اخبار بازیگرانبازیگران ایرانیبازیگران زنبیوگرافی بازیگران

نسبت پرستو گلستانی با مهدی اخوان ثالث شاعر معاصر چیست ؟

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو

در این بخش بیوگرافی پرستو گلستانی بازیگر سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. بیوگرافی پرستو گلستانی که بیشتر او را با فیلم پدرسالار به یاد می آوریم . امروز مروری داریم بر 0 تا 100 بیوگرافی پرستو گلستانی از بازیگران زن معروف و همسر سابقش و آشنایی بیشتر با فیلم هایش. برای مطالعه بیوگرافی پرستو گلستانی با ما همراه باشید.

پرستو گلستانی چند سال دارد ؟

پرستو گلستانی متولد ۱۱ خرداد ۱۳۴۷ و ۵۳ سال سن دارد.

وضعیت تاهل پرستو گلستانی چگونه است ؟

پرستو گلستانی در حال حاضر مجرد و همسر سابق او بهروز بقایی بود.

پرستو گلستانی فرزند دارد؟

بله پرستو گلستانی صاحب یک پسر به نام بهرنگ است.

پرستو گلستانی فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد ؟

پرستو گلستانی فعالیت خود را از سال 1365 آغاز کرد.

خلاصه بیوگرافی پرستو گلستانی

نام اصلیپرستو مقدم
نام هنریپرستو اعتماد گلستانی / پرستو گلستانی
تاریخ تولد۱۱ خرداد ۱۳۴۷(۵۳ سال)
تحصیلاتلیسانس بازیگری و کارگردانی
همسربهروز بقایی(همسر سابق)
زمینه فعالیتسینما ، تئاتر و تلویزیون
سالهای فعالیت۱۳۶۵ تاکنون

بیوگرافی پرستو گلستانی

بیوگرافی پرستو گلستانی

در بیوگرافی پرستو گلستانی آمده است : او متولد 11 خرداد 1350 در تهران است و اصالت خراسانی دارد. او در خانواده‌ای هنرمند به دنیا آمده و خواهرزاده مهدی اخوان‌ثالث، شاعر شهیر و بلند آوازه شعر نو و معاصر ایران است.

کودکی پرستو گلستانی

تحصیلات پرستو گلستانی

در ادامه بیوگرافی پرستو گلستانی میخوانیم که او بازیگری تئاتر را از سال 65 و در کانون پرورش فکری کودکان شروع کرده بود، در سال 74 از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر با پایان‌نامه‌ای تحت عنوان «شیوه آموزش بازیگری برای کودکان و نوجوانان» فارغ‌التحصیل می‌شود

او همیشه دل‌مشغولی اصلی خود را کار برای گروه کودک و نوجوان عنوان کرده است و در سریال‌ها، نمایش‌ها و فیلم‌های زیادی حضور یافته است که مخصوص این گروه‌های سنی هستند. او همچنین پس از فراغت از تحصیل، در دوره دو سال و نیمه بازیگری در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما آموزش دیده است و اساتیدی مانند مرضیه برومند، رویا تیموریان و رویا افشار داشته است.

جوانی پرستو گلستانی

وضعیت تاهل و ازدواج پرستو گلستانی

بیشترین جستجوها در بیوگرافی پرستو گلستانی درباره همسر ایشان است که شما عزیزان میخواهید بدانید همسر ایشان کیست.

پرستو گلستانی با بهروز بقایی ازدواج کرده بود

پرستو گلستانی و همسرش

اما سرانجام این وصلت با وجود پسری بنام بهرنگ به جدایی ختم شد و این دو زوج از بکدیگر جدا شدند، هر دو این هنرمندان ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد هستند.پرستو گلستانی دوباره ازدواج نکرده و همسر جدیدی ندارد.

علت طلاق پرستو گلستانی

گلستانی همچنین در برنامه دورهمی ، از جدایی خود از همسرش گفت و اشاره کرد: به هر حال ما همگی به دنبال خوشبختی هستیم. راه‌های متفاوتی هم برای دست یافتن به این خوشبختی وجود دارد. یکی از این راه‌ها ازدواج و تشکیل خانواده است. اما گاه به جایی می رسی که می‌بینی آنچه را که می‌خواستی به دست نیاوردی و خب من هم نمی‌خواهم کسی را مقصر بدانم. بعضی وقت‌ها نمی‌شود و باید از صفر شروع کرد. خب من هم از صفر شروع کردم.

علایق و حقایقی درباره پرستو گلستانی

در ادامه بیوگرافی پرستو گلستانی مروری میکنیم بر علایق و حقایقی درباره ی او.با ما همراه باشید.

خوشبختی یعنی دل خوش، اعصاب راحت و تن سلامت.

اهل نوشتن هستم، ولی وبلاگ ندارم. برای دل خودم، توی دفترم می‌نویسم. فقط گاهی کسانی که بهم نزدیک هستند، می‌خوانند.

اهلش نیستم که بخواهم برای خالی کردن دق و دلی کسی را بچزانم، ولی کاری می‌کنم که طرف بفهمد، مثل بی توجهی یا سکوت.

تیپ سازی در کار بازیگری بستگی به جایگاه و بسترش دارد. اگر بستر مناسب و شرایط خوب داشته باشد، بد نیست.

من هر روز تیپ می‌زنم.

تیپ پرستو گلستانی

بزرگترین غافلگیری زندگی ام خیلی خصوصی است، نمی‌توانم بگویم.

به شدت اهل فوتبال هستم طرفدار پرسپولیس بودم که ناامیدم کرد و از دستش غمگینم، تازگی ها از استیل آذین خوشم آمده. فوتبال خارجی رو هم دنبال می‌کنم و طرفدار صد در صد “مسی” هستم.

هم اهل خواب و رویا هستم هم اهل بیداری، بیداری یک جورایی خوب است باید همیشه بیدار باشیم. خواب هم خیلی خوب است، بستگی به حال روحیم دارد.

پانزده سالگی را با تئاتر شروع کردم، بعد به تلویزیون و سینما رفتم، در بیست سالگی مشهور شدم.

خود شهرت از دردسرهای بزرگ شهرت است، نداشتن آرامش و زندگی شخصی و خصوصی. هنگام بیماری و خستگی باهمه مشکلاتمان باید بخندیم و لبخند بزنیم.

زیاد پیش آمده که نقشی را دیده ام و دلم خواسته که ایکاش من بازی می‌کردم.

گاهی ضامن می‌شوم، هم ضامن بانکی و هم ضامن زبونی.

درباره من زیاد شایعه سازی نمی‌شود، ولی می‌گویند من بداخلاقم ولی واقعا اینطوری نیستم.

من پولدار نیستم کاشکی بودم، ماشینم پژو ۲۰۶ است.

فلافل؛اگر خوب درست شود، خیلی خوشمزه است

دغدغه من خوب بودن است، داشتن زندگی سالم و انسان بودن.

تعداد نقش هایی که تا به حال پذیرفتم، بیشتر از نقش هایی است که نپذیرفتم.

پرستو گلستانی در گذر زمان

اگر نقشی در یک فیلم خارجی پیشنهاد شود، نقش کوچک باشد، اما کار خوبی باشد، با کمال میل می‌پذیرم.

بازیگری و کار هنری اصولاً پایان ندارد، فرقی ندارد ادبیات، شعر، سینما و مجسمه سازی و… هیچ کدام آخر ندارد.

ربطی ندارد که یک هنر پیشه حرفه ای آخرش حتما کارگردان شود.

یک بازیگر برای پیشرفت کاریش به مطالعه، تحقیق و تجربه احتیاج دارد.

من تقریبا مطالعه زیاد می‌کنم.نمایشنامه، رمان روان شناسی، هر دقیقه در حال کتاب خواندن هستم مثل ناتور دشت و گزیده ادبیات نمایشی کودک و نوجوان را تازگی خوانده ام

معمولا در انجمن های خیریه شرکت می کنم، گاهی برایشان آشپزی می‌کنم، با محک ارتباط دارم تا جایی که برسم سعی می‌کنم، فعالیت های اجتماعی هم داشته باشم

سینما ژانر های متفاوتی دارد اما بعضی ژانرها تحت تاثیر سیاست های دنیاست و گاهی مقوله های دیگر مثل اجتماع، ماوراء و معنوی ساخته می‌شوند چون آدم های مختلفی با نگاه و نقطه نظرهای مختلفی کار می‌کنند، در ایران هم صدق می‌کند.

سینمای ما در بخش معناگرا نوعی پیشرفت کرده، ولی بطور کلی سینمای مردمی یا گیشه پسند، پس رفت کرده است.

زمانی که بازی کردن را شروع کردم با حالا فرق می‌کرد. الان همه خانواده ها دوست دارند بچه هایشان بازیگر شوند. من در یک خانواده هنر دوست به دنیا آمده بودم و نوع علاقه ام بخاطر شهرت و معروف شدن نبود. مادرم که خانم بسیار فهمیده ای بود، یکی از مشوقینم بود و از طرف خانواده مشکلی نداشتم.

نسل ما با نسل بچه های الان خیلی فرق دارد، نگاهی که ما نسبت به چیزهایی که برایش تلاش می‌کردیم با نگاه جوانان و نوجوانان الان خیلی فرق می کرد

شعر و شاعری پرستو گلستانی

در بیوگرافی پرستو گلستانی آمده است که او دستی بر قلم نیز دارد او شاعر است

وی مدتی هم تصمیم به انتشار و چاپ آنها گرفته بود اما در مورد انجام نشدن این کار میگوید : یکدوره ای تصمیم گرفتم که شعرهایم را چاپ کنم ولی یکدفعه یک جریانی راه افتاد و یکسری شعرای عجیب غریب به تعداد زیاد آمدند و پشت سر هم کتابهای شعر مختلف بیرون آمد همین باعث گردید از چاپ شعرهایم منصرف بشوم

وقت گذرانی پرستو گلستانی

اگر کار نداشته باشم اکثر وقتم را با خانواده می‌ گذرانم. نمی‌ گویم دوست و رفیق ندارم، اما بیشتر با خانواده وقتم را سپری می‌ کنم، اگر پیش بیاید ورزش می‌کنم و هر وقت فرصت کنم مطالعه می‌ کنم

تجربه شهرت

بعد از حضور در سريال داني و من در سال 77 اين مسئله آغاز شد

به تدريج مردم مرا شناختند و متوجه شدم با چه مسئوليت سنگيني مواجه هستم و بارها با واکنش صميمي مردم رو به رو شدم که انگار سال هاست مرا مي شناسند.

شروع فعالیت هنری و آثار ماندگار پرستو گلستانی

در بیوگرافی پرستو گلستانی میخوانیم : بازی در تئاتر را از سال 1365 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شروع کرد. ایشان بازیگری را در سال 1366 با سریال “درخت دوستی” آغاز کرد که اولین تجربه هنری این خانم هنرمند را رقم زد.

درخت دوستی نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی «سعید خاکسار» است که در سال 1366 ساخته شد و از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید.

در این سریال بازیگران شناخته شده ای همچون سیروس گرجستانی، منوچهر حامدی ،محمود بصیری، پوراندخت مهیمن، مرجانه گلچین، نادیا دلدار گلچین، غلامحسین لطفی، اسماعیل سلطانیان بازی میکردند که باعث کسب تجربه گرانبهای خانم پرستو گلستانی در اولین تجربه تلویزیونی شد.

پس از تجربه سریال‌های “عقیق” و “عطر گل یاس”، اولین بازیگری سینمایی خود را در فیلم “مجنون” به کارگردانی رسول ملاقلی‌پور و در سال 69 تجربه کرد و با این فیلم وارد سینما شد.

پرستو گلستانی در فیلم عقیق
پرستو گلستانی در فیلم عقیق
پرستو گلستانی در فیلم عطر گل یاس
پرستو گلستانی در فیلم عطر گل یاس

مجنون فیلمی ایرانی محصول 1369 به نویسندگی و کارگردانی رسول ملاقلی پور است.تهیه کنندگان این فیلم محمدرضا علیقلی ، رسول ملاقلی پور و مسعود کرامتی هستند.

پرستو گلستانی در فیلم مجنون
پرستو گلستانی در فیلم مجنون

سال 71 سال سینمایی گلستانی بود. او در این سال در فیلم‌های “قافله” به کارگردانی مجید جوانمرد و در کنار بازیگرانی مثل جمشید هاشم‌پور و کتایون ریاحی و “رابطه پنهان” به کارگردانی جهانگیر جهانگیری حضور پیدا کرد و به ایفای نقش پرداخت.

پرستو گلستانی در فیلم قافله
پرستو گلستانی در فیلم قافله
پرستو گلستانی در فیلم رابطه پنهان
پرستو گلستانی در فیلم رابطه پنهان

گلستانی در سال 72 ، در مهم‌ترین فیلم سینمایی کارنامه مهدی فخیم‌زاده یعنی “همسر” بازی کرد و در سال بعد سریال‌های “دشمن مردم” و “بهاران در بهارک” را تجربه کرد.

پرستو گلستانی در پشت صحنه فیلم همسر
پرستو گلستانی در پشت صحنه فیلم همسر
پرستو گلستانی در فیلم بهاران در بهارک
پرستو گلستانی در فیلم بهاران در بهارک

پرستو گلستانی در سال 75 در فیلم سینمایی “سرعت” به کارگردانی محمدحسین لطیفی حضور می‌یابد و در همان سال سریال “وکلای جوان” را بازی می‌کند.

پرستو گلستانی در فیلم سینمایی سرعت
پرستو گلستانی در فیلم سینمایی سرعت

او در سال 76 و پس از ایفای نقش در دو سریال «رد پا» و «هفت سنگ»، در سریال «دنیای شیرین» به کارگردانی بهروز بقایی بازی می‌کند که یکی از به یاد ماندنی‌ترین سریال‌های گروه کودک و نوجوان است.

گلستانی پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر زن تئاتر در سال 77، در سال 78 به بازی در سریال‌های کودک و نوجوان ادامه می‌دهد و با حضور در سریال «دانی و من» به کارگردانی علی عبدالعلی‌زاده، در ساخت سریال خاطره‌انگیز دیگری نقش‌آفرینی می‌کند. او در همین سال در سریال «میگی نه نگاه کن» ساخته کاظم بلوچی هم‌بازی می‌کند.

پرستو گلستانی در سریال دانی و من
پرستو گلستانی در سریال دانی و من

در سال 79، پرستو گلستانی بار دیگر با همسر سابقش یعنی بهروز بقایی همکاری می‌کند و در سریال «مثل زندگی» او بازی می‌کند. او در همین سال همکاری با مرضیه برومند را هم تجربه می‌کند و در سریال «داستان‌های نوروزی» ایفای نقش می‌کند.

پرستو گلستانی در پشت صحنه سریال مثل زندگی
پرستو گلستانی در پشت صحنه سریال مثل زندگی

شهرت پرستو گلستانی

بیشتر شهرت او برای درخشش در تلویزیون بوده است و در سریال های پربیننده ای به ایفای نقش پرداخته است.

پرستو گلستانی در سال 74 در سریالی ایفای نقش می‌کند که نقطه پرتاب بسیاری از بازیگران مطرح امروزی به‌حساب می‌آید، سریال «پدر سالار» به کارگردانی اکبر خواجویی که از پرمخاطب‌ترین سریال‌های تلویزیون ایران بوده است.

گلستانی در این سریال، با بازی در نقش «زری» و در کنار بازیگرانی مثل محمد علی کشاورز، حمیده خیرآبادی، جمیله شیخی و کتایون ریاحی، بیش از پیش دیده شده و به چهره‌ای آشنا برای مخاطب ایرانی تبدیل می‌شود.

این مجموعهٔ تلویزیونی در محلهٔ امامزاده یحیی (در تهران) و در خانه‌ای قدیمی، متعلق به یکی از نوادگان قاجاری به نام «خانم مهرانگیز»، ساخته شده که اکنون به خانه فرهنگ امامزاده یحیی تبدیل شده‌است.

این مجموعه انقدر مردم را تحت تاثیر قرار داده بود که به گفتهٔ ناصر هاشمی، بازیگر نقش ناصر، در زمان پخش این مجموعه، خانم کمند امیرسلیمانی به‌دلیل داشتن شخصیتی لجباز و یک‌دنده در داستان فیلم، توسط یک رانندهٔ تریلی تهدید شده بود. همچنین، بعضی از مردم با دیدن ناصر هاشمی در سطح شهر، او را به بازگشت به خانهٔ پدر و احترام به بزرگتر سفارش می‌کردند.

پرستو گلستانی در سریال پدر سالار
پرستو گلستانی در سریال پدر سالار

درخشش پرستو گلستانی در تلویزیون با ایفای نقش در سریال دیگری در همان سال 74 ادامه می‌یابد و بازی او در سریال مشهور «همسران» به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام، جایگاه او را به‌عنوان بازیگری شناخته شده در تلویزیون ایران تثبیت می‌کند.

آغاز روند کم‌کاری پرستو گلستانی

پرستو گلستانی در سال‌های بعد و پس از بازی در سریال‌های «توپ گرد» و «مهمان‌پذیر طوبی»، دست به تجربه در یک سریال طنز می‌زند و در سریال «مرد هزار چهره» به کارگردانی مهران مدیری حضور پیدا می‌کند.

پرستو گلستانی در سریال مرد هزار چهره
پرستو گلستانی در سریال مرد هزار چهره

او در این سال‌ها فیلم‌های سینمایی کمی بازی می‌کند و بعد از دو فیلم «عروس فراری» در سال 83 و «معبد جان» در سال 87، سال‌ها در هیچ پروژه سینمایی‌ای دیده نمی‌شود.

پرستو گلستانی در فیلم عروس فراری
پرستو گلستانی در فیلم عروس فراری
پرستو گلستانی در فیلم معبد جان
پرستو گلستانی در فیلم معبد جان

او درباره کم‌کاری سینمایی خود در آن دوره می‌گوید: « واقعیت غیبت من در سینما این است که از سال 87 پیشنهاد سینمایی نداشته‌ام؛ اما برای بازی در چند تله‌فیلم‌ و فیلم‌ شبکه خانگی پیشنهاداتی بوده است که دوستشان نداشته‌ام.»

از مطرح‌ترین بازی‌های پرستو گلستانی در دوره کم‌کاری او می‌توان به سریال‌های «به کجا چنین شتابان» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و «مسیر انحرافی» به کارگردانی بهرنگ توفیقی در سال‌های 88 و 90 اشاره کرد.

پرستو گلستانی در سریال به کجا چنین شتابان
پرستو گلستانی در سریال به کجا چنین شتابان
پرستو گلستانی در سریال مسیر انحرافی
پرستو گلستانی در سریال مسیر انحرافی

پس از سال 90 پرستو گلستانی به مدت سه سال در هیچ پروژه تلویزیونی و سینمایی‌ای حضور پیدا نمی‌کند تا این‌که در سال‌های 93 و 94 در سری‌های اول و دوم سریال «دردسر عظیم» ساخته برزو نیک‌نژاد به نقش‌آفرینی می‌پردازد و دوباره دیده می‌شود.

پرستو گلستانی در سریال دردسر عظیم
پرستو گلستانی در سریال دردسر عظیم

در بیوگرافی پرستو گلستانی آمده است : گلستانی در سال 94 برای بار سوم با برزو نیک‌نژاد همکاری می‌کند و این‌بار در سریال «قرعه» او حضور پیدا می‌کند.

پرستو گلستانی در پشت صحنه سریال قرعه
پرستو گلستانی در پشت صحنه سریال قرعه

پرستو گلستانی بازیگر در خصوص  نقش خود در سریال “دردسر‌های عظیم” گفت: در این سریال  در نقش گوهر بازی می‌کنم، گوهر کاراکتر‌ پیچیده‌ای نیست و نظیر این شخصیت را در جامعه زیاد دیده‌ایم. وی افزود: شاید گوهر‌ خیلی با شخصیت اصلی‌ من متفاوت باشد ولی گوهر در زندگی  کارهایی انجام می‌دهد و به نوعی فکر اعمالی دارد که شاید آن کارها برای آن انسان درست باشد ولی همان کارها باعث اشتباهاتی می‌شود که یکسری اتفاقات وقایعی را به وجود می‌آورد که شاید برای ما چندان خوشایند نباشد. وی در خصوص این سریال اظهار داشت: دردسرهای عظیم یک کار اجتماعی و خانوادگی است که در آن رگه‌های طنز و کمدی هم دیده می‌شود.

پرستو گلستانی پشیمان از زیر آسمان شهر

زیر آسمان شهر نمی گویم کار بدی بود و هنوز بعد 14 سال مردم من را با همین کار یادشان می آید ولی انتخاب غلطی کردم چون من بازیگر کمدی نبودم مسیرم تغییر کرد و از تمام کارهای جدی که پیش از آن انجام می دادم بیرون و مرا به عقب کشید

فعالیت پرستو گلستانی در تئاتر

در بیوگرافی پرستو گلستانی میخوانیم : او بازیگری را شغل خود اصلی خود می داند و کارگرادانی تئاتر، تدریس بازیگری در آموزشگاه را شغل دومش میداند

پرستو گلستانی از بازیگران شناخته‌شده سینما، تلویزیون و تئاتر است که همواره کم‌حاشیه و دور از جنجال به فعالیت‌های حرفه‌ای خود پرداخته است.

گلستانی بیش از سینما و تلویزیون، به بازی در تئاتر علاقه‌مند است و بازیگری تئاتر را ترجیح می‌دهد؛ او در این باره می‌گوید: « اگر شرایط اقتصادی تئاتر مساعد بود، من اصلاً به تلویزیون نمی‌رفتم. به‌طور مثال اگر حتی یک‌سوم دستمزدم در تلویزیون را به‌صورت ماهانه در تئاتر داشتم، محال بود در تلویزیون کار کنم.»

گلستانی بیش از سینما و تلویزیون در تئاتر صاحب افتخار است و تجربه کار در کنار کارگردانان مطرح تئاتر مثل اکبر زنجان‌پور، محمد رحمانیان، محمد یعقوبی و … را داشته است. از مهم‌ترین نمایش‌های او می‌توان به «دشمن مردم»، «باغ آلبالو»، «سه خواهر»، «بیست نمایش کوتاه درباره سلفی» و «گل‌های شمعدانی» اشاره کرد.

پرستو گلستانی همچنین در سال‌های 77 برنده جایزه سیمرغ بهترین بازیگر زن از جشنواره تئاتر فجر شده است.

لیست آثار هنری پرستو گلستانی

در ادامه بیوگرافی پرستو گلستانی بازیگر دردسر های عظیم باید بگوییم در جدول‌های جداگانه می‌توانید فهرست آثاری که او در آنها به هنرنمایی پرداخته است را مشاهده کنید.

آثار سینمایی پرستو گلستانی

نام فیلمسالکارگردان
مجنون۱۳۶۹رسول ملاقلی‌پور
مار۱۳۷۰مجید جوانمرد
قافله۱۳۷۱مجید جوانمرد
رابطه پنهانی۱۳۷۱جهانگیر جهانگیری
همسر۱۳۷۲مهدی فخیم‌زاده
سرعت۱۳۷۵محمدحسین لطیفی
عروس فراری۱۳۸۳بهرام کاظمی
معبد جان۱۳۸۷محمد درمنش

آثار تلویزیونی پرستو گلستانی

سالمجموعه تلویزیونیکارگردانتوضیحات
۱۳۶۶درخت دوستیسعید خاکسارشبکه ۲ – ۵۰ قسمت
۱۳۶۸عقیقحمید تمجیدیشبکه ۲ – ۱۰ قسمت
۱۳۶۹عطر گل یاسبهمن زرین‌پورشبکه ۱ – ۱۰ قسمت
۱۳۷۳بهاران در بهارغلامرضا رمضانیشبکه ۲ – ۱۴ قسمت – پخش در ماه رمضان
۱۳۷۳پدرسالاراکبر خواجوییشبکه ۲ – ۲۲ قسمت
۱۳۷۳-۱۳۷۴همسرانبیژن بیرنگ – مسعود رسامشبکه ۲ – ۴۵ قسمت – بازیگر مهمان
۱۳۷۴وکلای جوانبهرام کاظمیشبکه ۲ – ۱۳ قسمت – بازیگر مهمان
۱۳۷۴ماه مهربانبهروز بقاییشبکه تهران (۵) – اولین سریال شبکه تهران (۵)
۱۳۷۴خانواده بامدادیعاطفه حیدرزادهشبکه ۲ – ۲۰ قسمت
۱۳۷۵نوعی دیگربهروز بقاییشبکه تهران (۵) – ۶۰ قسمت
۱۳۷۵خانواده رضایتحمید امجد – مازیار میریشبکه تهران (۵)
۱۳۷۶دنیای شیرینبهروز بقاییشبکه ۱ – ۳۵ قسمت – بازیگر مهمان
۱۳۷۶هفت سنگعبدالرضا نواب صفویشبکه ۲ – ۱۷ قسمت
۱۳۷۷روزی عقابیسید محمدرضا مفیدیشبکه ۳ – ۱۱ قسمت
۱۳۷۸دانی و من – (سری دوم)علی عبدالعلی زادهشبکه تهران (۵) – گروه کودک و نوجوان
۱۳۷۸میگی نه نگاه کنکاظم بلوچیشبکه ۱ – ۱۰۰ قسمت – گروه کودک و نوجوان
۱۳۷۸–۱۳۸۳ماجراهای تقی جانحسن پورشیرازی – مرضیه محبوبشبکه ۲ – گروه کودک و نوجوان – در چهار سری
۱۳۷۹داستان‌های نوروزمرضیه برومندشبکه ۱ – ۸ قسمت
۱۳۷۹مثل زندگیبهروز بقاییشبکه ۱ – ۱۴ قسمت – گروه کودک و نوجوان
۱۳۸۰تازه چه خبر همسایهامیر سماواتی – بهروز بقاییشبکه ۲ – ۶۰ قسمت – بازیگر مهمان
۱۳۸۱توپ گردبهروز بقاییشبکه ۱ – ۲۶ قسمت – گروه کودک و نوجوان
۱۳۸۱حیات خلوتاسدالله ایمن
۱۳۸۲مهمان‌پذیر طوبیمنوچهر پوراحمدشبکه ۱ – پخش در نوروز ۱۳۸۳
۱۳۸۳فرار بزرگمحمدحسین لطیفیشبکه ۳ – ۱۴ قسمت
۱۳۸۳فیلبانانکاظم راست‌گفتارشبکه ۲ – ۲۶ قسمت – پخش در نوروز ۱۳۸۴
۱۳۸۳غریبانهقاسم جعفریشبکه تهران (۵) – ۱۳ قسمت – پخش در ماه محرم
۱۳۸۴اکسیژنمهدی مظلومیشبکه تهران (۵) – ۳۰ قسمت
۱۳۸۴ماجراهای شهرک ترافیکمریم مصفاشبکه ۲ – ۲۶ قسمت – گروه کودک و نوجوان
۱۳۸۶مرد هزار چهرهمهران مدیریشبکه ۳ – ۱۳ قسمت – پخش در نوروز ۱۳۸۷
۱۳۸۷سایه تنهاییبیژن شکرریزشبکه ۱ – ۲۶ قسمت
۱۳۸۸به کجا چنین شتابانابوالقاسم طالبیشبکه تهران (۵) – ۴۸ قسمت
۱۳۸۹عمارت پدریاکبر منصور فلاحشبکه قرآن – ۴۰ قسمت
۱۳۹۰بگو که هستماکبر منصور فلاحشبکه شما – ۳۰ قسمت – پخش در ماه رمضان
۱۳۹۱مسیر انحرافیبهرنگ توفیقیشبکه ۳ – ۱۳ قسمت
۱۳۹۳دردسرهای عظیم – (فصل اول)برزو نیک‌نژادشبکه ۳ – ۲۶ قسمت
۱۳۹۴دردسرهای عظیم – (فصل دوم)برزو نیک‌نژادشبکه ۳ – ۲۶ قسمت – پخش در ماه رمضان
۱۳۹۴قرعهبرزو نیک‌نژادشبکه ۳ – ۱۴ قسمت – پخش در نوروز ۱۳۹۵

تئاترهای پرستو گلستانی

 • «آگنیتاژ» نویسنده رسول حق‌جو، کارگردان مجتبی رستمی‌فر اجرای عمومی اهواز (۱۳۹۵)
 • «ساکنین طبقهٔ ۱۵ کمپ آگنیتاژ» نویسنده رسول حق‌جو، و کارگردان ابوذر مزار جلالی اجرای عمومی رشت (۱۳۹۵)
 • خانه ی خورشید کارگردان شهرام کریمی
 • گل‌های شمع دانی نویسنده و کارگردان محمد یعقوبی سال (۱۳۸۲)
 • قرمز و دیگران نویسنده و کارگردان محمد یعقوبی تئاتر شهر (۱۳۸۹)
 • بیست نمایش کوتاه درباره ی سلفی نویسنده و کارگردان محمد رحمانیانجشن واره فیلم فجر (۱۳۹۵)
 • پینو کیا کارگردان شهره سلطانی (سال:۱۳۹۴)
 • در تاریک روشنای صحنه نویسنده آنتوان چخوف و آرتور آدامف، کارگردان رویا افشار تئاتر شهر (۱۳۸۹)
 • پدر خانده ناپلی نویسنده ادوارد فیلیپو، کارگردان بابک محمدی تماشاخانه ایران شهر ۱۳۹۱
 • ۳خواهر نویسنده آنتوان چخوف، کارگردان اکبر زنجانپور
 • باغ آلبالو نویسنده آنتوان چخوف، کارگردان اکبر زنجانپور (سال: ۱۳۹۵)
 • دشمن مردم نویسنده هنری کیپسن، کارگردان اکبر زنجانپور

صفحه اینستاگرام پرستو گلستانی

پرستو گلستانی ، از سلبریتی های فعال در اینستاگرام بوده و ظرف چند سال اخیر قریب به 970 پست به اشتراک گذاشته که بررسی اینستاگرامش، در واقع مروری است بر بیوگرافی پرستو گلستانی و یک دهه فعالیت هنری ایشان در عرصه سینما و تلویزیون و شبکه نمایش خانگی. لذا برای آشنایی با سبک زندگی دیجیتالی پرستو گلستانی و پشت صحنه فیلم ها و سریال هایی که ایشان در آن نقش آفرینی کرده است و بیوگرافی پرستو گلستانی، به اینستاگرامش مراجعه  کنید.آدرس اینستاگرام پرستو گلستانی @parastougolestani می باشد و 565 هزار دنبال کننده دارد.

صفحه اینستاگرام پرستو گلستانی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

بازیگر ۳۶۰

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر ۳۶۰ دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا