سریال ایرانی

گناه فرشته چیست که به اعدام محکوم شد؟ / قسمت اول سریال گناه فرشته

موضوع و داستان سریال گناه فرشته که توانسته این همه بیننده را به سمت خود بکشاند چیست؟ فرشته دختری که به اتهام قتل، در انتظار حکم اعدام است و حامد تهرانی (شهاب حسینی) وکالت او را بر عهده گرفته است. حامد می داند که فرشته بی گناه است ولی نوید عشیری (با بازی امیر آقایی) سعی می کند که…

به گزارش کول دانلود، در ماه های گذشته رکود بسیار سنگین و سختی بر شبکه نمایش خانگی حکمفرما بود. تا جایی که با گذشت قریب به 9 ماه، سریال شاخص و پرطرفداری پخش نشد. به عقیده کارشناسان و صاحب نظران پس از سریال پوست شیر که قسمت پایانی آن 30 فروردین امسال پخش شد دیگر هیچ سریال جذاب و محبوبی که همه گیر شود پخش نشد. حال ولی سریال گناه فرشته در آستانه پخش قرار گرفته است و قرار است که این سکوت سرد و سهمگین را بشکند. این سریال هم از لحاظ قصه، هم کستینگ و بازیگران و هم از نظر کارگردانی به نظر می رسد که کار قوی و غنی ای خواهد بود. تهیه کننده، نویسنده و کارگردانی کار به گونه انحصاری با حامد عنقا است. لازم به ذکر است که به زودی و با وقفه ای کوتاه سریال های سووشون، افعی تهران و محبوبه شب نیز به گناه فرشته افزوده خواهند شد و حتی صحبت از پخش جوکر 2 نیز در میان است تا زمستان 1402 با گرما و حرارت هر چه بیشتر در شبکه نمایش خانگی دنبال شود.

این مژده را در این جا به شما می دهیم که شما می توانید همه سریال های ایرانی از جمله سریال جذاب و تماشایی گناه فرشته را از سایت بسیار جامع و به روز Cooldl.Net ، دریافت نمایید. وبسایت کول دانلود یکی از باسابقه ترین، مهم ترین و بهترین رسانه ها در خصوص دانلود سریال های ایرانی می باشد که می توانید به وسیله آن تمامی سریال های ایرانی و حتی خارجی را در بستری امن و مطمین با لینک های رایگان و سرعت دانلود بالا، دریافت نمایید. پیشنهاد می کنیم که حتما برای یک بار هم که شده از این سایت دیدن کنید، یقین داشته باشید که پشیمان نخواهید شد.

 • فسمت 1 سریال گناه فرشته

سریال گناه فرشته از این هفته در وبسایت کول دانلود پخش شد تا پس از سریال جنجالی آقازاده ، پروژه جدیدی را برای شبکه نمایش خانگی حاضر داشته باشیم. آقازاده از جمله مهم ترین و محبوب ترین سریال های شبکه نمایش خانگی بود که در تابستان 99 پخش شد و بسیار نیز مورد استقبال قرار گرفت. گناه فرشته که در ژانر درام و خانوادگی ساخته شده است، محصولی از سازندگان اثر ماندگار و محبوب سریال آقازاده می باشد که در زمان پخش بسیار مورد توجه قرار گرفت. حتی چینش بازیگران نیز تا حد زیادی شبیه به آقازاده است. حضور امیر آقایی , پردیس پورعابدینی , سامیه لک , مهدی سلطانی، دیبا زاهدی و… گواه این مدعاست.

 • شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای سریال بسیار جذاب و تماشایی گناه فرشته اقدام کنید:
 • لینک قانونی: دانلود سریال گناه فرشته

چه بازیگرانی در گناه فرشته حضور دارند؟

امیر آقایی , پردیس پورعابدینی , پژمان بازغی , دیبا زاهدی , سامیه لک , شهاب حسینی , فرید سجادی حسینی , لادن مستوفی , مهدی سلطانی , نفس بازغی و آشا محرابی کستینگ و بازیگران سریال پرشمار و پرستاره گناه فرشته را تشکیل داده اند.

موضوع و خط داستانی سریال گناه فرشته درباره چه چیزی ست؟

آتیش چیز بدی نیست، اونچه اضافه اس رو می سوزونه، چیزی موندنی باشه می مونه! شعار سریال این است: “برای فرشته دعا کنید”

درباره گناه فرشته چه می دانیم؟

در سریال گناه فرشته سه بازیگر نقش اصلی داستان شهاب حسینی، لادن مستوفی و امیر آقایی هستند. ولی با این حال بیشتر محوریت قصه بر روی شخصیت شهاب حسینی سوار شده است. وی در نقش یک وکیل دادگستری به ایفای نقش می پردازد. لازم به ذکر است که نقش همسر او را در این سریال آشا محرابی بازی می کند! حامد تهرانی (شهاب حسینی) یک وکیل متعهد و پایبند به قانون و از آن سو بسیار خبره و کارکشته است. در این بین برخی پرونده های مهم و حساس و البته جنجالی را نیز برای وکالت می پذیرد ولی یکی از این گونه پرونده ها برای او با چالش های بسیاری همراه است که این خود باعث ایجاد ماجراهایی دیگری برای وی می شود. در یکی از این پرونده ها، حامد تهرانی وکالت فرشته که دختری در انتظار حکم اعدام است را برعهده می گیرد. فرشته به اتهام قتل به اعدام محکوم شده است گرچه به نظر می رسد که این دختر بی گناه است و مرتکب این قتل نشده است. بنابراین حامد همه تلاشش را می کند تا فرشته را از حکم اعدام برهاند و نجات دهد. نقطه مقابل حامد ولی نوید است. نوید عشیری (با بازی امیر آقایی) که دوست 30 ساله حامد است ولی به دلایلی که فعلا نمی دانیم در ستیز با او است و این دو دشمنی و عناد خاصی در این سریال با هم دارند، بنابراین در همه قسمت های سریال گناه فرشته در تقابل با یکدیگر قرار می گیرند. جدال این دو به خودی خود سوای از هر مدل داستان دیگر این سریال، می تواند بسیار برای تماشاچی جذاب و دیدنی باشد. مهتاب محتشم (با بازی لادن مستوفی) نیز سومین نقش مهم و کلیدی گناه فرشته را بازی می کند. وی که در نقش همسر نوید عشیری به هنرآفرینی می پردازد نیز به نوعی دیگر وارد این بازی می شود. مهتاب یک زن مستقل و بااراده است که در تصمیمات همسرش تاثیرگذار است و از سویی دیگر نیز سعی می کند از فساد خانواده عشیری دوری بجوید ولی… یکی دیگر از نقش های اصلی سریال گناه فرشته “مشفق است. مشفق با بازی مهدی سلطانی سروستانی یکی از افراد پرنفوذ داستان است. ولی همه ماجراهای این سریال بر سر فرشته است. فرشته کیست؟ بازیگر نقش اول زن این سریال که همان فرشته است به مانند سریال آقازاده ، پردیس پورعابدینی است. در این جا باز باید یکی دیگر از تشابهات این دو سریال را یادآوری کرد. در سریال آقازاده نیز نقش نخست زن سریال، مانلی یا راضیه (با بازی پردیس پورعابدینی) بود. هنوز دلیل به اعدام محکوم شدن فرشته یا در واقع این که چه کسی را و به چه دلیلی به قتل رسانده است را ما نمی دانیم و این چیزی است که ممکن است برای فهمیدنش تا چند قسمت نخست سریال گناه فرشته به انتظار بنشینیم!

زمان و تاریخ پخش گناه فرشته کی است؟

سریال گناه فرشته ساعت هشت صبح آدینه هر هفته (آغاز پخش قسمت اول برابر با 1 دی ماه 1402) در سایت کول دانلود پخش می شود.

–    قسمت 6 سریال هفت

سریال هفت –  Seven Serial به تهیه کنندگی، نویسندگی و کارگردانی: کیارش اسدی زاده از محصولات ۱۳۹۹ است که زمان زیادی را صرف کرد تا به پخش رسید. ولی همه این انتظارها می ارزید. چرا که سریال هفت استارت بسیار خوب و دلچسبی را داشت. سریال هفت حداقل در قسمت نخست نشان داد که اثری بسیار خوش ساخت و سرزنده است که حرف های بسیاری برای گفتن دارد. اگر این سریال بتواند همین روند را در ادامه نیز حفظ کند قطعا از موفق ترین آثار امسال خواهد بود.

 • شما می توانید از طریق این لینک نسبت به دانلود و یا تماشای قسمت 6 و همچنین دیگر قسمت های سریال هیجان انگیز و خوش ساخت هفت اقدام کنید:
 • دریافت لینک: دانلود سریال هفت

چه بازیگرانی در هفت حضور دارند؟

امیر جعفری , بابک حمیدیان , حدیث میر امینی , رضا کیانیان , علی مصفا , مهدی هاشمی , مینا ساداتی , نازنین بیاتی , نیکی کریمی , هانیه توسلی , مهدی هاشمی, پانته آ بهرام,مه لقا باقری

موضوع و خط داستانی سریال هفت درباره چه چیزی ست؟

داستان این سریال در مورد هفت دانشجو می باشد که برای پول درآوردن وارد راه خلاف می شوند. شخصیت اصلی داستان نازنین بیاتی در سریال آنیل نام دارد. این سریال که قرار بود در آغاز ۷ اپیزود باشد، در نهایت در ۲۰ قسمت تولد شده است. ما رفیق بازیم ، پای حق وای میستیم، بزنن می زنیم، بکشن، می کشیم، ما هفتا تا تهش می ریم ولی نمی بخشیم، تهش هرچی که باشه بازم هستیم، بازم هفتیم!

زمان و تاریخ پخش سریال هفت کی است؟

سریال هفت ساعت 09:00 سه شنبه هر هفته در سایت کول دانلود پخش می شود.

در قسمت های گذشته سریال هفت چه گذشت؟

در قسمت چهارم سریال جذاب هفت بالاخره شاهد انتقام گیری اعضای گروه هفت از شهروز و باندش بودیم. بچه ها به خونخواهی رهبرشان یعنی اردلان سرانجام نقشه خود را عملی کردند و با طرحی دقیق و موشکافانه وارد تشکیلات مخوف شهروز شدند و او و افرادش را به سزای اعمالش رساندند. در لحظات پایانی و در حالی که تنها چند ثانیه تا عمل کردن بمب در مخفیگاه شهروز باق مانده بود، آنی در زیرزمین محبوس می شود ولی رهام به کمک او می شتابد و او را نجات می دهد. در نهایت آشپزخانه مواد مخدر شهروز با بمب گذاری بچه های هفت منفجر و نابود می شود.

قسمت پنجم سریال هفت باری دیگر به زمان حال باز می گردد و مشخصا با پیگیری جلسه دادگاه بچه های گروه هفت آغاز می شود. جلسه ای که به عنوان دومین جلسه شناخته می شود و امیر مقدم به عنوان دومین نفر پس از آنی به جلوی میکروفن می آید تا اظهاراتش را بیان کند. قاضی دادگاه نخست درباره اتهام وی و ابهام یا تشخیص آن پرسش می کند که امیر اظهار اطلاع و آگاهی می کند.

در ادامه وی درباره انفجارها و این ادعای دادستان که گروه هفت باعث آسیب جانی و مالی و همچنین ایجاد رعب و وحشت به مردم عادی شده اند، توضیح می دهد که قصد آن ها اصلا تخریب اموال عمومی و یا آسیب زدن به مردم عادی نبوده است و تنها به خاطر انتقام گرفتن از شهروز و گروهش بوده است. سپس امیر وارد جزییات ماجرای دوستش خودش با شیلا می شود و این که در اواخر شیلا از او فاصله گرفته بود. پس از چند مدتی که از او خبری نمی شود به وسیله یکی از دوستانش به این موضوع پی می برد که وی به هتلی رفته است و در آن جا زندگی می کند. امیر که از این همه بی خبری از او گیج و آشفته شده است از او توضیح می خواهد ولی او هیچ پاسخی به او نمی دهد. به نظر می آید که وی بیماری بدی گرفته است و در حال مرگ است.

در روزهایی که امیر به دنبال شیلا به بوشهر رفته بود و در محل اقامت وی در هتل مورد نظر، برای خود اتاق گرفته بود با دوست وی بحثش می شود. دوست شیلا نیز برای جبران به دروغ به امیر می گوید که شیلا دیگر وی را دوست ندارد. امیر که بسیار آزرده خاطر و عصبانی بود با لباس غواصی در دریایی که در واقع کف هتل را تشکیل می داد و اتاق های هتل با کف شیشه ای ویوی دریا را داشت شنا می کند و این امر باعث رعب و وحشت مسافرین می شود. ولی داستان به همین جا ختم نمی شود و او به جایی می رسد که مامورین گارد هتل با اسلحه در حال گشت زنی هستند و او را دستگیر می کنند. از طرف مدیر هتل این گونه اظهار می شود که این افراد مسوول تصفیه آب و در واقع تامین آب شیرین هتل هستند و به خاطر هجوم کوسه ها در آن محل، با اسحله نگهبانی می دهند. مساله ای که بعید به نظر می رسد که صحت داشته باشد و قطعا پای مسایل دیگر در میان است.

همه این اتفاقات سپری می شود و به کمی بعد تر می رسیم، مشخصا همان مهمانی مهمی که به میزبانی و تدارکات گروه هفت برگزار می شود. در آن جا امیر باری دیگر مرجان شه پسند (هانیه توسلی) که در واقع همان مدیر هتل است، به عنوان یکی از مهمان های مجلس ملاقات می کند. دیدار این دو با نکاتی همراه است که مسایلی را مشخص می کند. از جمله این که اردلان و مرجان از قبل همدیگر را می شناختند و مسایلی را پیش تر داشته اند. البته این ها همه ادعاهایی هستند که امیر در آغاز داشت ولی کمی بعد تر مشخص می شود که این طور نیست و در واقع ملاقات اردلان و شهروز به خاطر این مساله بوده است که وی با ایجاد کارشکنی باعث بروز اختلاف و بی نظمی گروه هفت بشود. مرجان به اردلان می گوید که همسرش یعنی باران با رهام در ارتباط بوده است و به وی خیانت می کند. از آن سو با خوراندن خوراکی های حاوی ماری جوانا و مواد روانگردان هم به امیر و هم به اردلان باعث فروپاشی روانی و حرکتی/فیزیکی آن ها می شود.

پس از این ها به زمان بعد تر می رسیم و درست در زمانی که گروه به همراه پدر اردلان در مناطق کوهستانی در حال آماده سازی جهت عملی کردن نقشه شان بودند. گروه به دلیل گذشت مدت زمان زیاد اقامت در کلبه کوهستانی به بی پولی می رسد و با مشورت از لیدر، راهنمایی درباره کار و کاسبی جدید می خواهند. در نهایت پدر اردلان کارتی را که تمام این مدت پول بچه ها به آن حساب واریز می شد و بعده ها اردلان آن را به پدرش داده بود، به بچه ها بازمی گرداند و بدین گونه مشکلات مالی گروه حداقل برای مدتی رفع و رجوع می شود.

به ادامه داستان باز می گردیم. مرجان شاه پسند باز هم دست بردار نیست. وی باری دیگر به امیر نزدیک می شود تا برای

پیشبرد اهدافی که الان همه می دانیم چه مقاصد شومی بوده از او سواستفاده کند. وی که می داند نامزد امیر یعنی شیدا مبتلا به ایدز است با داده وعده و وعید های مالی هنگفت دست روی نقطه ضعف کنونی امیر می گذارد و او که راه چاره دیگری را برای نجات جای شیدا پیدا نمی کند به نظر می رسد که در نهایت این پیشنهاد را قبول می کند ولی هنوز مشخص نیست که نقش مرجان در این ماجرا چیست؟ مرجان از یک سو و شهروز از سمتی دیگر که اگرچه همه جناح ها یکدیگر را می شناسند ولی به نظر می رسد که هر کدام با دیگری در رقابت کاری است.

در این جا قسمت پنجم هفت پایان می یابد. حال باید دید که در قسمت ششم سریال هفت چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت 6 سریال هفت می کنیم. پیشنهاد می کنیم که این سریال جذاب را به هیچ وجه از دست ندهید!

 • قسمت 1 سریال افعی تهران

سریال افعی تهران – Viper Of Tehran Serial از محصولات جدید شبکه نمایش خانگی ست که در همین اواخر مراحل تولید و فیلمبرداری را پشت سرگذاشته و حتی هنوز هم در حال ساخت است. افعی تهران به تهیه کنندگی جواد فرحانی، نویسندگی پیمان معادی و کارگردانی سامان مقدم ساخته شده است. این سریال همینک آخرین مراحل اخذ مجوزهای قانونی خود را در حال طی کردن است و قرار است که به زودی زود از طریق سایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شود.

 • شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای سریال افعی تهران اقدام کنید:
 • دانلود سریال افعی تهران

چه بازیگرانی در افعی تهران حضور دارند؟

پیمان معادی, پژمان جمشیدی, سحر دولتشاهی, امین حیایی, مهران مدیری, نوید محمدزاده, ویشکا آسایش (به جز سه مورد نخست، سایر بازیگران هنوز به گونه رسمی تایید نشده اند و بر طبق اخبار غیررسمی می باشند)

 موضوع و خط داستانی سریال افعی تهران درباره چه چیزی ست؟

هنوز خلاصه داستانی از این اثر در دست نیست. به محض انتشار از سوی سازندگان، به اطلاع شما خواهیم رسانید!

درباره افعی تهران چه می دانیم؟

این سریال در ژانر کمدی سیاه و با نویسندگی پیمان معادی و پویا مهدوی زاده، از جمله سریال های پرستاره و جنجالی امسال می باشد که قرار است به زودی پخش شود! نکته جالب توجه فیلمنامه این اثر است که به قلم پیمان معادی نوشته شده است. آثاری که به نویسندگی معادی تولید شده اند همیشه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. همچنین حضور پرشمار و ترافیک ستارگان و بازیگران درجه یک این سریال نیز برگ برنده دیگر آن است و البته از کارگردانی افعی تهران هم که با سامان مقدم است نمی توان به سادگی گذر کرد. مقدم پیش تر فیلم های سینمایی کمدی محبوب و بسیار پرطرفدار نهنگ عنبر 1 و 2 را ساخته بوده است.

زمان و تاریخ پخش افعی تهران کی است؟

انتظار می رود که سریال افعی تهران از بهمن ماه 1402 و پس از سریال مرداب جایگزین این سریال شود. در هر حال شما می توانید به محض انتشار این سریال، در سایت کول دانلود، آن را تماشا و دانلود کنید.

 • برگ برنده زمستان امسال: سریال سووشون

سووشون – Savushun از محصولات سال 1401 است که مراحل ساخت پیچیده و بسیار دشواری را تا به امروز طی کرده تا این که همینک به مرحله پخش در شبکه نمایش خانگی رسیده است. این سریال که به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و کارگردانی نرگس آبیار ساخته شده است به گفته عوامل تولید و شرکت پخش کننده آن از جمله مهم ترین آثار مدیوم نمایش خانگی است تا جایی که به لحاظ کیفیت کار و ویژگی های ساخت، در رده سریال های بسیار محبوب و مشهوری چون خاتون و قورباغه جای می گیرد. باید دید که این گفته سازندگان کار تا چه حد با واقعیت همخوانی دارد و آیا شاهد موفقیت چشمگیر سریال سووشون نیز خواهیم بود یا خیر؟ گقتنی است که سریال های قورباغه و خاتون از جمله مهم ترین و محبوب ترین سریال های تاریخ نمایش خانگی است که با استقبال غیرقابل وصفی همراه بودند و توانستند بسیار در دل بینندگان جا باز کنند. حال نوبت سووشون رسیده است تا خاطرات گذشته این چنینی را تکرار کند. سریال سووشون بر اساس رمان معروف سووشون اثر سیمین دانشور تولید و ساخته شده است. انتظار می رود که این سریال از جمله مهم ترین آثار پخش در نیمه دوم سال 1402 باشد و در بین بهترین های امسال حضور داشته باشد.

 • شما می توانید از طریق لینکی که در زیر درج شده است جهت دانلود سریال سووشون اقدام کنید:
 • دریافت لینک: دانلود سریال سووشون

بازیگران و کستینگ سریال سووشون

بهنوش طباطبایی , ترلان پروانه , سام درخشانی , سهیل مستجابیان , فرشته صدر عرفایی , مجید صالحی , مریم سعادت , میلاد کی مرام , هوتن شکیبا در حالی بازیگران سووشون را تشکیل داده اند که در خلاصه داستان این سریال آمده است که:

داستان سووشون درباره چه چیزی است؟

سووشون داستان یک خانواده از طبقه متوسط را در زمان جنگ جهانی دوم روایت می‌ کند، در حالی که زندگی روزمره به‌ خاطر حضور اشغال‌گران، روز به‌ روز سخت تر می‌ شود. داستان در مقابل دیدگان زری اتفاق می‌ افتد که یک زن متاهل و خوشبخت است و سعی دارد از خانواده‌اش محافظت کند. زری و یوسف در یک مهمانی از سوی حاکم شرکت می‌کنند. حاکم که خود مهره‌ای وابسته است از طریق فروش آذوقه‌ای که متعلق به مردم است به ارتش بیگانه، موجبات قحطی بیشتر می‌ شود.

یوسف خان فردی روشنفکر و با غیرت است. او حاضر به فروش آذوقه‌ مردم به بیگانگان نیست و می‌ خواهد از مردم پشتیبانی کند. اما زری، همچون همه زنان سووشون، حتی چهره‌های منفی چون عزت‌الدوله، که هریک به نوعی وجوه گوناگون ستمدیدگی، بی‌پناهی، ناکامی، فداکاری و تحمل زن ایرانی را به نمایش می‌گذارند، مسالمت‌جویانه، می‌کوشد او را آرام کند.

آیا سووشون سریال مشهور و موفقی خواهد شد؟

سریال سووشون از جمله مهم ترین و طولانی ترین پروژه های نمایش خانگی بوده است که مدت زمان فیلمبرداری بسیار بلندی را سپری کرده است. به دلیل حساسیت های کار و همچنین جنس کار که یک درام تاریخی و پرحادثه است، سازندگان ترجیح دادند که این پروژه را با وسواس زیاد و به بهترین نحو به سرانجام برساند. بر پایه پیش بینی کارشناسان، سووشون از جذاب ترین و موفق ترین سریال های امسال خواهد بود. گفتنی است که فیلمبرداری ان پزوژه بزرگ و گسترده در شیراز انجام شده است.

دلیل تاخیر در پخش سریال سووشون چیست؟

در حالی که سریال پربازیگر و مهم سووشون چند صباحی می شود که آماده پخش شده است ولی هنوز خبری از این سریال محبوب و جذاب پیرامون زمان دقیق پخش آن در دست نیست.

بر پایه آخرین خبرها سریال سووشون آماده انتشار است و حتی صحبت از پخش قسمت اول سووشون در آبان ماه 1402 بود ولی به تازگی مشخص شده است که اختلاف بین تهیه کننده با کمپانی پخش کننده این اثر، دلیل تاخیر آن بوده است. بر پایه گفته ها و شنیده ها، این گونه به نظر می رسد که مسایل مالی و محقق نشدن انتظارات باعث شده تا  پخش این سریال به تعویق بیفتد.

به هر روی امید است که توافقات زودتر صورت گیرد و سریال سوشون هر چه زودتر پخش شود. گفتنی است که اگرچه مراحل پایانی فیلمبرداری این سریال همچنان در شیراز ادامه دارد ولی مسایل فنی و تدوین قسمت های نخستین سووشون انجام شده و از این بابت مانعی بر سر انتشار آن وجود ندارد. یقین داشته باشید که به محض مشخص شدن زمان دقیق پخش سووشون ، رسانه کول دانلود این مهم را اطلاع رسانی خواهد کرد. با کول دانلود همیشه به روز باشید!

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

کول دانلود یکی از معتبرترین، به روزترین و در عین حال قدیمی ترین و سابقه دارترین وبسایت ها در زمینه پخش، توزیع و  دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی روز ایران و جهان است که سال هاست با داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه به صورت قانونی به عرضه آثار نمایش خانگی پرداخته است و در همه این سال ها در صف نخست و از بهترین و جامع ترین سایت ها در این زمینه بوده است. این وبسایت، عناوین ایرانی را در دو بخش فروش قانونی و طرح “رایگان ولی قانونی” و همچنین آثار خارجی را به صورت کاملا رایگان و با زیرنویس چسبیده و دوبله اختصاصی برای علاقمندان در بستری کاملا امن و آسوده مهیا کرده است. جهت رفاه حال کاربران، لینک های دانلود این سایت مستقیم، با سرعت بالا و همچنین بر روی سرورهای ایرانی (جهت دانلود نیم بها و ترافیک مصرفی کمتر شما کاربران گرامی) می باشد تا با خیال آسوده به دانلود فیلم های جدید بپردازید. پیشنهاد می کنیم که حتما از این وبسایت مفید و به روز بازدید به عمل آورید. این اطمینان را به شما می دهیم که تحت هیچ عنوانی پشیمان نخواهید شد. با کول دانلود همیشه به روز باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

بازیگر ۳۶۰

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر ۳۶۰ دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا