلاین هستید.برای اطلاعات بیشتر تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

مصاحبه با سولماز غنی و همسرش

سولماز غنی و همسرش علی رحیمی از تفاهم و رفاقت شان در زندگی مشترک می گویند. در ادامه با این زوج جوان گفتگویی را انجام داده ایم و از آنها درباره راز و رمز ارتباط خوب و موفق شان پرسیدیم و درمورد خاطرات مشترک، شغل های جذاب و برنامه های شان برای آینده گپ زدیم.

نحوه آشنایی سولماز غنی و همسرش

سولماز غنی: شقایق فراهانی فیلمی بازی کرد به نام «تجریش ناتمام» که فرصت اکران پیدا نکرد اما شقایق دوست داشت فیلم دیده شود؛ به همین خاطر اکرانی خصوصی در خانه اش برگزار کرد و فیلم را برای دوستان و همکاران نمایش داد. علی هم مانند من از دوستان شقایق بود و ما اولین بار آنجا یکدیگر را دیدم و با هم آشنا شدیم. خلاصه شروع آشنایی مان از آن شب بود و حدود سه، چهار ماه پس از آشنایی هم همدیگر را می دیدیم و معاشرت داشتیم. پس از این مدت به هم علاقه مند شدیم و شکل رابطه مان جدی تر شد و حالا هم که رسیدیم به اینجا.

کنار همسرم خوشحالم

سولماز غنی: ازدواج مان هم عاشقانه بود و هم عاقلانه. شاید بخش عاشقانه قضیه حتی پررنگ تر بود چون من هیچ وقت خیلی اهل این نیستم که چنین ارتباطاتی را صرفا از نظر منطقی و عقلانی بسنجم. در چنین ارتباطاتی بهتر است آدم به حس و دلش اعتماد کند و من هم چنین کاری کردم. شیوه ورود آدم ها و سِمت شان در زندگی شما فرق دارد و به همان نسبت احساسات شما هم متفاوت است؛ مثلا کسانی در زندگی شما هستند که دوستان تان محسوب می شوند یا از آشنایان هستند ولی وقتی شخصی وارد زندگی تان می شود که قصد ازدواج با او را دارید همه چیز خیلی حسی می شود.

من به حس خوبی که از علی گرفتم خیلی اعتماد کردم. علی مجموعه ای بود از چیزهایی که من خیلی دوست داشتم و در کنارش حالم خوب بود و هست و متوجه شدم در کنار او به من خوش می گذرد و خوشحال هستم و دوستش دارم. در بسیاری از مسائل زندگی نگاه مان شبیه هم است؛ هرچند که اختلاف نظر هایی هم وجود دارد اما همیشه بخش تفاهم آمیز نگاه مان به زندگی و مسائل مختلف سنگین تر است.

علی رحیمی: همان طور که سولماز اشاره کرد، افکار و احساسات مان به هم نزدیک بود و پس از کمی معاشرت به این نتیجه رسیدیم که مدل زندگی و نگاه مان به دنیا خیلی شبیه هم است و می توانیم کنار یکدیگر زندگی خوبی داشته باشیم.

به حس خوبم اعتماد کردم

سولماز غنی: همیشه پیش از شروع زندگی مشترک ممکن است شما فاکتورهایی را در نظر داشته باشید ولی وقتی با کسی آشنا می شوید که مجموعه ای از اخلاق ها و رفتارهایی است که دوست دارید می توانید برخی از فاکتورهای تان را نادیده بگیرید. من فکر می کنم این موضوع برای همه پیش می آید. من شاید به واسطه شغلم خیلی روی آدم ها دقیق می شوم و خیلی ریز به جزییات رفتاری شان نگاه می کنم و در ذهنم همه چیز را بارها می سنجم. در مورد ارتباطم با علی هم همین طور بود و همه چیز را به خوبی سنجیدم. وقتی کنار علی بودم خیلی حس خوبی داشتم و خوشحال بودم و همین موضوع برایم کافی بود تا به این حس اعتماد کرده و زندگی ام را با او شروع کنم.

رفاقت و مشارکت از جذابیت های زندگی مشترک است

سولماز غنی: ارتباط مان بزنم به تخته خیلی خوب است. (می خندد) من نوع ارتباط مان را دوست دارم؛ البته ممکن است سر یک سری مسائل اختلاف هایی هم داشته باشیم ولی مهم این است که می توانیم خیلی زود این مسائل را بین خودمان حل و فصل کنیم و ناراحتی بر جا نماند. به نظرم مهم است که شما به خاطر طرف مقابل تان یک سری از کارها را انجام دهید یا یک سری کارها را انجام ندهید. علی در این مورد خیلی بهتر از من است و من سعی می کنم در این چیزها شبیه همسرم باشم. علی انعطاف پذیر تر از من است و خیلی نگاه ساده و راحتی به زندگی دارد؛ ضمن اینکه نگاهی توام با طنز به مسائل در برخوردش با ماجراهای مختلف دارد و این نگاه قطعا دوست داشتنی تر است.

علی رحیمی: رابطه ما بیشتر ارتباطی دوستانه است و بخش رفاقت در آن خیلی پررنگ تر از نقش زن و شوهری است. ارتباط دوستانه به ادامه زندگی و رابطه کمک می کند چون شما در مورد مسائل مختلف می توانید به راحتی با رفیق تان صحبت کنید. وقتی نگاه خیلی قانونمندی به این مساله داشته باشید که من شوهر خانه هستم و تو زن خانه و شوهر باید بگوید و زن هم باید عمل کند و. . . دیگر نمی توانید انتظار داشته باشید ارتباط تان حسی و زیبا باشد. چنین نگاه خشکی دست و پای شما و باب نقد و گفت وگو را می بندد و دیگر نمی توانید به راحتی با همسرتان مشورت و مشارکت داشته باشید. حس رفاقت و مشارکت به نظرم یکی از جذابیت های زندگی مشترک است و ارتباط مان به همین خاطر برای من دوست داشتنی است.

من عاشق موسیقی هستم

سولماز غنی: همسرم در کار موسیقی است و من عاشق این شغل هستم. فکر می کنم خیلی از آدم ها این رویا را دارند که نواختن یک ساز را بلد باشند یا اینکه صدای خوبی برای آواز داشته باشند که من هیچ کدام را ندارم. (می خندد) ولی خیلی خوشحالم همسرم چنین شغل دلنشینی دارد. روزهایی که علی در خانه تمرین می کند و من موسیقی تمرین های او را در خانه مان می شنوم، حس و حال بسیار خوبی دارم. اتفاقا دو ماه است یادگیری نواختن دف از ایشان را شروع کرده ام. به دنبال این نیستم که نوازنده ای حرفه ای شوم و به همین که بتوانم برای دل خودم سازی بنوازم بسنده می کنم.

علی رحیمی: به نظر من در هر سن و سالی می توان به سمت یاد گیری موسیقی رفت؛ البته کودکان دغدغه کمتر و وقت بیشتری دارند و در سن خوبی برای یاد گیری هستند اما در هر سن و سالی با علاقه، تمرین و پشتکار می توان نوازندگی را آموخت.

سولماز غنی:چیزی که در نوازنده های حرفه ای همیشه مرا مجذوب می کند و برایم جالب است این است که در تمام سال هایی که ما مشغول کارهای دیگری بوده ایم این نوازنده ها به سختی تمرین کرده اند، به دنبال علاقه شان بوده اند، وقت گذاشته اند و همه تمرکزشان روی این موضوع بوده و حالا به این مرحله از تکامل شغلی و هنری رسیده اند. من همیشه به این آدم ها حسودی می کنم. (می خندد)

وقت زیادی را در کنار هم سپری می کنیم

سولماز غنی: من و علی به خاطر نوع شغل مان وقت زیادی را کنار هم سپری می کنیم. من همیشه می گویم شاید تنها سه سال از زندگی مشترک ما گذشته باشد اما به نسبت زوج های دیگر که مثلا هر دو کارمند هستند شاید ما اندازه شش سال کنار هم بوده ایم. بسیاری از روزها از صبح تا شب کنار هستیم و با هم به خرید می رویم یا اگر جایی بخواهیم برویم حتما در کنار هم هستیم. مرتب در مورد مسائل مختلف صحبت می کنیم و همه تصمیم گیری های مان با هم است و مشارکت داریم حتی اگر در سفرهای کاری باشیم مرتب از طریق تلفن، وایبر، تلگرام و. . . باهم در ارتباطیم.

روی سفرهای مان در آینده برنامه ریزی می کنیم

سولماز غنی: شاید چون خیلی از زمان زندگی مشترک ما نگذشته هنوز چندان فرصت سفرهای دونفره نداشته ایم. هر دوی ما عاشق سفر هستیم. من گاهی به خاطر مسائل خانوادگی به سفر می روم و علی هم به خاطر کارش مرتب به سفر می رود. الان هم داریم روی سفرهای آینده مان برنامه ریزی می کنیم. فکر می کنم در سال های آینده خیلی با هم سفر برویم. (می خندد)

علی رحیمی: گذشته از سفرهای کاری من ایرانگردی زیاد داشته ام. البته مدتی است دیگر فرصت این کار را ندارم. در این مدت که از ازدواج مان گذشته چند بار به سفرهای داخلی مثل شمال رفته ایم ولی هنوز برنامه سفرهای مان شروع نشده است.

گذشت، دوست داشتن و محبت به جای منم منم

علی رحیمی: وقتی خودمان را با زوج های دیگر مقایسه می کنم، حس می کنم عشق و علاقه در زندگی ما بیشتر است و بیشتر یکدیگر را دوست داریم و با هم بودن برای مان خیلی ارزشمند است. ما همیشه کنار هم هستیم و این شاید بزرگ ترین تفاوت ما با زوج های دیگر باشد.

سولماز غنی: من فکر می کنم تفاوت ها به خود آدم ها برمی گردد. آدم ها با هم متفاوت هستند و در نتیجه زندگی های شان هم با یکدیگر متفاوت است. زوج های زیادی را می بینم که در ظاهر با هم خوبند ولی انگار دوست داشتن ها کم شده و دلیل این موضوع هم برمی گردد به اینکه فردیت ها خیلی مهم شده و منم منم جای گذشت را در زندگی گرفته است.

وقتی فردیت خیلی مهم شود گذشت، دوست داشتن و محبت زیر سایه اش می رود. خوشبختانه در زندگی ما چنین چیزی وجود ندارد و ما از بودن در کنار یکدیگر لذت می بریم و با هم بودن مان بسیار برای مان باارزش است. ما اغلب کنار هم هستیم و اگر گاهی پیش بیاید که از هم دور شویم، حال من واقعا بد می شود و مثل گربه ای که سبیلش را بریده باشند از تعادل خارج می شوم. (می خندد) در حالی که زوج های زیادی را می شناسم که از این دوری ها استقبال می کنند و می گویند:«آخیش دو روز برای خودم هستم و می توانم به خودم برسم.»

شغل همسرم را دوست دارم
علی رحیمی: من به واسطه شغلم از نزدیک با دنیای سینما در ارتباط بوده ام و می دانستم بازیگری شغل بسیار سختی است. هیچ وقت با شغل همسرم مشکلی نداشته ام و شغل سولماز را با وجود همه سختی ها و زمان بندی غیرمنظم کاری دوست دارم.

هم من و هم سولماز وقتی سر کار هستیم، انرژی بیشتری داریم و حال مان بهتر است و قطعا این حال خوب روی زندگی مشترک مان هم تاثیر مثبت دارد؛ البته برخی ممکن است این شغل و حواشی آن را دوست نداشته باشند که برمی گردد به نوع نگاه شان به قضیه ولی من شخصا هیچ وقت مشکلی با این شغل نداشته ام. از بین کارهای همسرم هم «دردسرهای عظیم» را خیلی دوست دارم چون سریال بسیار خوبی بود و با روحیه من که کلا کارهای کمدی دوست دارم هم هماهنگ بود؛ ضمن اینکه سولماز در این سریال نقش متفاوت و جذابی داشت.

سولماز غنی: برای علی خیلی مهم است که حال آدم ها خوب باشد. من هم وقتی مشغول کار هستم حالم خیلی بهتر است و انرژی مضاعفی دارم و همین موضوع برای علی کافی است تا شغل مرا دوست داشته باشد؛ ضمن اینکه همان طور که علی گفت وقتی مشغول کار هستیم انرژی بیشتری داریم و حس خوب مان به زندگی مان هم منتقل می شود.

علایق و حقایقی درباره سولماز غنی

در ادامه بیوگرافی سولماز غنی مروری میکنیم بر علایق و حقایقی درباره ی او.با ما همراه باشید.

مهاجرت و عکس ها

اگر از متولدان دهه ۶۰ یا قبل تر باشید، احتمالا به یاد دارید در سال ۸۰ فیلم جوان پسند «اتانازی» با حضور حسام نواب صفوی که آن روزها در اوایل ستاره شدن بود، اکران شد.

نقش اصلی زن آن فیلم سولماز غنی بود که دو سال بعد در سریال پربیننده «تب سرد» هم با شهاب حسینی همبازی شد. غنی پس از چند سال دوری و کم کار بودن در دهه ۹۰ در آثار پرمخاطبی از جمله «دردسرهای عظیم» و «پنج کیلومتر تا بهشت» حضور یافت و به هیچ وجه بازیگر سیاهی لشکر نبود.

سولماز غنی در موج مهاجرت ها ناگهان غیب و چندی بعد عکس های نامتعارفی از او در فضای مجازی منتشر شد؛ عکس هایی که انتشارش توسط خود او تقریبا قطعی به نظر می رسید و طبق سنتی نانوشته، یک بازیگر شناخته شده فقط زمانی اقدام به انتشار چنین عکس هایی می کند که قصد بازگشت به کشور را ندارد.

در همین زمان بود که خبرهای غیررسمی از پیوستن او به شبکه جم هم منتشر می شد. اما خانم غنی هیچ وقت در هیچ اثری که متعلق به شبکه ای خارجی باشد، حضور نیافت و شنیده  ها حاکی از آن است که وی به کشور بازگشته است. و ظاهرا مشخص شد وی برای دیدار خانواده اش به خارج سفر کرده است.

عکس های بی حجاب سولماز غنیکشف حجاب سولماز غنیکشف حجاب سولماز غنی

علاقه به جنوب شهر

کلا جنوب شهر را دوست داریم و به آن منطقه زیاد می‌ رویم

کوچه پس‌ کوچه‌ های پایین شهر را دوست داریم و من هم در این چند سال اخیر به‌ خاطر علاقه علی بیشتر با این مناطق آشنا شده‌ ام

بافت قدیمی شهر برایمان جذاب است چون کلا به چیزهای قدیمی علاقه داریم

نگران از بچه دار شدن

من و علی میانه بسیار خوبی با بچه‌ ها داریم، با همه بچه‌ ها می‌ توانم دوست شوم و ساعت‌ ها با آنها وقت بگذرانم. کلا معاشرت با بچه‌ ها برایم لذت‌ بخش است

ولی از آنجایی که عادت دارم به بخش‌ های دیگری از ماجرا فکر کنم کمی از اینکه خودم بچه‌ دار شوم نگرانم و هنوز نتوانسته ام خودم را قانع کنم که بچه‌ دار شوم

عکسهای اینستاگرام سولماز غنی

در فکر تولدها

من خیلی حافظه ام خوب است و همیشه تولدها را تبریک می گویم مثلا از ابتدای ماه با خودم فکر می کنم خب این ماه تولد چه کسانی است و بعد برای تبریک گفتن برنامه ریزی می کنم

زوج شکمو

یکی از سرگرمی‌ های مورد علاقه‌ مان رفتن به رستوران است ، رستوران‌ های عجیب و غریب را در محله‌ های مختلف پیدا می‌ کنیم و هر بار به رستورانی جدید می‌ رویم

البته اهل رفتن به رستوران‌ های آنچنانی نیستیم و بیشتر در محله‌ های پایین شهر می‌ چرخیم و رستوران‌ های خوب را پیدا می‌ کنیم که غذاهای خوشمزه داشته باشند

شروع فعالیت هنری سولماز غنی

در بیوگرافی سولماز غنی آمده است: وی اولین بار در سال 1380 وقتی 24 ساله بود با فیلم آتانازی به کارگردانی رحمان رضایی در کنار بازیگرانی چون حسام نواب صفوی و ایمان اشراقی جلوی دوربین رفت

شهرت سولماز غنی

ورودش به قاب تلویزیون با سریال با من بمان به کارگردانی حمید لبخنده در سال 1381 شروع شد سپس در هزاران چشم و تب سرد سال 1382 بازی کرد

سولماز غنی در سریال هزاران چشم
سولماز غنی در سریال تب سرد
سولماز غنی در سریال تب سرد

ولی شهرت اصلی او با سریال سرنوشت محمدرضا زهتابی از سال 1386 شروع شد

سریال سامیه محمدرضا زهتابی

بازگشت به تلویزیون

خانم غنی آخرین بار سال 1396 با سریال پنجری در تلویزیون حضور داشت، او دو سال بعد با سریال حکایت های کمال به تلویزیون بازگشت

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا