بازیگران ایرانیبازیگران زنبیوگرافی بازیگران

شایسته ایرانی و تجربه ی بازی او در نقش تراجنسیتی

افتتاح حساب در ترکیهخدمات سئو پلکانیکاشت ابرو

در این بخش بیوگرافی شایسته ایرانی بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. بیوگرافی شایسته ایرانی از بازیگران زن خوب و توانمند کشورمان که بیشتر او را با سریال ستایش به یاد می آوریم ، به همراه اطلاعاتی از زندگی شخصی و هنری او با عکس های شخصی او و خانواده اش را میبینیم.امروز از 0 تا 100 با بیوگرافی شایسته ایرانی آشنا میشویم. در ادامه با بازیگرآنلاین همراه باشید.

شایسته ایرانی چند سال سن دارد؟

شایسته ایرانی زاده ۲ تیر ۱۳۵۸ است و ۴۲ سال سن دارد.

شایسته ایرانی مجرد است یا متاهل؟

شایسته ایرانی در حال حاضر مجرد است.

تحصیلات شایسته ایرانی چقدر است؟

شایسته ایرانی لیسانس رشته نمایش است.

شایسته ایرانی فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد؟

شایسته ایرانی از سال 1380 تا کنون فعالیت میکند.

خلاصه بیوگرافی شایسته ایرانی

نام اصلیشایسته ایرانی
تاریخ تولد۲ تیر ۱۳۵۸ ‏(۴۲ سال)
تحصیلاتلیسانس رشته نمایش
پیشهبازیگر
سالهای فعالیت1380 تاکنون
وضعیت تاهلمجرد

بیوگرافی شایسته ایرانی

بیوگرافی شایسته ایرانی

در بیوگرافی شایسته ایرانی آمده است:وی متولد 2 تیر 1358 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

کودکی شایسته ایرانی
کودکی شایسته ایرانی
کودکی شایسته ایرانی در آغوش خواهرش
کودکی شایسته ایرانی در آغوش خواهرش

در بیوگرافی شایسته ایرانی لازم به ذکر است او فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد که علارغم استعداد شگرفی که در بازی دارد اما همیشه گزیده کار است.

تیپ قرمز شایسته ایرانی

بیوگرافی خانواده شایسته ایرانی

در بیوگرافی شایسته ایرانی درباره ی خانواده اش آمده است : پدرش مهدی ایرانی و مادرش اعظم حکیم نام دارد.

پدر و مادر شایسته ایرانی
پدر و مادر شایسته ایرانی

او در یک خانواده 6نفره با دو برادر به نامهای محمود و مسعود و یک خواهر به نام شیما متولد شده است.

شایسته ایرانی و خواهرش شیما
شایسته ایرانی و خواهرش شیما
محمود ایرانی برادر شایسته ایرانی
محمود ایرانی برادر شایسته ایرانی

برادرش مسعود سالهاست فوت شده است.او یک خواهرزاده به نام تیام و یک برادرزاده به نام پارسا هم دارد.

مرحوم مسعود ایرانی برادر شایسته ایرانی
مرحوم مسعود ایرانی برادر شایسته ایرانی

ازدواج و وضعیت تاهل شایسته ایرانی

بیشترین جستجوها در بیوگرافی شایسته ایرانی درباره همسر ایشان است که شما عزیزان میخواهید بدانید همسر ایشان کیست.

شایسته ایرانی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

علایق و حقایقی درباره شایسته ایرانی

در ادامه بیوگرافی شایسته ایرانی مروری میکنیم بر علایق و حقایقی درباره ی او.با ما همراه باشید.

حمایت شایسته ایرانی از بانوان برای استادیوم

بسیاری از دختران سرزمین من دغدغه حضور در ورزشگاه را دارند و سال‌های‌ سال است که این موضوع حل نشده است

من چنین دغدغه‌ ای نداشتم اما با حضور بانوان در ورزشگاه مخالف نیستم و فکر می‌ کنم هیجان حضور در استادیوم برای هر کسی که علاقه‌ مند به فوتبال باشد مهم است

علت کم کاری شایسته ایرانی

همه مسائل در بازیگری دست بازیگر نیست و تصمیم‌گیری و انتخاب از طرف کارگردان از دست او خارج است. نقش‌هایی به من پیشنهاد شد که مشابه نقش‌هایی بود که ایفا کرده بودم و در آن زمان ترجیح دادم که نقش‌ها را قبول نکنم.

احساس می‌کنم که خیلی وسواس داشتم در انتخاب نقش‌ها و به دلیل همین گزیده کاری، کم کار بوده‌ام. اما اکنون در نظر دارم که وسواس و گزینشی انتخاب کردن را کنار بگذارم تا بتوانم نقش‌های بیشتری را ایفا کنم.

شایسته ایرانی ادامه داد: «بسیاری از شانس‌های دیده شدن بازیگر به دلیل اکران نشدن فیلم‌ها از بین می‌رود.

تضمین شغلی ندارم

بازیگری شغلی است که نمی توان از قبل بروی آن حساب کرد چرا که ممکن است بازیگران حتی یکسال بیکار باشند حالا یا پیشنهاد کار باشد یا نباشد

اگر پیشنهاد باشد قدرت انتخاب نداشته باشند و ناچار هستند برای امرار معاش در نقش هایی که دوست ندارند بازی کنند

تیپ شایسته ایرانی

شروع فعالیت هنری شایسته ایرانی

دوره های بازیگری را در کانون سینماگران جوان گذراند و فعالیت خود را از اوایل دهه 80 با تجربه های متعددی و ایفای نقش بر روی صحنه شروع کرد

شایسته ایرانی در جلوی دوربین

اولین بار سال 1384 وقتی 26 ساله بود با فیلم آفساید به کارگردانی جعفر پناهی جلوی دوربین رفت که بخاطر فعالیت سیاسی این کارگردان فیلم اجازه اکران نگرفت.

با این حال این فیلم در جشواره فیلم فجر بصورت محدود اکران شد،اما با تمام تلاش‌ها و فعالیت‌هایش هرگز دیده نشده و به چهره مشهور و بازیگر مطرح تبدیل نشد.

شایسته ایرانی در فیلم آفساید جعفر پناهی
شایسته ایرانی در فیلم آفساید جعفر پناهی

بازی شایسته ایرانی در نقش تراجنسی

بشدت گزیده کار است و علیرغم استعداد بالایش آن طور که باید و شاید دیده نشده است

او در فیلم آینه‌های روبرو فیلم سینمایی به کارگردانی نگار آذربایجانی در سال 88 نقش یک دختر تراجنسی رو به زیبایی ایفا می کند

در جشنواره فیلم فجر 1394 هم در فیلم امکان مینا به کارگردانی کمال تبریزی با مینا ساداتی و میلاد کی مرام همبازی شده بود

شایسته ایرانی در فیلم آینه های روبرو در نقش تراجنسی
شایسته ایرانی در فیلم آینه های روبرو در نقش تراجنسی

سه سال بعد از «آفساید» در «موج سوم» آرش سجادی حسینی بازی کردم و حدود یک سال بعد بازی در فیلم «آینه‌های روبرو» به من پیشنهاد شد.وقتی فیلمنامه «آینه‌های روبرو» را خواندم کمی شک داشتم که نقش را قبول کنم یا نه، چون یک سری تبعات برایم داشت و مطمئن نبودم که اجازه اکران پیدا کند، اما این قدر فیلمنامه کامل بود و آن را دوست داشتم که این ریسک را پذیرفتم.همچنین به دلیل اینکه موضوعی را مد نظر قرار داده بود که تا به حال کمتر به آن پرداخته شده بود، مرا جذب کرد و فکر کردم فرصتی است برای اینکه توانایی‌هایم را نشان دهم، به همین دلیل قبول کردم که در «آینه‌های روبرو» بازی کنم.»

خود نقش هم جزو نقش‌هایی بود که احساس کردم کمتر تکرار خواهد شد. یک سال بعد از بازی در «آینه‌های روبرو» به من پیشنهادی شد که احساس کردم مشابه نقشی بود که در این فیلم داشتم و فکر کردم من این نقش را کامل و بی نقص ایفا کرده‌ام و به همین دلیل پیشنهاد بازی در فیلم را نپذیرفتم.

ایرانی در پایان گفت: «دوست دارم هر نقشی را که قبول می‌کنم کامل بازی کنم. نگار آذربایجانی بازی بازیگران را درست کارگردانی می‌کند و من از فیلم قبلی سابقه کار با او را داشتم، به همین دلیل خیالم راحت بود که قرار است با یک کارگردان کاربلد کار کنم.»

شایسته ایرانی در فیلم آینه های روبرو در نقش تراجنسی
شایسته ایرانی در فیلم آینه های روبرو در نقش تراجنسی

بازی شایسته ایرانی در سریال ستایش

ایشان در سریال ستایش و سایه ها نقش آفرینی کرده است.

شایسته ایرانی در فصل اول سریال ستایش، نقش پرستار بچه های صابر را بازی می کرد که پس از بیمار شدن انیس، با صابر ازدواج کرد و همسر دوم وی شد.

شایسته ایرانی در فصل سوم این سریال بازی نمی کند اما نقش وی را نرگس امینی در کنار بازیگران جدید سریال کیهان ملکی، مریم خدارحمی، محمدرضا داوودنژاد، اسدالله یکتا، کمند امیرسلیمانی، مهتاج نجومی، بهزاد خداویسی، اکرم محمدی، رسول نجفیان، لاله مرزبان و… بازی می کند.

شایسته ایرانی در سریال ستایش
شایسته ایرانی در سریال ستایش

بازی شایسته ایرانی در سریال ستارخان

شایسته ایرانی در سریال ستار خان در نقش دختری به نام نینا ایفای نقش کرد که با بازی خوبی که در این سریال داشت توانست به شهرت برسد. سریال ستار خان گزیده ای از سریال ایراندخت است و از شبکه اول سیما پخش شد. داستان این سریال در مورد زندگینامه ستارخان است.

شایسته ایرانی در سریال ستارخان
شایسته ایرانی در سریال ستارخان

شهرت شایسته ایرانی

اولین بار در سال 1388 با سریال عید امسال به کارگردانی سعید آقاخانی جلوی دوربین رفت اما شهرت اش از سال 98 با سریال ترور خاموش شروع شد

در مجموعه ترور خاموش چهره هایی چون سعید راد ، پرویز فلاحی پور ، پریوش نظریه ، ستاره اسکندری و سامیه لیک حضور داشتند

شایسته ایرانی بازیگر سریال «ترور خاموش»، با اشاره به نقاط ظریفی که در اجرای این نقش داشته، گفت: من در سریال «ترور خاموش» نقش یک ساقی مواد مخدر را بازی می‌کنم.

نقشی که مورد استقبال واقع شده و به ویژه صحنه موتورسواری من برای مخاطبان جالب بود. این شخصیت نغمه نام دارد و در عین حال که شرایط زندگی و جامعه او را به این سمت کشانده که وارد چنین شغلی شود، او نسبت به خانواده‌اش احساس مسئؤلیت می‌کند.

زندگی شایسته ایرانی بازیگر ترور خاموش
زندگی شایسته ایرانی بازیگر ترور خاموش

وی افزود: نغمه هم مثل بقیه آدم‌ها احساساتی می‌شود؛ با وجود رفتار خشنی که در شغلش دارد، با خانواده خود ملایم رفتار می‌کند و همین ویژگی‌ها نقش را باورپذیر کرده است.

این بازیگر سینما با بیان اینکه مابه ازای واقعی نقش خود را تا به حال از نزدیک ندیده و ملاقات با چنین افرادی را خطرناک می‌داند، تاکید کرد: صحبت و مشاوره با کارگردان و نویسنده به من کمک زیادی کرد تا بتوانم به این نقش نزدیک شوم. به ویژه که نوع رفتار‌های خاص نغمه برایم خیلی جذاب بود. از همین رو تمام انرژی‌ام را برای ایفای نقش گذاشتم.

ایرانی یادآور شد: من برای رسیدن به این نقش مصاحبه‌هایی را که با زنانی مثل نغمه منتشر شده بود، خواندم.

وی با اشاره به اینکه بهتر است مخاطب درباره این نقش قضاوتی نکند، افزود: نغمه در قصه در موقعیت‌های متفاوتی دیده می‌شود و مورد قضاوت قرار می‌گیرد؛ اما باید صبر کنید تا دریابید قضاوت درستی داشته اید یا نه؟

این بازیگر با بیان اینکه به این سریال علاقه دارد و حین تماشای آن می‌داند حتی اگر جواب یک پیامک را بدهد، بخشی از صحنه‌ها را از دست می‌دهد، تاکید کرد: واقعا دوست داشتم قصه نغمه در هر قسمت بیشتر باشد. البته همه بازیگران دلشان می‌خواهد در قصه خیلی بیشتر دیده شوند.

ایرانی در پایان از این نکته سخن گفت که خیلی‌ها در فضای مجازی برای او آموزش موتورسواری فرستاده اند و این موضوع نشان می‌دهد سریال بینندگانی از همه قشر‌ها را دارد.

شایسته ایرانی در سریال ترور خاموش در کنار ستاره اسکندری، سعید راد، پریوش نظریه، سامیه لک، امیرمحمد زند، سمیرا حسینی، پرویز فلاحی پور، مریم بوبانی، رویا میرعلمی و … بازی می کند.

سکاسی از شایسته ایرانی در ترور خاموش

تجربه کار شایسته ایرانی با احمد معظمی

ترور خاموش اولین تجربه همکاری من با احمد معظمی بود به نظر من او بسیار کارگردان مستعد و با اخلاقی است و میتوان با او به یک وجه اشتراکی کاری خوبی رسید

گفتگوی خواندنی با شایسته ایرانی

در پایان برای آشنایی بیشتر با بیوگرافی شایسته ایرانی می‌توانید مصاحبه‌ای کوتاه با ایشان را بخوانید.

تو بازیگر مستعدی هستی، اما هیچ‌گاه آن‌طور که باید و شاید دیده نشدی. فکر می‌کنی با توجه به اکران محدود و سوژه‌ خاص آینه‌های روبرو، این فیلم فرصت خوبی باشد برای نشان دادن استعدادت در بازیگری؟

ایفای نقش آدینه برای من ریسک بالایی داشت؛ اما در عین حال با توجه به سختی و متفاوت بودن نقش، این امکان را یافتم تا توانایی‌هایم را محک بزنم. در ایفای نقش هم تلاشم را کردم تا جایی که در توانم بود به نقش نزدیک بشوم و واکنش‌هایی هم که تا به حال از طرف مخاطبان داشته‌ام، عموما مثبت بوده است. نمی‌دانم ظاهر شدنم در این نقش چقدر در آینده کاری‌ام مؤثر خواهد بود؛ اما به هر حال، لذت بازی آن با همه سختی‌هایی که داشت آنقدر زیاد بود که من را متقاعد کند که ارزش ریسک دارد.

آینه‌های روبرو هم مثل آفساید فیلمی خاص و متفاوت است، می‌خواهی همین روند را در سینما ادامه بدهی؟ فکر نمی‌کنی با این انتخاب‌ها و تعداد محدود این نوع فیلم‌ها هیچ‌گاه فرصتش را نداشته باشی خودت را در ذهن‌ها ثبت کنی؟

من روند خاصی را پیش نگرفته‌ام و هر دو نقش در دو فیلم آفساید و آینه‌های روبرو نقش‌های خوبی بودند که به من پیشنهاد شدند. اینکه من در این دو نقش بازی کردم، معنی‌اش این نیست که فقط علاقه‌مند به بازی در نقش خاصی هستم. اتفاقا مثل خیلی از بازیگرهای دیگر، دوست دارم نقش‌های متفاوتی را تجربه کنم که به من سنجیدن توانایی بازیگری ام را در ابعاد مختلف بدهد. به هر حال فکر می‌کنم هر دو نقشی که من در این دو فیلم داشتم، به نوعی در ذهن‌ها ثبت شده است و امیدوارم که در آینده موقعیت تجربه نقش‌هایی کاملا متفاوت از این دو نقش را هم داشته باشم.

برسیم به آدینه، چه شد که برای این نقش سراغ تو آمدند؟ و چه شد که پذیرفتی؟

البته جواب کامل این سوال را خانم آذربایجانی، کارگردان فیلم می‌توانند به شما بدهند؛ اما تا جایی که می‌دانم، من اتفاقا به خاطر نقشی که در آفساید بازی کرده بودم، انتخاب اول ایشان نبودم.

دلیل آن هم این بود که ایشان نگران بودند که من به دلیل شباهت‌های ظاهریِ دو نقش، به اشتباه، بازی‌ای را که در آفساید ارائه کردم برای آدینه تکرار کنم و این اتفاقی بود که اگر می‌افتاد، بسیار به نقش لطمه می‌زد؛ چون آدینه بازی‌ای می‌طلبید که می‌بایست تماشاگر را در مورد جنسیت خود بازیگر هم دچار تردید می‌کرد و با نقش دختری که عامدانه ادای پسرها را در می‌آورد، به شکل ظریف و بسیار حساسی تفاوت داشت.

همین تفاوت هم در ابتدا دلیل اصلی من برای پذیرفتن بازی در این نقش بود. البته در عین حال آنقدر موضوع و فیلمنامه را دوست داشتم و از همان ابتدا احساس خوبی هم به کار و هم به عوامل حرفه‌ای کار پیدا کرده بودم که دلم می‌خواست این همکاری را تجربه کنم.

برای انتخاب این نقش برایت اهمیت نداشت که کارگردان تجربه‌ اول خود را از سر می‌گذراند و ممکن است موفق نشود؟ علاوه بر این، به این فکر نکردی که فیلم به سبب سوژه ملتهبش ممکن است هرگز اکران نشود و زحماتت هم دیده نشود؟

من هیچ شناخت قبلی نسبت به کارگردان نداشتم و فقط می‌دانستم که ایشان چندین کار کوتاه، اما موفق داشته‌اند و تحصیلات آکادمیک خود را علاوه بر ایران در آمریکا نیز گذرانده‌اند. کنجکاو بودم که به عنوان کارگردان کار اول با کارشان بیشتر آشنا شوم و به هر حال فیلمنامه ایشان را که با خانم طائرپور به طور مشترک نوشته بودند، هم بسیار دوست داشتم.

از همان زمان پیش‌تولید و بعد هم تولید فیلم متوجه شدم که خانم آذربایجانی به شدت در کارشان مستعد و مسلط هستند و لحظه به لحظه بازی من را هدایت کردند. در مورد سوژه فیلم، بله؛ نگران بودم که آینه‌های روبرو اکران نشود ولی ترجیح دادم که فقط به لذت تجربه بازی در نقش آدینه فکر کنم.

در جایی خواندم برای نزدیک شدن به نقش با افراد تراجنسی (ترنس‌سکشوآل) صحبت کردی و ازشان خواستی برایت از خاطراتشان تعریف کنند؛ قبول دارم که این کار حتما مؤثر است، اما حرف زدن، کنش‌ها، نوع راه رفتن که خیلی هم طبیعی در آمده (مخصوصا در آن لحظه‌ای که با لباس عروس به سمت ماشین رعنا می‌دوی)، صرفا تأثیر شنیدن خاطرات نبوده. چطور توانستی آدینه را برای مخاطب باورپذیر خلق کنی؟

تا قبل از بازی در این فیلم، من هم مثل بقیه از کنار چنین افرادی عبور می‌کردم و خیلی به آن‌ها نزدیک نمی‌شدم. رسیدن به این نقش کار بسیار سختی بود؛ اما با تحلیل خود فیلمنامه، مشورت با کارگردان و ملاقات و گفت‌وگو با دو-سه نفر از آدم‌هایی که خودشان تراجنسی هستند، سعی کردم به نقش نزدیک بشوم.

می‌دانستم از خودم باید بسیار فاصله بگیرم و چنین تصور کنم که انگار پسربچه‌ای درون من وجود دارد و او رفتار و حرف زدن‌های مرا هدایت می‌کند. هدایت و راهنمایی‌های کارگردان نیز بسیار کمکم کرد که هم به درک درستی از شخصیت برسم و هم بتوانم تداوم حس‌هایم را به درستی حفظ کنم.

آدینه، تراجنسی است و تراجنسی بودن تفاوت دارد با دوجنسیتی بودن.در این باره کمی توضیح می‌دهی؟

بله همین‌طور است. افراد تراجنسی از نظر جسمی یا کاملا زن‌اند یا کاملا مرد. آن‌ها جسمشان با روحشان در تضاد است؛ از نظر روحی جسم خود را نمی‌پذیرند. اما افراد دوجنسیتی اختلال ژنتیکی دارند؛ یعنی آن‌ها از لحاظ جسمی هم زن‌اند و هم مرد.

برای اینکه وجه تمایز این دو مشخص شود، تو و نگار آذربایجانی فکری کرده بودید؟

آدینه، تراجنسی است و برای درست به تصویر کشیدن او لازم بود که فقط به بررسی تراجنسی‌ها بپردازیم و در این زمینه به آگاهی برسیم. شاید ویژگی ظاهری با هم داشته باشند، اما موضوع فیلم فقط به تصویر کشیدن فرد تراجنسی‌ای بود که قصد تغییر جنسیت دارد.

همیشه داشتن هم‌بازی خوب به بازی بازیگر کمک می‌کند. غزل شاکری چقدر در موفقیت تو تأثیر داشت؟

این خیلی مهم است که بازیگر مقابلت چه کسی و ارتباطش با تو به چه شکلی باشد. من و غزل از همان ابتدا به ارتباط خوبی رسیدیم و در طول کار، بده بستان خوبی داشتیم. به نظرم او بهترین انتخاب برای نقش رعنا بود.

لیست آثار هنری شایسته ایرانی

در ادامه بیوگرافی شایسته ایرانی بازیگر برف بی صدا میبارد باید بگوییم در جدول‌های جداگانه می‌توانید فهرست آثاری که او در آنها به هنرنمایی پرداخته است را مشاهده کنید.

فیلم‌های سینمایی شایسته ایرانی

 • آفساید (جعفر پناهی)
 • موج سوم (فیلم) (آرش سجادی حسینی)
 • آینه‌های روبرو (نگار آذربایجانی)
 • امکان مینا (کمال تبریزی)
 • فصل نرگس (نگار آذربایجانی)
 • کامیون (فیلم ۱۳۹۶) (کامبوزیا پرتوی)
شایسته ایرانی در فصل نرگس
شایسته ایرانی در فصل نرگس

فیلم‌های تلویزیونی شایسته ایرانی

 • سایه‌ها (حسین شهابی)
 • نشانی لاله‌ها (اکبر منصور فلاح)
 • ایران دخت (محمد رضا ورزی)
زندگی شایسته ایرانی بازیگر ایراندخت
زندگی شایسته ایرانی بازیگر ایراندخت

سریال های شایسته ایرانی

 • عید امسال (سعید آقاخانی) ۱۳۸۸ شبکه تهران
 • ستایش (سعید سلطانی) ۱۳۸۹ شبکه سه
 • ستارخان(محمدرضا ورزی)1396 شبکه یک
 • ایراندخت (محمد رضا ورزی) ۱۳۹٧ شبکه یک
 • ترور خاموش (احمد معظمی) ۱۳۹۸ شبکه یک
 • خانه امن (احمد معظمی) ١٣٩٩ شبکه یک
 • برف بی صدا می بارد (پوریا آذربایجانی) ١۴٠٠ شبکه سه
شایسته ایرانی در سریال خانه امن
شایسته ایرانی در سریال خانه امن
شایسته ایرانی در سریال برف بی صدا میبارد
شایسته ایرانی در سریال برف بی صدا میبارد

صفحه اینستاگرام شایسته ایرانی

شایسته ایرانی ، از سلبریتی های فعال در اینستاگرام بوده و ظرف چند سال اخیر 359 پست به اشتراک گذاشته که بررسی اینستاگرامش، در واقع مروری است بر بیوگرافی شایسته ایرانی و فعالیت هنری ایشان در عرصه سینما و تلویزیون. لذا برای آشنایی با سبک زندگی دیجیتالی شایسته ایرانی و پشت صحنه فیلم ها و سریال هایی که ایشان در آن نقش آفرینی کرده است و بیوگرافی شایسته ایرانی ، به اینستاگرامش مراجعه کنید. آدرس اینستاگرام شایسته ایرانی @shayestehirani میباشد و بیش از 15 هزار دنبال کننده دارد.

او یک پیج عکاسی هم به آدرس shayesteh.iranii@ دارد که عکس های مختلفی را که در زمینه های مختلف عکاسی کرده است.

صفحه اینستاگرام شایسته ایرانی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

بازیگر ۳۶۰

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر ۳۶۰ دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا